Nora DeGold. Patiesība par šīs pasaules svētajiem rakstiem un svētajām grāmatām

nnnnnnnnnnnnnnmmm 300Nu ko, manu mīļo lasītāj, parunāsim par svētajām grāmatām un svētajiem rakstiem. Jā, katrai reliģijai un garīgajai mācībai ir sava vai savas svētās grāmatas un svētie raksti.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā izdarīt pareizo izvēli dzīves krustcelēs? Pa kuru ceļu doties tālāk dzīvē?

Nora DeGold KRUSTCELEESSS 300Dzīvi var salīdzināt ar ceļu, pa kuru nemitīgi ejam uz priekšu. Savu reizi ceļš ir gluds, savu reizi ir šķembām klāts, savu reizi ar bīstamām bedrēm, savu reizi tik tikko iemīts un grūti saskatāms.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai Tu pietiekoši apzinies un liec lietā savas iztēles spēku?

Nora DeGold IZTELEEE 300Tici man, iztēli Dievs cilvēkam nav devis tāpat vien, lai vienkārši ar to izklaidētos! Savā ziņā iztēle ir viena no vadošajām spējām tavā dzīvē un ir cieši saistīta ar visu, kas tajā notiek.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab rituālu laikā ir svarīgi dedzināt melnas sveces?

Nora DeGold DEGOSASSVECESSS 300Dzīvā uguns jau tūkstošiem gadu ir bijusi neatņemama rituālu sastāvdaļa, jo cilvēki jau no laika gala ir ticējuši, ka ugunij piemīt pārdabiskas spējas un tā var ne tikai sasildīt, dedzināt utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā neiespējamo padarīt par iespējamu?

Nora DeGold ARRRIIZZZ 300Jā, dzīvē ir brīži, kad mēs kaut ko ļoti, ļoti vēlamies, bet tas šķiet tik tāls, nesasniedzams, nereāls, neiespējams...

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab mēdz nolaisties rokas, kas notiek patiesībā un kā to apturēt?

Nora DeGold ROKA L 300Cerību pilna, Tu esi ķērusies klāt darbam ar sevi – jau ievēro diētu, plāno uzsākt jaunu biznesu, atgūt mīļoto, uzlabot savu finansiālo situāciju, uzvarēt slimību, pakāpties vēl augstāk pa karjeras kāpnēm utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai Tu dzīvo tā, kā gribi? Ja nē, tad kā to izdarīt?

Nora DeGold JAUTAJUMS 300Jā, šis ir tāds ļoti labs, veselīgs jautājums, kuru Tev iesaku sev uzdot pēc iespējas biežāk, jo tas liek apstāties mežonīgajā skrējienā un izvērtēt, kāda ir tava dzīve, kas tajā notiek un cik tuvu vai tālu tā ir no tavām patiesajām vēlmēm.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab ir tik svarīgi atšķirt sirds balsi no prāta balss un kā panākt abu balsu saskaņu?

prrrrrrjjjj 300Jā, šajā pasaulē ir ļoti grūti dzīvot, ja sirds pastāvīgi saka vienu, bet prāts – pavisam ko citu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Neliela tehnika, kas palīdzēs saglabāt iekšējo mieru un nezaudēt kontroli pār notiekošo

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkj300Jā, tā ir liela māksla – nepatīkamās, sarežģītās situācijās nepazaudēt kontroli pār sevi. Kamēr mums tas izdodas, tikmēr varam ietekmēt situācijas un pat virzīt notikumu gaitu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā panākt savā dzīvē harmoniju?

jjjjjjjjjjjjjjjp 300Jā, tikai harmoniska dzīve var būt skaista un piepildīta. Bez tās dzīve sāk līdzināties ellei, kur nepatīkamā ir tik daudz, ka tas vairs nav paciešams. Ko tik cilvēki nedara, lai iegūtu harmoniju!

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ar ko jāsāk, lai nokautu ienaidnieku vai nelabvēli?

Nora DeGold DDDGGGG 300Cik gan skaista būtu dzīve, ja to nebojātu tā saucamie ienaidnieki un nelabvēļi! Iespējams, ka viņu darbības tavā dzīvē jau aizgājušas par tālu un tā vairs nav tikai nepatīkama saskarsme ar nepatīkamiem cilvēkiem, tam visam jau ir reālas, dramatiskas sekas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas notiek, kad “ieķeram kreņķi”?

Nora DeGold PIEEEKS 300Jā, manu mīļo lasītāj, mēs labi zinām, ka uz visu dzīvē notiekošo ir jāskatās tikai un vienīgi ar filozofisku skatu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Viens no svarīgākajiem faktoriem cilvēkā, kas veido gan labo, gan slikto, kas notiek dzīvē

Nora DeGold ARBB 300Nu ko, manu mīļo lasītāj, atkal pienācis laiks īpaši dziļi ieskatīties sevī un notiekošajā savā dzīvē.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā atrast to vienīgo patiesību, kura neieved maldu ceļos, bet uzliek cilvēku un viņa dzīvi uz īstā ceļa?

Nora DeGold PIEZZZ 300Manu mīļo lasītāj, es domāju, ka arī Tu daudz esi domājis un aizdomājies par to, kālab šajā mazliet dīvainajā pasaulē ir tik daudz patiesību. Var teikt, ka katrs cilvēks dzīvo gandrīz vai citā realitātē, kā pārējie.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas notiek patiesībā, kad domās uzsākas saruna ar kādu cilvēku?

NDG STARP2T 300Manu mīļo lasītāj! Šī pasaule ir ne tikai mazliet dīvaina, bet to caurstrāvo arī ļoti daudzas fenomenālas parādības, kurām nav izskaidrojuma un par kuru eksistenci daudzi pat īsti nevēlas zināt, jo... nu jā, tās liek aizdomāties un uz daudz ko paskatīties ar pavisam citu skatienu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai mēs otrā cilvēkā redzam sevi jeb tomēr ko citu?

NDG AR S 300Tu jau zini slaveno viedokli, ka viss, kas Tev nepatīk otrā cilvēkā, ir tikai Tevis paša atspoguļojums, jo otrā cilvēkā mēs neredzam neko citu, kā tikai sevi. Tad nu tā visa sakarā padalīšos ar savām domām un saviem dzīves vērojumiem.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kāpēc brīžiem pazūd ticība tam, ko dari vai gribi iegūt? Kā to atgūt?

NDG ABBBB 300Tu jau zini, cik svarīga ir ticība un cik svarīgi ir ticēt tam, ko dari vai ko vēlies sasniegt. Tieši ticība Tev dod pārliecību, savukārt pārliecība aizved līdz mērķim. Jo lielāka ir pārliecība, jo ātrāk cilvēks sasniedz mērķi jeb piepilda savu sapni.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Pazīmes, kas liecina, ka tavu gribu ir pakļāvis kāds cits. Kā no tā atbrīvoties?

Nora DeGold arkkk 300Jā, mēs esam pārliecināti, ka šajā mazliet dīvainajā pasaulē visu darām pēc savas gribas. Ne vienmēr cilvēks apjauš, ka dažas lietas tomēr dara pret savu gribu, jo to ir pakļāvis kāds cits.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Efektīva metode, kā apturēt distanciālo iedarbību uz sevi

NDG B 300Protams, ir ļoti daudz cilvēku, kuriem atklājot savas sajūtas, ka kāds vai kādi pret Tevi regulāri distanciāli negatīvi iedarbojas, nosauks to par slimību un ne tikai.

Lasīt tālāk ...