Nora DeGold. Pazīme, ka beidzot attiecībās ar mīļoto esi kaut ko sapratis

Nora DeGold atttttt 300Jā, šajā pasaulē mēs tik ļoti gribam būt mīlēti un gribam arī otram dāvāt savu mīlestību!

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Šokējošs iemesls, kālab vīrietis ar sievieti sāk strīdēties un attiecības kādu dienu izjūk

Nora DeGold atttt 300Tāda nu reiz ir šīs pasaules kārtība un cilvēka daba – savu seksuālo vajadzību dēļ esam spiesti būt attiecībās ar pretējo dzimumu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā bērnus audzina gudras sievietes un kā – muļķes?

Nora DEGold sasoditais sievietes liktens 300Ja godīgi, dzīvojam pamatīgā Sūnu ciemā, turklāt pēc gadu simtiem vecām tradīcijām, kuras protams, savā laikā ieviesa vīrieši, ne jau sievietes.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. 2 galvenie iemesli, kālab patiesībā sieviete ir kopā ar vīrieti

Nora DeGold NAUDA UN SEKSS 300Nu ko, manu mīļo lasītāj, vai kādreiz, atvelkot malā visus ilūziju aizkarus, esi tā pa īstam aizdomājusies, kāpēc sieviete vispār ir kopā ar vīrieti?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Neliela praktiskā tehnika, kā iznīcināt sevī jūtas pret otru cilvēku

Nora DeGold JUTU SASALDESANA 300Tāda nu reiz ir dzīve, ka tajā mēdz notikt neparedzamais un kādu dienu varam konstatēt faktu, ka pret kādu cilvēku ir dzimušas ļoti spēcīgas jūtas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai ir labi izjaukt ģimeni cilvēkam, kurš Tev ļoti patīk?

Nora DeGold GIMENES IZJAUKSANA 300Jā, tāda nu reiz ir šī mazliet savādā pasaule, kurā nekad nevari zināt, kad Tevī pamodīsies dziļas mīlestības jūtas pret otru cilvēku.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab nereti cilvēkiem attiecības nāk un iet?

Nora DeGold IATTTTC 300Katra cilvēka lielais sapnis ir satikt to vienu vienīgo un īsto. Un protams, visai dzīvei. Tas taču ir tik nogurdinoši, ja nevienas attiecības nav ilgstošas, tās nāk un iet, un atkal viss sākas no jauna.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko iesākt ar izjukušo attiecību fotogrāfijām?

Nora DeGold fotoooo 300Jā, esot kopā ar mīļoto, mums gribas ticēt, ka laimīgi būsim kopā līdz pašai nāves stundai. Mēs fotogrāfijās iemūžinām daudzus jaukus brīžus, bet tad pienāk diena, kad attiecības ir beigušās uz visiem laikiem.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab tiek piedzīvota nelaimīga, atraidīta un bezcerīga mīlestība?

Nora DeGold VVVPPMMM 300Nelaimīgas mīlestības šausmas var saprast tikai tas, kurš pats tam visam ir gājis cauri. Jā, to var norakstīt uz nejaušību vai nelāgu pārpratumu, kad iemīli cilvēku no visas sirds un saproti, ka šis cilvēks Tev ir kļuvis tuvs un dārgs.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai tiešām var reāli aizburt un pieburt mīļoto cilvēku? Un kā to izdarīt?

Nora DeGold piebursassssss 300Dažkārt cilvēki netic tādām lietām, kā otra cilvēka pieburšana vai aizburšana. Bet, pirms neticībā nodomā savu kārtējo nicīgi skeptisko domu, gribu Tev atgādināt, ka katrai tautai ir sava dzīves gudrība, ko tā nodod tālāk no paaudzes paaudzē.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Padoms, kas palīdz mazināt konfliktus attiecībās ar mīļoto cilvēku

Nora DeGold ATTTTO 300Ir tik skaisti būt kopā ar mīļoto! Cilvēks taču nav radīts, lai šo dzīvi pavadītu vientulībā, bet lai attiecībās būtu izdevušās, tajās ir jāiegulda liels darbs, turklāt tas jādara no visas sirds.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā atbrīvoties no mīlestības jūtām pret otru cilvēku?

Nora DeGold MMMNNN 300Jā, dzīve ir skaista – kādu dienu no sirds iemīlies otrā cilvēkā un izrādās, ka Dievs ir uzklausījis tavas lūgšanas un šīs jūtas ir abpusējas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vīrieša vārīgākā vieta aptaisījumiem

Nora DeGold artt23 300Šajā pasaulē ir bezgala daudz labu, lielisku vīriešu, par kuriem ir vislielākais prieks un mēs viņus cienām un mīlam no visas sirds.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Problēmas, kuras savā dzīvē radām paši. Kā tās neradīt?

prrrrrr 300Jā, manu mīļo lasītāj, lai kā censtos mūsu skauģi, ienaidnieki, nelabvēļi vai vienkārši nešķīstie cilvēki, ne visas problēmas mūsu dzīvē ir viņu radītas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā vissāpīgāk atdarīt otram cilvēkam, ja viņš attiecībās Tevi ir sāpinājis? Un vai to vajag darīt?

atttyyyyy 300Par laimi vai nelaimi, bet mēs – cilvēki neesam radīti vientulībai. Tie, kuri izvēlas vientuļnieka dzīvi, savā visdziļākajā būtībā nav laimīgi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Viens no svarīgiem iemesliem, kas veido neveiksmīgu seksuālo dzīvi un pieredzi. Kā to labot?

JJJJJJHHHHJJJJ 300Cilvēks nav iedomājams bez savas seksualitātes un seksuālās dzīves. Tā nu daba ir iekārtojusi, ka mums nepietiek tikai ar svaigu gaisu, ūdeni, ēdienu un internetu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. 3 galvenie iemesli, kāpēc pēc fiziskās tuvības nereti ātri izjūk attiecības

GGGGGVVVVVVVV 300Mēs ļoti vēlamies, lai mīļotais cilvēks mūs skūpsta, dāvā glāstus, samīļo un ne tikai.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas jādara, lai attiecības vienmēr būtu dzīvas un pozitīvas?

ARCCCC 300Jā, tādi nu mēs esam, ka mums ir ļoti grūti būt vieniem, jo īpaši tad, kad ilgojamies pēc mīlestības un tuvības ar kādu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai ieilgusi vientulība attiecībās var bīstami kaitēt veselībai un ne tikai?

NDGGGGGGGSSSSSSSS 300Dažreiz mīlestībā esam tik ļoti sāpināti un vīlušies, ka pieņemam lēmumu vairāk nekādās attiecībās neielaisties un norobežojamies no visas pasaules.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Dvēseles radinieks. Mīts vai īstenība?

Nora DeGold ARZZZ 300Manu mīļo lasītāj, es zinu, ka esi daudz domājusi par to, vai mums katram ir savs dvēseles radinieks vai nav.

Lasīt tālāk ...