Nora DeGold. Patiesība par šīs pasaules svētajiem rakstiem un svētajām grāmatām

nnnnnnnnnnnnnnmmm 300Nu ko, manu mīļo lasītāj, parunāsim par svētajām grāmatām un svētajiem rakstiem. Jā, katrai reliģijai un garīgajai mācībai ir sava vai savas svētās grāmatas un svētie raksti. Arī es savā laikā ticēju visam, kas tajās rakstīts un ievēroju to, ko tās mācīja. Arī es gadiem ilgi ticēju, ka varu sabojāt savu karmu un baidījos to padarīt negatīvu. Es pat ticēju vislielākajam cilvēces izdomājumam un absurdam – Dieva sodam. Ak, kad atceros to dzīves periodu, varu tikai teikt, kāda gan maziņa muļķīte tad vēl biju!
Bet tad kādu dienu Nora izauga un par to visu sanāca labi lieli smiekli. Ja Tu zinātu to labsajūtu, kāda mani pārņēma, kad beidzot es sāku dzīvē darīt pilnīgi visu, kas vien ienāca prātā! Līdz tam es taču gadiem ilgi neko citu nedarīju, kā tikai sevi bremzēju un ierobežoju, jo atzīšos, ka vairums no visa tā, ko tiešām gribēju darīt, pēc svētajiem priekšrakstiem neskaitījās nekas labs. Tad es sapratu, ka tas viss taču ir sarakstīts cilvēku masām, lai tās vadītu un kontrolētu, lai ierobežotu viņu prātiņus un apziņas noturētu šauras, lai tie, tēlaini izsakoties, dzīvē neredzētu tālāk par pāris metriem uz priekšu, bet labākajā gadījumā – tikai to, kas ir pašā deguna galā.
Līdz ar to visām svētajām grāmatām vieta ir izgāztuvē, nevis tavās mājās! Tavā mājā ir jābūt tikai tam, kas Tevi iedrošina un saka: “Beidzot sāc darīt to, ko tiešām gribi, beidz sēdēt stūrī un baidīties! Sāc taču rīkoties un realizēt dzīvē pilnīgi visu, ko liek tava sirds, neatkarīgi no tā, ko par to domās un teiks citi!”. Kā jau zini, kas vienam ir labs, otram ir slikts, tālab izdabāt nevar nevienam, tikai sev!

nnnnnnnnnnnnnnmmm 01

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold