Nora DeGold. Vai var savas domas iedvest otrā cilvēkā un kā to izdarīt?

Nora DeGold domu iedvesana 300Jā, ko tikai mēs - cilvēki nevaram un nemākam! Varam pat iedvest savas domas otram cilvēkam, turklāt tā, ka viņš šīs domas uzskatīs par savējām un pat nepamanīs, ka patiesībā nemanot sevi jau ir pazaudējis un tagad realizē kāda cita ieceres. Turklāt to var izdarīt pavisam vienkārši – tikai padomā par cilvēku un to, kā viņš rīkosies saistībā ar Tevi vai kādu Tev svarīgu situāciju, un tieši tā drīz arī sāks notikt. Vienīgais šķērslis, kas mums neļauj jebkurā cilvēkā iedvest savas domas, ir tas, ka vēl aizvien līdz galam nespējam noticēt, ka jebkurš to var izdarīt, turklāt elementāri, jo šo fenomenu pati dabas māte dzimšanas brīdī ir ielikusi katrā no mums. Tālab jau šajā pasaulē ir kaudzēm cilvēku, kuri kultivē mazvērtību apkārtējos cilvēkos. Viņi stāsta un iestāsta, ka tāda domu iedvešana vienkārši nav iespējama – padomā pats, cik strauji un spēcīgi izmainītos pasaule, ja katrs cilvēks šādu spēju sāktu likt lietā!
Tā visa sakarā Tev pastāstīšu vēl kādu lietu. Tātad, atceries uz visiem laikiem – pilnīgi visu, ko Tev nepatīk darīt, jeb dari pretēji savam aicinājumam, pārliecībai vai sirdsbalsij, Tu dari tikai tālab, ka kāds vai kādi Tevī ir iedvesuši domas, ka Tev tas ir jādara. Tava intuīcija jau jūt, ka dari kaut ko nevajadzīgu, lieku, nepareizu, kaut ko tādu, kas nav saskaņā ar tavu sirdi, tālab arī jūties slikti, esi nomākts vai nelaimīgs. Bet iedvestās domas tavā galvā neļauj ieklausīties sevī un saprast, tās tikai turpina skaļi klaigāt, ka noteikti ir jādara tas un tas.
Nu tādas trakas lietas notek pasaulē! Arī Tu vari sākt izklaidēties, nodarbojoties ar savu domu iedvešanu līdzcilvēkos, tad priekšniekos, tad ķerties klāt aizvien “smalkākiem plauktiņiem”, līdz beidzot ņemt nopietnu dalību lielajos pasaules procesos, sākot tajos ievest jau nopietnas korekcijas, pateicoties kurām beigās viss būs nevis pēc cita, bet tieši tavas gribas un prāta. Tas tiešām ir skaisti, kad tavas idejas un domas sāk dzīvot citu cilvēku galvās un tie čakli realizē tavas brīnumjaukās vēlmes un idejas, kā padarīt šo mazliet dīvaino pasauli dzīvošanai daudz ērtāku un skaistāku! Tādu pasauli, kur beidzot cilvēki nākuši nevis tālab, lai visu dzīvi tikai strādātu un atdotu miljons un vienu klaušu citiem, bet gan tālab, lai dzīvotu savu dzīvi saskaņā ar savu sirdi!

Nora DeGold domu iedvesana 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold