Nora DeGold. Kā saprast, ar kādiem cilvēkiem Tev ir darīšana?

Nora DeGold proc300Tu jau zini, manu mīļo lasītāj, ka dzīvojam ļoti dīvainā pasaulē starp slepkavām, izvarotājiem, krāpniekiem, manipulatoriem, bandītiem, reliģiskajiem fanātiķiem, zagļiem, narkomāniem, slimniekiem, muļķiem, slaistiem, dīkdieņiem, filozofiem, darba zirgiem utt. Tūliņ Tevi nošokēšu – pa lielam tādu labo cilvēku jau nemaz nav, jo katrs cilvēks nav nekas vairāk, kā civilizēts zvērs. Tā kā dzīvošana civilizācijā jeb cilvēku sabiedrībā nozīmē pastāvīgi apspiest savus dabiskos instinktus, jebkurš cilvēks rezultātā kļūst par vairāk vai mazāk deformētu zvēru.
Tātad, Tev ir darīšana ar zvēriem. Turklāt nevis normāliem un veselīgiem, kādi dzīvo dabā, bet deformētiem zvēriem. Ja iemācīsies cilvēkiem nepiekārt birkas “draugs” vai “nedraugs”, bet skatīsies neitrāli un apzināsies, ka Tev ir darīšana ar zvēru, par kuru nekad nevari būt drošs, vai un kādu “numuru” tas izspēlēs mājās, attiecībās, darbā, sabiedrībā utt., tad vilšanās nesekos. Tālab nav nekādas vajadzības gadiem studēt psiholoģiju utt. Dzīvojot civilizēto dzīves veidu, kas patiesībā nepārtraukti bez apstājas indē fizisko ķermeni un veselo saprātu, visu dzīvi apspiežot savas dziņas, nav zināms, kas tieši kuram zvēram smadzenēs ir deformējies, kādas mutācijas ķermenī ir sākušās. To paspēt izpētīt un aprakstīt nav iespējams ne zinātniekiem, ne kādam citam, jo cilvēki reāli, turklāt burtiski pa stundām mainās gan fizioloģiski, gan psiholoģiski. Tālab turi acis vaļā un ne mirkli nezaudē modrību pat ar vistuvākajiem cilvēkiem! Vakar viņš bija viens, bet šodien iespējams – jau pavisam cits cilvēks. Šeit arī ir atbilde, kālab cilvēki mūsu dzīvē nāk un iet.
Nekas vairāk arī nav ne jāatceras, ne jāzina, kā tikai tas, ka Tev ir darīšana ar deformētu zvēru, par kuru absolūti nekas nav paredzams. Ja kopā piedzīvoti labi mirkļi, tad lieliski, bet ja viss nogājis totāli greizi, tad sīkums! Nav ko ņemt galvā! Civilizācijai ir savi plusi un protams – arī mīnusi.

Nora DeGold proc2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold