Nora DeGold. Ko dod kalnu kristāls rituāla laikā?

Nora DeGold KRISTAALIII 300Cilvēki jau gadu tūkstošiem ir ticējuši kalnu kristāla mistiskajām un maģiskajām īpašībām, bet viena no tām ir ļoti spēcīga īpašība, kas varētu Tevi īpaši interesēt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas svarīgs ir jāzina par akmeņiem un nolādējumu?

akmenssss 300Tu jau zini, cik burvīgi un enerģētiski spēcīgi ir akmeņi. Tie ir veci kā šī planēta un enerģētiski ļoti spēcīgi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai var droši dziedināties uz visiem svētajiem akmeņiem?

AKMENSSSS 300Jā, cilvēki jau izsenis ir zinājuši par akmeņu spēku. Zinājuši arī to, ka daži akmeņi ir īpaši, jo tiem piemīt īpaša un ļoti spēcīga enerģētika, tieši tālab tos mēdz dēvēt par svētajiem akmeņiem.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas svarīgs ir jāzina par akmeņiem? Par ko klusē tie, kuri pārdod akmeņus?

AKMENI 300Tu jau zini, manu mīļo lasītāj, ka maģijas praksēs (un ne tikai) nereti tiek izmantoti visdažādākie akmeņi.

Lasīt tālāk ...

AKMEŅI: Nora DeGold. Kā palikt savu bēdu zem akmeņa?

akmenis 300Jau izsenis cilvēki ir ticējuši, ka akmeņiem piemīt īpašs un maģisks spēks! Ir arī tādi akmeņi, kurus cilvēki ir uzskatījuši pat par īstām, dzīvām Dievībām! Tev, manu lasītāj, droši vien interesē, kālab ir akmeņi, kuri sava spēka ziņā tiek izcelti vairāk nekā citi?

Lasīt tālāk ...

AKMEŅI: Nora DeGold. Kurš ir raganas galvenais spēka akmens?

melnais oniks nora degoldKurš ir raganas jeb viedās sievietes galvenais akmens, kas dod vislielāko spēku gan pašai, gan veicamajām maģijas nodarbēm?

Lasīt tālāk ...

AKMEŅI: Mīti un ticējumi par pusdārgakmeņu ietekmi

S87RUBĪNS - Indijā to uzskata par akmeņu karali. Rubīnu parasti saista ar karaliskumu, dedzību un varu. Birmā uzskata, ka rubīns var padarīt cilvēku neievainojamu. Rubīna rotas sargājot no nelaimes un slimībām.

Lasīt tālāk ...

AKMEŅI: Dārgakmeņi un to ietekme

Rubīns - Indijā to uzskata par akmeņu karali. Rubīnu parasti saista ar karaliskumu, dedzību un varu. Birmā uzskata, ka rubīns var padarīt cilvēku neievainojamu. Rubīna rotas sargājot no nelaimes un slimībām.
Smaragds – Leģenda vēsta, ka smaragdus atrodot grifu ligzdās.

Lasīt tālāk ...

AKMEŅI: MALAHĪTS – veselības akmens

Dabas skaistuma novērtēšana un harmonija ar dabu– viens no cilvēka augstākajiem tikumiem. Izpratne par to, ka pati Zeme mums var dāvāt spēku, veselību un skaistumu, ļoti svarīga arī šodien. Viena no dabas dāvanām ir dārgakmeņi un minerāli, kuri slaveni ar skaisto mirdzumu un nokrāsām.

Lasīt tālāk ...

AKMEŅI: Kā padarīt savu dzīvi pilnvērtīgāku izmantojot 9 planētu akmeņu maģiju? (1. daļa)

Saule un tās dārgakmens Rubīns

Rubīns ir minerāls (akmens). Ķīmijas terminos runājot, tas ir alumīnija, skābekļa, dzelzs un hroma savienojums. Rubīna raktuves atrodamas Ķīnā, Birmā, Indijas Dienvidos, Ceilonā un Afganistānā.

Lasīt tālāk ...

AKMEŅI: Kā padarīt savu dzīvi pilnvērtīgāku izmantojot 9 planētu akmeņu maģiju? (2. daļa)

Venēra un tās dārgakmens Dimants (briljants)

Venēra ir visspilgtākā planēta uzreiz pēc saules un mēness. Venēra jeb Šukra ir dēmonu skolotāja. Tā ir arī deviņu saules sistēmas planētu padomes locekle. Ir kāds ticējums, kas stāsta, ka Dievs Šiva iemācījis Šukrai atdzīvināt mirušos (Mritjasandživini Vidja).Venēra (Šukra) tiek asociēta arī ar mantru, medicīnas, tantras zinātni, buramvārdiem, hipnozi, hipnotisma, mesmerisma un alķīmijas zinātni. To sauc arī par daiļo mākslu, mīlestības, skaistuma un pievilcības dievieti.

Lasīt tālāk ...

AKMEŅI: Daži zināšanas vērti fakti un apgalvojumi par rotaslietām un dārgakmeņiem

1. Dažos dārgakmeņos ir redzams dzīslojums un zīmes. Tos devusi pati daba, tāpēc tos arī sauc par 'dabas' zīmēm.

2. Rādītājpirkstu pārstāv Jupiters, vidējo- Saturns, Rahu un Ketu, zeltnesi - Saule un Marss, mazo pirkstiņu - Merkurs un mēness. Venēra pārstāv īkšķi. Ja Venēra cilvēkam ir labvēlīga viņš var nēsāt savu dimanta gredzenu arī uz zeltneša. 

Lasīt tālāk ...

AKMEŅI: Kalnu kristāls- Šivas un Parvati akmens

Sanskritā to sauc parsphatiku, Persiešu valodā par billoru. Tas ir viens no visizplatītākajiem zemes garozā sastopamajiem minerāliem. Tas atrodams zīmuļa formā, lielos un mazos gabaliņos. Tas ir sniega baltā krāsā. Akmens ir caurspīdīgs, spožs un gluds. Tas pārstāv aukstumu un atturību. To izmanto elku, jantru un daudzu citu izstrādājumu izgatavošanā.

Lasīt tālāk ...

AKMEŅI: Akmeņi un rotaslietu maģija

Dārgakmeņu izcelsme

Vārds Ratna Dhatamam parādās Rigvēdas pirmās mandalas pirmajā Ričā. Tas skaidro, ka Agni (Uguns) ir Ratnas pirmavots jeb nesējs. Pat mūsdienu zinātnieki apstiprina faktu, ka Ratnas (dārgakmeņi) veidojas karstuma un augsta spiediena ietekmē.

Lasīt tālāk ...

AKMEŅI: Kristāla spēks un īpašības (1. daļa)

Dzidrais kvarca kristāls, zināms kā kalnu kristāls, ir viens no vissvētākajiem akmeņiem, ja ne pats svētākais akmens senajā un mūsdienu kultūrā. Tas ir kalnu būtība, minerālu valsts augstākā izteiksme. Tas atrodams kalnos un klintīs. Dažreiz tas ir pat dzidrāks un caurspīdīgāks par ūdeni.

Lasīt tālāk ...

AKMEŅI: Kristāla spēks un īpašības (2. daļa)

CEREMONIĀLĀ IZMANTOŠANA
Senos laikos Tālajos Austrumos priesteri devās meklēt kristālus uz Himalajiem. Viņiem bija uzmanīgi jānovīlē nelīdzenās malas un gadu gadiem jāapstrādā tas, lai akmens iegūtu lodveida jeb sfērisku formu.

Lasīt tālāk ...

AKMEŅI: Akmeņu dziedniecisko īpašību izmantošanas paņēmieni

Vairākus gadsimtus atpakaļ, ilgi pirms aspirīna izgudrošanas laikmeta, senās tautas izmantoja dārgakmeņus. Burvestību zinātāji un meistari ar to palīdzību varēja izārstēt neskaitāmas nervu un gara kaites, un ienest mieru cilvēku mājokļos. Ķīnā, Tibetā, Indijas svētajos tempļos, dižajos Acteku, Inku un Maiju tempļos priesteri centīgi apstrādāja šos akmeņus ar rokām.

Lasīt tālāk ...

AKMEŅI: Dziedināšanas maģija ar akmeņiem

SLIMĪBAS RAKSTURS

Mums ir jāizprot slimības raksturs, kuru lielākoties izraisa veci modeļi un reakcijas uz darbību un lietām, bailes vai pārmērīga iecietība, - kas parasti ir nemiera un pretrunu pazīme. Gara un personības pretrunas sagrauj līdzsvaru un rada disharmoniju ķermenī. Vissvarīgākā dziedināšanas fāze ir atskārsme, ka izprotot cēloni, mēs varam izārstēt un dziedināt sevi.

Lasīt tālāk ...

AKMEŅI: Rotaslietu un citu izstrādājumu maģija

Skaistumkopšanas līdzekļi, krēmi un kosmētika tika taisīti no akmens pastas. To izmantoja acu, lūpu un sejas krāsošanā. Malahītu, Ēģiptes iecienītāko akmeni, izmantoja augstās priesterienes kā acu un matu kosmētiku. Tāpat rubīns tika izmantots, lai piešķirtu lūpām vai sejai sārtumu.

Lasīt tālāk ...

AKMEŅI: Dārgakmeņu izmantošana

Mēs ejam šo ceļu kopā, Ceļš ir garš. Tajā izmētāti gan Kauli,gan Dārgakmeņi.
 Jau kopš seniem laikiem tiek ticēts, ka akmeņiem piemīt psihisks spēks. Tie spēcīgi ietekmē visus mūsu dzīves aspektus. Akmeņi ir dzīvi - pulsējošas, starojošas un dažādos līmeņos vibrējošas būtnes.

Lasīt tālāk ...