DIĒTAS: Rīsu diēta – efektīvs uztura režīms

D28Rīsu diēta palīdz atbrīvoties ne tikai no liekajiem kilogramiem, bet attīra organismu no kaitīgām vielām. Rīsiem ir maz kaloriju –100 gramu rīsu satur tikai 323 kilokaloriju.

Lasīt tālāk ...

DIĒTAS: Neuzķeries uz diētas mītiem!

S106Vēlies samazināt ķermeņa svaru un domā par diētu? No sākuma uzzini par populārākajiem svara samazināšanas mītiem.

Badošanās palīdz notievēt.

Lasīt tālāk ...

DIĒTAS: Brūno rīsu diēta ideālai figūrai

s83Brūno rīsu diētas dienas ēdienkarte sastāv no trim porcijām neslīpētu brūno rīsu (viena porcija aptuveni 60 gramu), 100 gramiem augļu, 300 – 400 gramiem dārzeņu, nerafinētas olīveļļas.

Lasīt tālāk ...

DIĒTAS: Badošanās ar sulām

P54Bez pilnīgas badošanās, kad organisms nesaņem nekā, izņemot ūdeni, pastāv nepilnīga ārstnieciska badošanās ar zemu kaloriju daudzumu: sulu, tējas, piena.

Lasīt tālāk ...

DIĒTAS: Ajūrvēdas diētas galvenie principi

p27Nav šaubu, ka uztura sastāvs un diētas stipri iespaido cilvēku. Ajūrvēda māca, ka katram cilvēkam piemīt pietiekami daudz enerģijas, lai tas būtu vesels un stips. Ajūrvēda ir dzīves zinātne, kas katram piedāvā iespēju veselību atgūt caur sava ķermeņa izpratni, kā arī būtiskāko vajadzību nodrošināšanu.

Lasīt tālāk ...

DIĒTAS: Pavasara diēta jeb kā notievēt par 5 kg nedēļā

P23Šī lieliskā diēta līdzēs atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, kas uzkrājušies ziemas mēnešos, kā arī uzlabot pašsajūtu. Šī ir tā dēvētā mazkaloriju diēta, dienas gaitā saņemsiet no 600 līdz 800 kalorijām. Pavasara diēta lieliski derēs cilvēkiem, kuriem ikdienā ir mazkustīgs dzīvesveids.

Lasīt tālāk ...

DIĒTAS: Veģetārā diēta – ātrākais ceļš uz veselību un ideālu figūru

P22Jau labu laiku veģetārā diēta oficiāli atzīta par veselīgāko starp visiem uztura režīmiem. Iemesli kamdēļ cilvēki uzturā joprojām lieto gaļas produktus meklējami ieradumā, sociālās ierašās un arī atkarībā.  The National Health and Nutrition Examination Survey veiktie pētījumi pierāda, ka bez gaļas produktiem cilvēks ne tikai spēj izdzīvot, bet arī kļūt daudz veselīgāks un izturīgāks.

Lasīt tālāk ...

DIĒTAS: Banānu diēta – samazina svaru un stimulē smadzeņu darbību

p20Iespējams, ka tieši banāns bija pirmais auglis, kuru cilvēks nogaršoja sensenos laikos. Tas būtu pašsaprotami, jo banāni satur daudz ogļhidrātu un tā dēvētos laimes hormonus (serotīnu un endorfīnu), vielas, kas stimulē (ietekmē) centrālās nervus sistēmas darbību un var radīt spēku pieplūdumu sajūtu.

Lasīt tālāk ...

DIĒTAS: Zaļās tējas diēta

zalaaaAr  zaļās tējas diētas  palīdzību septiņu dienu laikā iespējams samazināt svaru no trim līdz pieciem kilogramiem. Zaļās tējas diēta uzskatāma par “ātro diētu”, kas palīdz atbrīvoties no liekajiem kilogramiem maksimāli īsā laikā, palīdz uzlabot pašsajūtu un attīrīt oganismu no sārņiem.

Lasīt tālāk ...

DIĒTAS: Izraēlas dietologu ieteikumi

a101Izraēlas dietologi uzskata, ka liekā svara problēmas cilvēkiem rodas līdzsvara trūkumu dēļ starp saprātu un rīcību. Resns puncītis vai “mīlas riepiņas” nav nopietnākās problēmas, kas rodas dēļ liekā ķermeņa svara.

Lasīt tālāk ...

DIĒTAS: Dziedātājas Sofijas Rotaro superdiēta

a102Populārās dziedātājas Sofijas Rotaro diēta ir pietiekami ekstremāla, bet rezultatīva. Par diētas efektivitāti ik reizi varam pārliecināties dziedātājas koncertu laikā.
Diētas apraksts: trīs dienas pēc kārtas uzturā tiek izmantoti tikai vārīti rīsi (pagatavoti bez sāls), nākamās trīs dienas uzturā tiek lietoti ēdieni, kas sastāv no dažādiem dārzeņiem (bez sāls), beidzamās trīs dienas – tikai augļi.

Lasīt tālāk ...

DIĒTAS: Pēcsvētku citronu un medus diēta

a100Diētas recepte domāta atslodzes kūrei, ja vēlamies attīrīt organismu un samazināt ķermeņa lieko svaru. Bieži veicot diētu jau pēc pāris dienām sajūtam enerģijas zudumu. Ar šo diētas metodiku spēku un enerģiju zaudēsiet minimāli.

Lasīt tālāk ...

DIĒTAS: DIĒTA, KAS PALĪDZĒS SAMAZINĀT SVARU DAŽĀS DIENĀS

b1Gan diētas ārsti, gan fitnesa zāļu treneri piedāvā tiešām efektīvus notievēšanas veidus, bet diemžēl tie visi ir ilglaicīgi. Ko darīt, ja gaidīt gandrīz vairs nevar? Ja ļoti drīz būs jāvelk balles kleita, kurā gribas izskatīties satriecoši.

Lasīt tālāk ...

DIĒTAS: Tibetiešu diēta – ideāls augums un lieliska pašsajūta!

Šī diēta daiļajam dzimumam palīdz ne tikai novājēt, bet arī uzlabot pašsajūtu. Dietologi apgalvo, ka Tibetas diēta atjauno organismu un pagarina dzīvi. Tā jāievēro nedēļu, pēc tam uzturā var sākt pamazām lietot gaļas produktus. Pēc pārtraukuma diētu var atkārtot.

Pirmdiena

Lasīt tālāk ...

DIĒTAS: Superzvaigznes Lady GaGa (ne)veselīgā diēta

Dziedātājas un superzvaigznes Lady GaGa diēta sastāv no pāris bērnu uztura kārbiņām dienā. Bērnu uzturā ir pietiekami maz kaloriju, kas nerada draudus dziedātājas figūrai. Tomēr atklāts paliek jautājums vai šāds eksotisks diētas veids var nodrošināt ar nepieciešamo enerģijas daudzumu dziedātāju, jo koncerti un videoklipu filmēšana pieprasa milzīgu enerģijas patēriņu.
Bez tam baumo, ka Lady GaGa nevēlas atteikties no saviem neveselīgajiem ieradumiem.

Lasīt tālāk ...

DIĒTAS: Arbūzu diēta: samaziniet ķermeņa svaru par pāris kilogramiem

Arbūzs cilvēka zarnās darbojas līdzīgi birstei (pateicoties šķiedrvielām), bet vēl šī gardā oga satur folijskābi – “sieviešu” vitamīnu, kas nepieciešams, lai sievietes organisms normāli funkcionēti. 200 gramu arbūza mīkstuma satur diennakts folijskābes normu. Urīndzenošo īpašību dēļ arbūzs no organisma var izvadīt kāliju un nātriju, tāpēc ļaudīm, kuri sirgst ar sirds – asinsvadu slimībām ar arbūzu diētu nevajadzētu aizrauties.
Arbūzu diēta ir viena no vienkāršākajām. Nepieciešams ievērot tikai vienu noteikumu: uzturā lietot arbūzus un neko vairāk (izņēmuma gadījumā ēdienreizē varat apēst pāris rudzu maizes šķēlīšu).

Lasīt tālāk ...

DIĒTAS: Ātra un efektīva diēta - zemeņu diēta

b2Viena no ātrākajām un efektīvākajām dietām – zemeņu diēta. Ja paveiksies, tad ar šīs diētas palīdzību 4 dienu laikā spēsiet samazināt ķermeņa svaru par 3 kilogramiem. Zemeņu diēta neapšaubāmi ir ātra un efketīva. Zemeņu diētu nevajadzētu veikt cilvēkiem, kas sirgst ar hroniskām slimībām.

Lasīt tālāk ...

DIĒTAS: Uzsākam cīņu ar mīļotā vīrieša liekajiem kilogramiem!

b3Beidzot! Beidzot esam nonākušas pie vīriešu liekajiem kilogramiem. Sākusies kārtējā pludmales sezona un tāpēc, lai nebūtu kauns atrasties līdzās mīļotajam, sarūpējām vienkāršus ieteikumus, kas varētu līdzēt mazināt jūsu bruņinieka alus vēderiņa apjomu. Skaidrs, ka viņa ēšanas paradumus nāksies stingri kontrolēt, lai rezultāti parādītos vēl šajā vasārā.

Lasīt tālāk ...

DIĒTAS: Cīņa ar lieko svaru jeb diētas vēstures īsais kurss

b4Vēl pavisam nesen rietumu sabiedrība pievērsa samērā maz uzmanības liekā svara problēmām. Starp citu, bija laiks, kad tuklums tika uzskatīts par turības pazīmi, jo norādīja, ka cilvēks badu necieš.
Pirmās rekomendācijas, kas reglamentē ēdiena uzņemšanu, mēs varam rast kādā senēģiptiešu papirusā, kas rakstīts aptuveni 1550.gadā pirms mūsu ēras.

Lasīt tālāk ...

DIĒTAS: Veselīgāko vasaras sezonas produktu saraksts

Dietologiem pazīstami pārtikas produkti, kuru pārstrādei cilvēka organisms tērē vairāk kaloriju nekā saņem. Tie ir tā saucamie “negatīvās” kaloritātes produkti, kurus lietojot uzturā iespējams notievēt. Ņemot vērā faktu, ka vasaras sezonā savai figūrai pievēršam īpašu uzmanību, tad iepazīsimies ar produktu sarakstu, kas dabiskā veidā palīdzēs “sadedzināt” liekās kalorijas.

Zaļā un mate tēja

Lasīt tālāk ...