Nora DeGold. Ko cilvēks nemūžam nedrīkst aizmirst?

nddd 300Manu mīļo lasītāj! Ja spēsi vienmēr un visur atcerēties šo, tad tici man, tālu tiksi un dzīve būs tieši tāda, kādu to vēlies.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Par draudzību Tumsas jeb Visuma ceļā

Nora DeGold DRAUDZIBAS SPEKS 300Jā, šoreiz parunāsim par draudzību, jo esam sociālas būtnes, kuras nevēlas visu savu dzīvi pavadīt vienatnē.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kuras ir tavas lielākās bremzes, kas liedz paņemt no dzīves visu, ko vēlies?

Nora DeGold VISA PANEMSANA 300Jā, manu mīļo lasītāj, šī pasaule piedāvā mums visu, sākot ar lielāko nabadzību un beidzot ar zeltainu bagātību, sākot ar naudu un beidzot ar mīlestību.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab cilvēki cits citu pazemo? Kā šādus cilvēkus apturēt?

PPP 300Jā, manu mīļo lasītāj, uz visiem laikiem met pie malas ilūzijas, ka dzīvo mīlestības, saticības un draudzības caurstrāvotā pasaulē.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab plosa vientulības sajūta? Kā no tās atbrīvoties?

Nora DeGold BRIVIBA NO SISTEMAS 300Jā, vientulības sajūta tiešām ir baisa. Kad tā sagrābj, košās, skaistās pasaules krāsas pazūd un to vietā vientulība sāk ķēmoties visā savā godībā. Viss izskatās nepatīkams un nomācošs.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Lielākā cilvēku kļūda ceļā uz naudas iegūšanu, veselības atgūšanu, savas dzīves sakārtošanu, utt.

Nora DeGold transformacija 300Mēs katrs gribam kaut ko iegūt no šīs dzīves, kaut ko sakārtot, atgūt, pilnveidot utt. Tas ir tikai normāli un dabiski, ka vēlamies harmonisku un labu dzīvi, tālab apzināmies, ka kaut kas ir jādara, lai to iegūtu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko vislabāk darīt attiecībā uz saviem ienaidniekiem? Ignorēt vai enerģētiski iznīcināt?

Nora DeGold ienaidnieku nave 300Tāda nu reiz ir šī dīvainā pasaule, kurā ir gandrīz neiespējami nodzīvot dzīvi, neiegūstot vienu vai vairākus ienaidniekus.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab cilvēks daudz ko redz iluzoru, nevis tādu, kāds tas ir patiesībā?

Nora DeGold ILUUZZZ 300Ja cilvēks neskatītos uz dzīvi un visu tajā notiekošo caur ilūziju brillēm, tad dzīve viennozīmīgi būtu savādāka.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai gadījumā neesi iesprostota robežās, kuras ierobežo naudu, attiecības, dzīvi utt.?

Nora DeGold robezu sagrausana 300Ja godīgi, manu mīļo lasītāj, šajā pasaulē patiesi brīvu cilvēku ir ļoti maz. Vairums no mums ir ierobežoti ar ļoti stingrām robežām.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas svarīgs ir jāzina par naidu un mīlestību?

Nora DeGold NAIDS MILESTIBA 300Jā, patiesībā naids un mīlestība ir vienas monētas divas puses. Ja šajā pasaulē mīlestība tiek slavēta un daudzināta, tad naids tiek noliegts un nicināts, jo tas tiek uzskatīts par kaut ko sliktu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai ļauno vajag atdarīt? Ja jā, tad kā pareizāk būtu to darīt?

Nora DeGold NNNNNp 300Jā, tāda nu reiz ir dzīve, ka agrāk vai vēlāk kāds vai kādi mums nodara ļaunu. Nereti tas pat kļūst par nebeidzamo stāstu, jo daži ir tā pārņemti vai iegājuši azartā, ka to vien zin, kā darīt otram ļaunu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā atbrīvot savu sirdi no sāpēm?

Nora DeGold ddffgggg 300Tava sirds jau nesāp tāpat vien, tai kāds ir nodarījis vai vēl joprojām dara pāri. Un nedzīvo ilūzijās, ka tavs sāpinātājs to ir darījis neapzināti vai netīšām.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai Tev ir jārēķinās ar līdzcilvēkiem?

Nora DeGold DDDGGHHJJ 300Šajā pasaulē nākas rēķināties ar tik daudzām lietām un tik daudziem cilvēkiem, ka brīžiem to visu pat nav iespējams izpildīt!

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas ir viens no lielākajiem un bīstamākajiem tavu sapņu un dzīves sagrāvējiem?

Nora DeGold sapniii 3000Kuram gan negribas realizēt sevi un dzīves laikā piepildīt kaut daļu no saviem sapņiem, nevis tikai eksistēt, nodzīvojot pelēku, pilnībā nosacītu un prognozējamu dzīvi?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab dzīvē ir lietas, kuras nekādi nemainās, pat ja pie tām strādājām?

Nora DeGold PIGGLLLZZ 300Jā, lai kā mēs censtos, dzīvē ir lietas, kuras nekādi neizdodas mainīt, turklāt tas var vilkties gadiem ilgi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab labas ieceres dažreiz pilnībā izgāžas?

Nora DeGold ARRRSSSSPPOO 300Jā, dažreiz mums ir padomā kas ļoti labs, turklāt viss norāda uz to, ka iecerētais drīz vien izdosies, taču pēkšņi rodas kādi neparedzēti šķēršļi un iecerētais izjūk.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Īpašība, kas padara dzīvi pilnvērtīgu un izdevušos

Nora DeGold hhhhhhjjjjjj 300Šoreiz, manu mīļo lasītāj, parunāsim par manuprāt vienu no vissvarīgākajām īpašībām, kas sevī visu laiku ir jāattīsta un jāpilnveido.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko dzīve grib panākt, Tev visu laiku piedāvājot vienu un to pašu?

Nora DeGold ARGGGLLLVV 300Jā, manu mīļo lasītāj, nereti pati dzīve mums uzstājīgi kaut ko piedāvā, taču mēs visu laiku atsakāmies, jo šķiet, ka tas mums nenāks par labu vai vispār nav vajadzīgs.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Cik brīvi mēs esam šajā pasaulē un ko varam darīt, lai nekaitētu sev?

Nora DeGold MISSSTTGGRR 300Es domāju, ka Tev, tāpat kā man, ļoti bieži ir bijuši brīži, kad Tu vienkārši smoc tajos nebeidzamajos cilvēku sarakstītajos likumos, aizliegumos, morālē, pienākumos utt.

Lasīt tālāk ...