ČAKRAS (dievisķās): Čakras ir septiņas garīgās attīstības līmeņu pasaules, kurā pasaulē pašlaik atrodies Tu?

Bet parasta cilvēka dzīvē, kas nav iesaistīts garīgajos procesos, tāpat pastāv enerģētiskā saikne ar vienu vai otru čakru. Enerģētiski tas izskatās kā apziņas smalko diegu saikne ar to vai citu centru. Mēs to saucam vienkāršāk - par enerģētisko uzbūvi.

Lasīt tālāk ...

ČAKRAS (dievisķās): Kādēļ svarīgi iepazīt savu čakru enerģiju?

Sākoties jaunai nedēļai Sieviešu Klubā uzsākam rakstu sēriju „Čakru enerģija. Iepazīsti katras čakras būtību un nosaki, līdz kurai čakrai esi aktivizējusi Kundalīnī enerģiju”.  Kas ir čakras? Kā ar tām strādāt? Kādēļ tas vajadzīgs?

Lasīt tālāk ...

ČAKRAS (dievisķās): Par ko atbild septītā čakra SANHASRĀRA

Septītā čakra ir pats, pats augstākais apziņas līmenis, kura laikā cilvēks sasniedz apgaismību. Kaut arī pasaulē to sasniedz 2 līdz 3 % iedzīvotāju, iepazīsti arī šīs čakras priekšrocības!
Kad šī čakra tiek sasniegta, dievišķā Kundalīnī enerģija atrodas pašā augšā. Notiek mūžīgā savienība. Cilvēkā savienojas sievišķais ar vīrišķo. Sasniedzot apgaismību, cilvēks var izmantot visu savu potenciālu.

Lasīt tālāk ...

ČAKRAS (dievisķās): Par ko atbild sestā čakra AGJĀ

Kādus labumus mums dod sestā čakra? Viens no būtiskākajiem – kad esam to sasnieguši, vairs nešķirojam, kas ir labs, kas slikts. Izzūd dualitāte, jo cilvēki, kuros ir atvērta sestā čakra, saprot, ka visa pasaule ir vienots veselums.

Lasīt tālāk ...

ČAKRAS (dievisķās): Par ko atbild piektā čakra VIŠUDDHĀ

Tās atrašanās vieta ir kakla rajonā. Kad Kundalīnī enerģija ieplūst piektajā čakrā, cilvēks kļūst par izcilu oratoru, kurš ne tikai lieliski runā, bet kurā gribas klausīties vēl un vēl.

Lasīt tālāk ...

ČAKRAS (dievisķās): Par ko atbild ceturtā čakra ANAHATA

Vēl tā tiek saukta arī par sirds čakru, jo atrodas sirds rajonā. Kad dievišķā Kundalīnī enerģija ir aktīva sirds čakrā, cilvēks prot mīlēt ne tikai sevi un apkārtējos, bet visu pasauli. Viņš ir citus un sevi pieņemošs.

Lasīt tālāk ...

ČAKRAS (dievisķās): Par ko atbild trešā čakra MANIPŪRA

Šīs čakras apziņas līmenis saistīts ar sevis un pasaules izpratni. Ar varu. Ja Kundalīnī enerģija sasniegusi trešo čakru, cilvēks ieņem vadošu amatu, viņam ir liela vara pār citiem cilvēkiem.

Lasīt tālāk ...

ČAKRAS (dievisķās): Par ko atbild otrā čakra SVADHISTĀNA

Ja dievišķā Kundalīnī enerģija ir sasniegusi cilvēka otro čakru, naudas problēmas izzūd. Kad otrā čakra 100 % atvērusies, nauda teju līp pie šī cilvēka, turklāt viņš prot ar naudu apieties, lai jau esošā nauda nestu vēl lielāku peļņu.

Lasīt tālāk ...

ČAKRAS (dievisķās): Par ko atbild pirmā čakra MŪLĀDHĀRA

Veiksme, lieliska atmiņa un seksuālā dzīve – jomas, kas tavā dzīvē būs sakārtotas, ja ar meditāciju, jogas vai citām metodēm būsi iekustinājusi savu pirmās čakras enerģiju.

Lasīt tālāk ...

ČAKRAS (dievisķās): Kundalīnī jogas pamati

Kā pārvarēt radušos šķēršļus, grūtības un slimības jogas prakses laikā.
 Galvenie praktiķa šķēršļi ir slimības, kaprīzes, ar praksi nesaistītas vēlmes un prakses pārtraukumi. Jogam jābūt kareivīgi noskaņotam, ar varoņa pārliecību un uzstājīgam, cīņā par atbrīvošanos.

Lasīt tālāk ...

ČAKRAS (dievisķās): Jebkas, ko jūs vēlaties ir iespējams ar atmodinātu Kundalini

Vārds Kundalini ir cēlies no Sanskrita vārda "saritinājusies" vai "saritinājusies kā čūska". Ir arī citi šī termina tulkojumi, kas parasti vairāk uzsver čūskas dabu - piemēram - čūskas spēks. Kaduceja simbols un ap to apvijušās čūskas tiek uzskatīts par senu simbolisku kundalini fizioloģijas reprezentāciju.

Lasīt tālāk ...

ČAKRAS (dievisķās): Mistiskā Kundalīnī

Saukta visbiežāk par 'Garīgo dzīvības Spēku' kopumā un par Kundalini austrumos, tā ir mugurkaula pamatnē apslēptā snaudošā enerģija. Kad tā ir pilnība aktivizēta, tā sasniedz visaugstāko centru un padara cilvēka pieredzi par gandrīz paritāru ar Dievu! Bet nav tā, ka Kundalini ir tikai austrumu jogu atklājums.

Lasīt tālāk ...

ČAKRAS (dievisķās): Čakras- zināšanas par cilvēka dabu

Par čakrām sauc enerģētiskos centrus cilvēka ēteriskajā ķermenī, kas paredzēti enerģijas saņemšanai no mums apkārt esošā kosmosa un tās sadalei starp dažādiem enerģētiskajiem kanāliem, orgāniem un organisma sistēmām.

Lasīt tālāk ...

ČAKRAS (dievisķās): Cilvēks un čakras

ČAKRAS IR ĶERMEŅA PSIHISKIE CENTRI, kas nepārtraukti ir aktīvi, neatkarīgi no tā, vai mēs apzināmies tos vai nē. Enerģija plūst caur čakrām un rada dažādus psihiskos stāvokļus. Mūsdienu bioloģijas zinātne skaidro to ar ķīmiskajām izmaiņām, ko izraisa endokrīno un iekšējās sekrēcijas dziedzeru izdalījumi, kuri momentāni sajaucas un nonāk asinsritē.

Lasīt tālāk ...

ČAKRAS (dievisķās): Kundalīnī Enerģijas atmodināšana

Kundalīnī enerģija - tā ir garīgā enerģija, kas dus mūsu astes kaulā. Kundalīnī - tas ir "čūskas" spēks jeb dusoša čūska, kas saritinājusies trīsarpus apļos un guļ mulādhāra čakrā, mugurkaula pamatnē. Kad Kundalīnī Enerģija atmostas, ceļas pa kanālu, kas iet caur mugurkaulu pie galvas (sušumna), vienlaikus tā iekļūst čakrās, un sasniedz sahasrāra čakru.

Lasīt tālāk ...

ČAKRAS (dievisķās): Kundalinī un čakras

Mugurkauls ietver sevī augšējo mugurkaulu - galvaskausu - dzīvības nesēju. Galvaskausa augšējais noapaļojums - pozitīvais pols, bet apakšējais skriemelis - negatīvais. Sasprindzinājums starp tiem ir tas, ko mēs saucam par dzīvi.

Lasīt tālāk ...

ČAKRAS (dievisķās): Kundalini pamodināšana

Laiks nestāv uz vietas, gadi iet un pat tā saucamo dižo vīru vārdi ar laiku tiek dzēsti no vēstures grāmatu lappusēm. Tomēr daži, ignorējot laiku, turpina mirdzēt pāri mūžībai. Šo apgaismoto vārdi ir to cilvēku vārdi, kas meklējuši patiesību un Dievišķo. Viņu vienīgais dzīves mērķis bija sasniegt pilnību un absolūti to varēja sasniegt tikai caur Kundalini atmodināšanu.

Lasīt tālāk ...

ČAKRAS (dievisķās): Čakras un dēmoniskie stāvokļi (1. daļa)

Ja ir apātija, dzīvības spēku trūkums, ja cilvēks ir kā piesiets savai veselībai, viņš nav vēl ienācis garīgās prakses straumē.

Kāpēc tā? Lieta tāda, ka ar veselību pārvalda Muladhāra-čakra. Protams, arī Anahata-čakras līmenī var iestāties apātija.

Lasīt tālāk ...

ČAKRAS (dievisķās): Čakras un dēmoniskie stāvokļi (2. daļa)

Lūk, piemērs. «Es gribu kļūt pr gleznotāju» - domā kāds. Un kas būs, ja šis cilvēks uzgleznos lielisku gleznu? Viņš būs apmierināts: «O-o, kādu labu gleznu es esmu uzgleznojis!» Šī apziņas darbība ir raksturīga aktīvai Manipūra-čakrai. Bet, ja cilvēks ir apmierināts ar savu dzīvi, var uzskatīt, ka nākamajā dzīvē viņš būs asūrs vai dievs (debesu iedzīvotājs).

Lasīt tālāk ...

ČAKRAS (dievisķās): Kas ir Kundalīni?

Tā ir garīga enerģija, kas snauž mūsu mugurkaulā. Kundalīni - tas ir "čūskas" spēks jeb aizmigusi čūska, kas saritinājusies trīsarpus apļos un guļ muladharas čakrā, mugurkaula pamatnē. Kad Kundalīni atmostas, šī enerģija ceļas augšā pa kanālu, kas atrodas mugurkaulā, līdz galvai. Tā iekļūst čakrās un sasniedz kroņa čakru. Var teikt, ka tā ir pati fundamentālākā Visuma enerģija.

Lasīt tālāk ...