Nora DeGold. Kālab tava dzīve ir smaga? Kā iegūt dzīvi, kura iet kā pa sviestu?

Nora DeGold dzkpasv 300Nu kuram gan gribas to sasodīti smago dzīvi? No tādas dzīves prieka taču nav nekāda – visu dzīvi cilvēks burtiski stiepj līdzi Jēzus Kristus reiz nesto krustu.

Atšķirība tikai tāda, ka Kristus to nesa vienu dienu, bet daudzi no mums to dara gadiem ilgi, pat visu savu mūžu. Bet cik jauka ir tāda dzīve, kurā var “laist muļķi” un neko nedarīt, taču maciņā vienmēr ir naudiņa, vēderiņš pilns ar delikatesēm, regulāri ceļojumi, grand izmēra “šopingi” utt.!
Smagas dzīves īpašnieki neprot domāt, viņi nemāk pareizi likt lietā savas smadzenes. Pārsvarā viņi atkārto vienu un to pašu, nedomājot un neiebilstot tikai izpilda citu cilvēku komandas, seko pieņemtajām sabiedrības tradīcijām un stereotipiem. Savukārt vieglās dzīves īpašnieki pastāvīgi rosās, nemitīgi domā un nodarbina savas smadzenes. Tu šajā dzīvē vari dabūt jebko, ko gribi, pilnīgi viss ir dabūjams, bet, lai to dabūtu gatavu, ir jāizdomā, kā to iegūsi un paņemsi no dzīves. Esmu pārliecinājusies, ka bērnudārzi, skolas un universitātes neko citu jau nemāca, kā tikai atkārtot skolotāju komandas. Neviena no šīm iestādēm ne tikai neiemāca cilvēku domāt, bet pat pilnībā atradina no šīs spējas, kuru māte daba katrā no mums ir ielikusi. Bet par laimi domāt var iemācīties jebkurā vecumā. Lai to izdarītu, vispirms ir jābeidz akli ticēt visam, ko saka citi, sākot ar ziņām un beidzot ar politiķiem. Sāc pētīt, kā dzīvo un domā reāli domājoši cilvēki! Tad nu ir jāiepazīstas ar reāli domājošu cilvēku vai jāpieņem tāds pie sevis darbā. Pētot šī cilvēka domāšanas procesus, tos apgūsi arī Tu. Kad iemācīsies domāt, dzīve kā pa sviestu būs garantēta. Manuprāt ir tā – kamēr cilvēks domāt nemācēs, nekas cits šajā pasaulē neatliks, kā dzīvot smago dzīvi kā modernam maksas vai pat bezmaksas vergam.
Ja nezini, kur ņemt domājošu cilvēku, nesatraucies, jo esi jau saticis mani internetā! Prasmi domāt esmu attīstījusi jau no mazotnes un slīpējusi visas dzīves laikā, jo no tās ir atkarīgs manas dzīves vieglums. Atklāšu Tev vēl kādu noslēpumu – daudziem nepatīk domājoši cilvēki, kuri domāšanas mehānismu atklāj citiem. Tad nu šeit Tev ir vēl viena atbilde, kālab ir cilvēki, kuri mani burtiski ienīst un uzdrīkstas pat publiski ķengāt vai kā citādi izgāzt savu naidu.

Nora DeGold dzkpasv 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold