Noras DeGold aizsardzības vārdi pret citu cilvēku manipulācijām

Nora DeGold VARDI KAS AIZSARGA NO MANIPULACIJAS300Jā, daudzi cenšas iestāstīt, ka šī pasaule ir laba un tajā ir arī kas labs, taču godīgi sakot, nekā laba pasaulē nav. 

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas Tev jāzina par gribas pakļaušanu?

Nora DeGold par brivu gribu 300Jā, visi šajā pasaulē gribētu peldēt naudas okeānos, baudīt labākos ēdienus, braukt ar jaunāko limuzīnu, laiskoties uz dīvāna, izbaudīt kalpu aptekalēšanu, ceļojumus pa pasauli utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas notiek, kad otram no visas sirds vēlē ļaunu?

Nora DeGold dzzzzzz 300Mēs šajā pasaulē pa lielam esam tādi liekuļi... Izliekamies tādi balti, tīri un pūkaini. Nu protams, ārēji otram jau nevēlam ļaunu, taču patiesībā tik bieži nodomājam ļaunu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kuri cilvēki šajā pasaulē var darīt un arī dara, ko vien grib? Kā kļūt par vienu no šiem laimīgajiem un veiksmīgajiem?

Nora DeGold NNNSPEKSSS 300Jā, mēs dzīvojam jocīgā pasaulē, kuru dažreiz var saukt pat par pārāk jocīgu. Kurš gan šajā pasaulē un šajā dzīvē negrib darīt visu, ko vien grib?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vārdi, kas dziedē sāpošu dvēseli

Nora DeGold dvvvv 300Jā, manu mīļo lasītāj, katram dzīvē ir brīži, kad dvēsele sāp tik ļoti, ka ir grūti izturēt. Dvēseles sāpes var iegūt ļoti ātri šajā mazliet dīvainajā pasaulē, kur starp labajiem cilvēkiem mīt ļauni ļaudis, kuri savu dzīves jēgu ir atraduši citu cilvēku sāpināšanā.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab ir sajūta, ka Tevī mīt divi vai vairāki cilvēki?

Nora DeGold psysaskkk 300Jā, nereti var būt tā, ka sevī sajūti divus vai pat vairākus cilvēkus jeb personības. Vienu brīdi esi viens, bet otru – jau pavisam cits cilvēks.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas ir vajadzīgs, lai varētu izveidot labāku un īpašāku dzīvi?

Nora DeGold SKKKLEEOPPPP 300Protams, katrs mēs gribam aizvien labāku un īpašāku dzīvi un tas ir normāli un cilvēcīgi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā melnās krāsas apģērbs ietekmē cilvēka psihi?

apggggeeebbb 3001997. gadā, kad sākās mans garīgais ceļš, es sāku izzināt šīs pasaules enerģijas un Visuma likumus.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas ir vajadzīgs, lai dzīve būtu izdevusies?

AAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSS 300Jā, lai dzīve beidzot būtu izdevusies, lai tā sniegtu laimi un prieku, vairumam cilvēku ir vajadzīgs pirmais legālais miljons, mīļotais cilvēks, patīkams darbs, draugi, māja, mašīna utt., taču ātri vien nākas konstatēt faktu, ka to visu tik viegli nemaz neizdodas sasniegt un piepildīt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko darīt, lai negatīvā pagātnes pieredze nepiemeklētu atkārtoti?

Nora DeGold hhhhhhhhj 300Viens no maniem dzīves vērojumiem ir tāds, ka cilvēkiem ir tendence negatīvo pagātnes pieredzi gaidīt piepildāmies arī nākotnē, piemēram, attiecību izjukšanu, līdzcilvēku nodevību, zaudējumus biznesā utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. No kurienes izriet viss tas, kas notiek tavā dzīvē?

SSSSSSSGGGGG300Nu ko, parunāsim par to, kas notiek tavā dzīvē. Protams, par jauko un pozitīvo runāt nav interesanti, jo tur viss jau ir tieši tā, kā Tu vēlies, neko pielikt vai atņemt, taču es zinu, ka Tu gribi, lai tā būtu arī pārējās dzīves jomās, kurās tā nav.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā visspēcīgāk mēs varam iedarboties uz pasauli un cilvēkiem?

VILLLLLLLLLL 300Jā, manu mīļo lasītāj, es zinu, cik ļoti Tev gribas mainīt šo pasauli un ietekmēt līdzcilvēkus, jo esi jau nogurusi no viņu izgājieniem un pat absurdajām spēlītēm ar Tevi un tavu dzīvi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kāda ir svarīgākā īpašība, kas sevī jāattīsta, lai iegūtu izdevušos dzīvi?

Nora DeGold BBROZ 300Nu ko, atklāšu to īpašību, kuru cilvēkos vērtēju visaugstāk. Tā ir cilvēcība. Ja godīgi, savā dzīvē esmu tik ļoti cietusi no līdzcilvēkiem, tai skaitā arī no pašiem tuvākajiem, ka daudzos jautājumos mana dzīve ir bijusi pat vairāk kā traģiska.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas notiek ar cilvēka garu, kad cilvēks izdara pašnāvību? Kālab viņš to izdara?

Nora DeGold PARTTSS 300Nu ko, aplūkosim vēl kādu sabiedrībai neērtu tēmu – pašnāvība. Jā, šo tēmu saprast var tikai tas, kas ir daudz par to domājis un kuru no šī soļa ir atturējusi un izglābusi kāda laimīga sakritība vai Augstākie spēki.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko nozīmē sekot savai sirds balsij?

Nora DeGold LLLPIE P 300Tā ir sen dzirdēta un zināma patiesība, ka uzticīgi jāseko savai sirds balsij jeb iekšējai sajūtai, jo tikai tava sirds zina visu patiesību pat Tevi un labāk par visiem zina, kas Tev ir vajadzīgs un kuri ir tavi īstie dzīves ceļi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā dzīvi ietekmē tas, kas nomāc tavu dvēseli?

NDG PPP 300Jā, manu mīļo lasītāj, kas tik nenomāc tavu dvēseli... Es Tevi saprotu. Ir bezgala daudz lietas, kas Tevi nospiež, taču vairāku iemeslu dēļ Tu to visu turpini nest sevī.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold zelta padoms, kā izkāpt ārā no savas dzīves purviem. Un atkal Ķemeru nacionāla parka spēka vietas

NDGGG 300Manu mīļo lasītāj! Kas tad ir tie lielie dzīves purvi? Nu, ar tiem es domāju pilnīgi visu Tevī un ap Tevi, kas vārda vistiešākajā nozīmē traucē dzīvot un regulāri burtiski velk tādā kā akacī.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā piedzīvot patiesu brīnumu, kas izmainīs dzīvi?

nnn lpppp 300Jā, manu mīļo lasītāj, ja cilvēks jau ir sapratis, kādas lietas dzīvē viņu vairs neapmierina un ko viņš vairs nevēlas piedzīvot, patiesībā tas ir ļoti labs sākums pozitīvām izmaiņām.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. PAR ŠOKĒJOŠU 40 DIENU DARBU AR VIŅSAULI UN NOTIKUMI KULDĪGĀ, KAS VĀRDA VISTIEŠĀKAJĀ NOZĪMĒ SAVĀ LAIKĀ SADRAGĀJA MANU DZĪVI

zzzzzzzzzzzzzz 300Nu ko, manu mīļo lasītāj, šis noteikti būs ļoti interesants stāstiņš no manas dzīves, kas iedvesmos Tevi jebkurā situācijā nenolaist rokas un turpināt darboties.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab cilvēki dara citiem pāri, kā tas vēlāk ietekmē upurus un kā palīdzēt sev?

JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ 300Jā, manu mīļo lasītāj, šajā dīvainajā pasaulē cilvēki nu kaut kā galīgi negrib tā mīļi un draudzīgi dzīvot, kaut atvēlētais dzīves garums manuprāt ir tik niecīgs...

Lasīt tālāk ...