Nora DeGold. Par draudzību Tumsas jeb Visuma ceļā

Nora DeGold DRAUDZIBAS SPEKS 300Jā, šoreiz parunāsim par draudzību, jo esam sociālas būtnes, kuras nevēlas visu savu dzīvi pavadīt vienatnē.

Kad ejam melno jeb Tumsas ceļu, Tumsas pasaule mums atsūta cilvēkus, kuri savā dvēselē ir tikpat melni, kā pats Visums. Šie cilvēki netiek atsūtīti tāpat vien. Tie tiek sūtīti, lai kopā darītu lielas lietas. Šajā ceļā, kur sākot ar ideju un beidzot ar pasaulīgajiem likumiem regulāri varam nonākt uz robežas, draudzība ir svēta. Tumsas ceļa gājēji viens otru nenodod, viņi gan piesedz, gan aizsargā viens otru, kā māk. Un tā ir visas dzīves garumā, jo šajā pasaulē nav iespējams nodzīvot bez grēka. Agrāk vai vēlāk kaut kur mums katram paslīd kāja, jo esam tikai cilvēki.
Līdz ar to, ja esi kopā ar Tumsas pasaules draugiem – īstajiem melnā ceļa gājējiem, tad zini, ka dotais vārds tur ir svēts un šī draudzība būs uz mūžu. Lai kas kopā būs sastrādāts, draugi to kopā arī izstrēbs un nepametīs viens otru ceļa malā nelaimē.
Bet atceries vienu – tie, kuri nav izdarījuši savu izvēli līdz galam un nav kļuvuši par Tumsas ceļa gājējiem, jebkurā brīdī var Tevi nodot un piedevām vēl noorganizēt pamatīgas nepatikšanas. Tālab ir ļoti svarīgi atpazīt un sajust, kuras ir melnās dvēseles. Ir svarīgi tās atšķirt no baltajām un nešķīstā spēka dvēselēm, jo ne vienas, ne otras nav piemērotas draudzībai. Tur nekā cita nav un nebūs, kā tikai vilšanās.

LEJUPIELĀDĒ ATTĒLU UZ SAVU DATORU: 

Nora DeGold DRAUDZIBAS SPEKS 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold