Nora DeGold. Šokējošs iemesls, kālab vīrietis ar sievieti sāk strīdēties un attiecības kādu dienu izjūk

Nora DeGold atttt 300Tāda nu reiz ir šīs pasaules kārtība un cilvēka daba – savu seksuālo vajadzību dēļ esam spiesti būt attiecībās ar pretējo dzimumu. Jā, jā, tieši tālab jau cilvēki sāk draudzēties un ātri vien sametas uz kopdzīvi zem viena jumta. Bez seksa taču nevar iztikt, gluži kā bez ūdens vai tualetes poda. Ne jau dvēseles vai kāda cita iemesla dēļ cilvēki tik izmisīgi meklē otru, ja ir palikuši vieni. Dzimumtieksmes ātri vien atgādina par sevi un dara nemierīgu. Ja tā nebūtu, tad mēs ar savu veselo saprātu tak nepītos ar svešiniekiem, savās mājās viņus neielaistu un piedevām vēl visus noslēpumus par sevi neatklātu.
Ak, naivās sievietes, kuras vēl aizvien dzīvo nereālās iedomās par vīrieti! Jums visām atgādināšu, ka vīrietis spēj iztikt bez seksa augstākais pāris dienas. Ja sekss nav dabūts, steidzīgi jāsameklē maksas sieviete vai “jāsit kulakā”, lai notecinātu visu sakrājušos spermu, kura sāk jau fiziski spiest attiecīgus orgānus. Šajā ziņā sievietei ir paveicies, jo viņai nav “daikta”, kas dienu un nakti ražo baltu šķidrumu, kas katru dienu jānolaiž tikpat dabiski, kā uzkrājies urīns. Tomēr arī sievietes ir seksuālas būtnes, kuru orgāni ik pēc laika pieprasa izklaides ar vīrieti. Tad nu mēs to visu saucam skaistā vārdā “mīlestība”, bet patiesībā daba mums liek nodarboties ar seksu tālab, lai mēs – iedomīgie divkājainie zvērēni neizmirtu. Daba to vien dara, kā vaktē un meklē iespēju iegāzt sievieti, lai tā paliktu stāvoklī. Un protams, lai kā sieviete censtos no tā izvairīties, Dabas Māte agrāk vai vēlāk to stiķi dabū gatavu.
Tad nu satiekas vīrietis un sieviete. Viņu ķermeņos notiek attiecīgi ķīmiski procesi un nemanot attiecības ir sākušās. Protams, attiecību sākumā mēs visi dūdojam kā dūjas jeb murrājām kā mincīši, jo mūsu dzimumorgāni, kuri vada mūsu gaitas (ne jau mēs!) ir cerību pārņemti, ka beidzot būs īstā labsajūta seksa laikā, viss notiksies pēc pilnas programmas un beidzot varēs izklaidēties no sirds. Bet drīz vien, pēc īsāka vai garāka laika jaukie pārīši jau sāk strīdēties kā negudri par visu iespējamo un neiespējamo. Skaties, ka gala rezultātā vēl nekļūst par mūža ienaidniekiem!
Nu ko, esi gatava ieskatīties patiesībai acīs? Strīdi dzimst tālab, ka dzimumorgāni gaida baudu. Sākumā tie cer, bet tad sāk vilties, līdz beigās saviļas pavisam. Tiklīdz orgānos parādās vilšanās, pāris sāk ecēties pat par pilnīgiem niekiem, bet tālab, ka mūsu kultūrā nav pieņemts atklāti runāt ar partneri par savām izjūtām seksa laikā un teikt, ka gultā pārsvarā viss ir pilnīgi garām, šis dzimumorgānu milzu konflikts tiek pārnests un realizēts ausīm pieņemamās tēmās. Cik nejauki pāris strīdas, tik draņķīgi viņiem abiem iet gultā. Kad abi izšķiras un paliek naidā, tad var tikai nojaust, cik reāli izmocīti tikuši viena vai pat abu mīlnieku dzimumorgāni. Var būt pat tik traki, ka abi reāli nespēj viens uz otru pat paskatīties, kur nu vēl pasveicināt uz ielas. Tieši dzimumorgāni liek kā negudriem plēsties un ķīvēties, tie arī panāk šo drausmīgo konfliktu. Ja dzimumorgāni nejūtas labi viens ar otru, tad attiecības steidzami ir jābeidz un jāmeklē jauns kandidāts, kurš varbūt beidzot mācēs ar tiem apieties, lai abi būtu apmierināti. Ja partneru dzimumorgāni ir sajūsmā viens no otra snieguma, tad pāris ir kopā visu dzīvi. Viņus nevienam nav iespējams ne izšķirt, ne sanaidot, jo viņi strīdus nepazīst.
Tā lūk, manu mīļo lasītāj, tik maz mēs paši vadām sevi un savu dzīvi! Attiecību ziņā dzīvi diriģē tavi dzimumorgāni un tajos notiekošie ķīmiskie procesi. Ja otrs cilvēks tos neprot aplaimot, tad viss, attiecībām beigas garantētas. Vai tagad gribi teikt, ka man nav tiesa? Kā vienmēr, Tumsas pasaulei ir taisnība. Un tagad atsauc atmiņā visu bijušo attiecību gultas priekus un godīgi paskaties uz to “sviestu”, kas tur darījās. Vainu meklēji visur citur, taču īstā problēma bija tikai zem jostasvietas.

Nora DeGold atttt 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold