Nora DeGold. Vai laimi var noskaust? Kā to atgūt?

Nora DeGold LAIMES PAVELNIEKS 300Ja godīgi, manu mīļo lasītāj, šajā pasaulē nemaz nav vajadzīgs tik daudz, lai cilvēks justos laimīgs.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Lietus auras tīrībai

Nora DeGold lietussss 300Nu ko, manu mīļo lasītāj, iedošu Tev nelielu tehniku auras attīrīšanai no negatīvajām enerģijām, taču vispirms vēl nedaudz pastāstīšu šo to interesantu par auru.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Slimības padzīšanas vārdi

Nora DeGold slimmmnnnn 300Manu mīļo lasītāj! Savā dziļākajā būtībā arī slimība sastāv no enerģijas, turklāt tā ir negatīvā enerģija, kas iekļūstot cilvēka ķermenī, deformē visu enerģētisko sistēmu. Kad tā vairs nefunkcionē kā vajag, no ierindas iziet arī fiziskais ķermenis.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā var izdziedināt depresiju?

Nora DeGold depreeeeeee 300Tikai tas, kurš pats reāli ir iedzīvojies depresijā, zina un saprot, kas patiesībā tas ir par murgu. Tad visu pasauli redzi nevis mistiski kosmiskajā melnajā krāsā, bet viss asociējas ar melnu un ķipīgu darvas katlu, kurā ar katru dienu slīgsti dziļāk un dziļāk.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai cilvēkam var enerģētiski uzsūtīt slimību? Ko darīt, ja tas ir noticis?

Nora DeGold SLIMIBA J 300Jā, cilvēks gadiem ilgi var būt vesels un spēka pilns, nemaz nezinot, kas ir slimība. Ja kāds sūdzas par veselību, tāds cilvēks pat nevar aptvert, kā jūtas slimais. Bet tad kādu dienu un pilnīgi bez iemesla visa jaukā dzīve beidzas, jo slimība negaidīti ir klāt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Zobi un to problēmas vēdiskās tradīcijas skatījumā. 32 bīdžas zobu atveseļošanai

Nora DeGold Zobu gramata 300Zobi un to problēmas vēdiskās tradīcijas skatījumā. 32 bīdžas zobu atveseļošanai

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. MERUDANDA VAIDIKA MĀRGA–MUGURKAULA VĒDISKĀ FILOSOFIJA. 34 POZITĪVIE UN NEGATĪVIE KARMAS ASPEKTI

Nora DeGold mugurkauls 300MERUDANDA VAIDIKA MĀRGA–MUGURKAULA VĒDISKĀ FILOSOFIJA. 34 POZITĪVIE UN NEGATĪVIE KARMAS ASPEKTI

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Neliela, bet efektīva metode, kā ienaidniekam sataisīt uz slimību

Nora DeGold ZZHHHHK 300Nu ko, tie mani mīļie lasītāji, kuri regulāri nāk uz maniem pasākumiem, šajā pasaulē dara ne tikai lielus darbus, bet arī nedarbiņus.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. ORGANISMA ATTĪROŠĀ ĒDIENKARTE, KAS DĀVĀ PARAPSIHOLOĢISKAS SPĒJAS

eeeeddddd 300Ielūdzu Tevi, manu mīļo lasītāj, izlasīt šo manu materiālu, kas ir tapis nu jau pirms daudziem gadiem.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Danvantari veselības formula

VESELIBAIIIIIIIII 300Vēdiskajā tradīcijā tiek uzskatīts, ka Dievs Danvantari ir veselības enerģija un tieši Danvantari savā laikā cilvēcei ir dāvājis Ājurvēdas zinātni.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Slimību cēloņi vēdiskajā skatījumā (1. un 2. daļa)

SLIMMMMMMM 300Arī mani gadiem ilgi ir nodarbinājis jautājums, kālab cilvēki slimo, kālab gandrīz ikvienu ir piemeklējušas kādas likstas ar veselību un kālab tik daudzi savus pēdējos dzīves gadus pavada vislielākajās mokās.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. CILVĒKA ĶERMEŅA FILOSOFIJA- ko Tev vēlas pavēstīt Tavs ķermenis

Nora DeGold KERMENA FILOSOFIJA 300Ielūdzu Tevi izlasīt manu unikālo autordarbu, kurā caur vēdiskās tradīcijas skatījumu dalos ar zināšanām, ko nozīmē katra ķermeņa vieta un ko tā spēj pateikt par cilvēku.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold grāmata. MUGURKAULA SKRIEMEĻU SAISTĪBA AR CILVĒKA ORGĀNIEM, SASLIMŠANU UN KARMU

GRAMTAS VAKAS MUGURA 300Ielūdzu Tevi, manu mīļo lasītāj, izlasīt šo manu unikālo elektronisko grāmatu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas ir aptaisījums uz veselību? Atsitiena vārdi veselībai

atsitiena vardi veselibai 300Tikai tas, kuram kaut reizi ir bijušas nopietnas veselības problēmas un nav bijis zināms, kad izdosies izveseļoties un vai tas vispār kādreiz notiks, saprot, cik dārga un svēta ir veselība.

Lasīt tālāk ...

DZIEDNIECĪBA: Nora DeGold. Kas ir patiesais cēlonis saslimšanai ar krūts vēzi? Kā pasargāt savas krūtis no šīs nelaimes?

KRUTIS 300Manu mīļo lasītāj, šoreiz parunāsim par šo ļoti nepatīkamo, taču daudzām aktuālo tēmu – krūts vēzi, taču nevis no medicīniskā viedokļa, kā parasti, bet pavisam citā skatījumā.

Lasīt tālāk ...

DZIEDNIECĪBA: Nora DeGold. Kāpēc ir bērni, kuri bieži slimo? Kas ir šīs slimošanas patiesais cēlonis?

slimo berni 300Jā, ir vecāki, kuri regulāri jūtas izmocīti, jo viņu atvases bieži slimo un kārtējo reizi ir saslimušas. Tikai nesen bērns izveseļojās, bet te jau atkal ir gultiņā un viņam vajadzīgas zāles un aprūpe.

Lasīt tālāk ...

DZIEDNIECĪBA: Nora DeGold. Kāpēc atkal sāp kakls? Kas ir patiesie kakla saslimšanas cēloņi?

kakls 300Šoreiz, manu mīļo lasītāj, parunāsim par šo aktuālo un arī interesanto tēmu. Noteikti esi ievērojis, ka daudzi cilvēki regulāri mokās un ar savu kalu un kakla slimībām. Varbūt šī problēma skar arī Tevi vai kādu Tev tuvu cilvēku?

Lasīt tālāk ...

DZIEDNIECĪBA: Nora DeGold. Kas notiek? Mediķi apgalvo, ka esmu vesels, bet ar manu veselību tomēr kaut kas nav kārtībā! Kā atbrīvoties no šīm problēmām?

VESS 300Jā, manu mīļo lasītāj, mēdz gadīties arī tā, ka cilvēkam pēkšņi sāk niķoties veselība un par sevi nopietni liek manīt neizskaidrojamas veselības problēmas. Protams, ja kaut kas tāds atgadās, tad prieks ātri vien pazūd no cilvēka sejas.

Lasīt tālāk ...

DZIEDNIECĪBA: Nora DeGold. Kālab nereti sievietēm ir problēmas pa “sieviešu līniju” un kā tās var atrisināt saviem spēkiem?

dzdzn 300Parunāsim par kādu ļoti svarīgu un aktuālu, daudzām sievietēm arī ļoti sāpīgu tēmu. Jā, tās ir problēmas ar dzimumorgāniem, tai skaitā nopietnas dzimumorgānu saslimšanas.

Lasīt tālāk ...

DZIEDNIECĪBA: Nora DeGold. Kas ir rozes parādīšanās patiesais cēlonis? Kā paša spēkiem var atbrīvoties no rozes?

roze uz 300Šoreiz manu mīļo lasītāj, parunāsim par rozi. Jā, tikai tam, kuram ar to kaut reizi dzīvē ir bijusi darīšana, saprot, cik tas viss ir nopietni un nepatīkami. Bieži cilvēkiem nākas konstatēt faktu, ka tradicionālā medicīna nemaz nespēj palīdzēt pie šīs nepatīkamās ķibeles.

Lasīt tālāk ...