Nora DeGold. Kā ātri un efektīvi atbrīvoties no sevis graušanas? Kālab sevi grauz kā žurka vecu sieru?

Nora DeGold zunv 300Jā, sevis graušana daudziem ir ļoti mīļa un pazīstama. Savu reizi tā ir daudz baisāka par vecas, sakaltušas maizes garozas graušanu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā sabojāt otram cilvēkam viņa enerģētisko sistēmu?

300 Nora DeGold ENERGETISKAS SISTEMAS SADRAGASANAS VARDITu jau zini, manu mīļo lasītāj, ka tavas veselības, kā arī visas dzīves pamatā ir tava enerģētiskā sistēma, kas nosaka visu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai gadījumā cilvēki ar enerģētisko kaitniecību nav sākušu nodarboties biežāk? Kālab tā notiek? Kā to apturēt?

Nora DeGold energetiska kaitnieciba 300Droši vien arī Tu esi pamanījusi, ka cilvēki ar enerģētisko kaitniecību ir sākuši nodarboties daudz biežāk un vairāk, nekā tas bija agrāk.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Šokējošs enerģētiskais fenomens, ar kura palīdzību var iegūt laimīgu dzīvi

Nora DeGold nnnnnssssk 300Nu ko, jau iepriekš brīdinu, ka par manis tālāk rakstīto Tev var iestāties neliels šoks. Tad nu padalīšos ar kādu fenomenu, ko tikai pēc daudziem dzīves gadiem esmu izpratusi līdz galam.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab cilvēki mīl spēlēties ar citiem un izspēlēt ļaunas spēles?

Nora DeGold GAME 300Šajā pasaulē reti kas var būt vēl sāpīgāks, kā fakts, ka kāds ar Tevi ir paspēlējies vai joprojām turpina to darīt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas ir tas grauzējs, kas iekšēji Tevi grauž? Kā no tā atbrīvoties?

Nora DeGold PRETEKLIS 300Kad kāds sāk “grauzt” ar nepatīkamām runām, vainīgais ir zināms, vienīgi atbrīvošanās no tāda cilvēka var būt vesela problēma.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Interesanti, kādu papildus labumu no līdzcilvēku vampirizēšanas iegūst enerģētiskie vampīri?

Nora DeGold RRWWWWT 300Tādā nu pasaulē mēs dzīvojam – kopā ar raganām, dēmoniem, cilvēkiem, eņģeļiem, zvēriem utt. Un šeit nekas nav ne pareizs, ne nepareizs. Viss ir tieši tā, kā tam jābūt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas ir distanciālie enerģētiskie vampīri?

NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNWWWWWWWWWWWW 300Manu mīļo lasītāj! Tu jau zini, ka pastāv enerģētiskie vampīri, jo esi to izbaudījis arī uz savas ādas – pēc tikšanās vai kontaktēšanās ar tādu cilvēku Tu jūties iztukšots kā izspiests citrons.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā sevi pasargāt no ļaunās acs uzlikšanas, atrodoties uz ielas, veikalā vai citās sabiedriskās vietās?

Nora DeGold ZZZZZSSSS 300Jā, dzīvo un tik brīnies par šo mazliet dīvaino pasauli, kurā ļaunās acs uzlikšana nav izdoma, bet skarba realitāte un neapgāžams fakts.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā zināt, vai neesi enerģētiskais vampīrs un vai tas ir normāli?

Nora DeGold PIESSSSK 300Nu ko, manu mīļo lasītāj, šoreiz tiksim skaidrībā, esi vai neesi enerģētiskais vampīrs. Ir tāda lieta, ka enerģiju mēs iegūstam ne tikai no pārtikas, bet arī no Visuma un veselīgas komunikācijas ar citiem cilvēkiem.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas notiek enerģētiskajā līmenī, kad tiecies ar cilvēku vai cilvēkiem, ar kuriem nevēlētos tikties?

Nora DeGold vam 300Droši vien Tev ir gadījies piekrist kādam draugu, paziņu vai radu puses uzaicinājumam satikties, kopā pavadīt laiku vai apmeklēt kādu izklaižu pasākumu, bet kad ir pienākusi norunātā tikšanās diena, Tu konstatē faktu, ka labprātāk paliktu mājās, jo patiesībā nekur negribi doties un pat negribi tikties. Tomēr ir nepatīkami lauzt solījumu, tālab tikšanās tomēr notiek.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā publiskajās vietās sevi aizsargāt no energovampīriem? Praktiskā tehnika

AR KUGII 300Šoreiz, manu mīļo lasītāj, parunāsim par tādiem energovampīriem, kuri piesienas publiskās vietās.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas ir mošķi un kā tos var padzīt?

moskiem 700Šoreiz, manu mīļo lasītāj, aplūkosim kādu ļoti interesantu un nedaudz savdabīgu tēmu – mošķi. Iespējams, ka kādreiz par tiem jau esi kaut ko dzirdējis vai lasījis. Jā, mošķi ir tēma, kas tiešām ir jāpārzina un ir jāmāk tos padzīt.

Lasīt tālāk ...

ENERGOVAMPĪRISMS: Nora DeGold. Kā atgūt naudas enerģiju un naudu, kuru ir paņēmuši enerģētiskie naudas vampīri?

vampiru apturesana 300Jā, manu mīļo lasītāj, lai tiktu pie mīļās, vecās labās naudiņas, kura šajā pasaulē spēj atslēgt gandrīz visas durvis, ir jāiegulda laiks un pūles. Kā jau esi ievērojis, diemžēl bez darba tā nebirst no debesīm kā lietus.

Lasīt tālāk ...

ENERGOVAMPĪRISMS: Nora DeGold. Ļoti izplatīts energovampīrisma veids, kas saistīts ar mantām. Kā to apturēt?

zobensss 300Droši vien, manu lasītāj, esi ievērojusi, ka ir tādi cilvēki, kas regulāri mīl aizņemties no citiem kādas mantas, tā vietā, lai nopirktu savas. Viņi vēl palūdz aizdod, bet ir arī tādi, kuri, neprasot atļauju, paši paņem kādas tavas lietas.

Lasīt tālāk ...

ENERGOVAMPĪRISMS: Nora DeGold. Ko iesākt, ja esi bijis vai tagad tiec apmelots?

SMILKSKERSKI 300Manu mīļo lasītāj, noteikti esi pazīstams ar veselības eliksīru – smiltsērkšķi un zini par šī auga augsto uzturvērtību un lieliskajām dziednieciskajām īpašībām.

Lasīt tālāk ...

ENERGOVAMPĪRISMS: Noras DeGold. Kā ieraudzīt un atbrīvoties no negatīvām enerģētiskām sasaistēm un vampīriem, kuri izsūc naudas, veselības, veiksmes, laika, mīlestības,…, enerģiju?

MMMMMM NDGMēs katrs sapņojam par skaistu un ideālu dzīvi un zinām, kādai tai vajadzētu izskatīties pat tad, ja tāda mums nekad nav bijusi. Bet iespējams, ka tieši tādu dzīvi vienā brīdī esam pazaudējuši un vairs nezinām, kā to atgūt, jo visi mēģinājumi ir izrādījušies nesekmīgi...

Lasīt tālāk ...

ENERGOVAMPĪRISMS: MAZAIS PRET VAMPĪRU CEĻVEDIS. Nora DeGold

Lēdijas rokassomiņā allaž jābūt vienam ķiplokam. Ja nu tumšā šķērsieliņā jāatgaiņājas no vampīra! Tiesa, par banālajiem asinssūcējiem Latvijā necik daudz ziņu nav. Tomu Krūzu ar asinīm notrieptiem lūpu kaktiņiem pie Origo nesastapsi, un daiļais Krēslas Edvards pa Rīgas kafejnīcām neklaiņo. Toties plašā izvēlē pieejamas smalkākas un rafinētākas pasugas: enerģētiskie vampīri!

Lasīt tālāk ...

ENERGOVAMPĪRISMS: Enerģētiskais vampīrisms

Par šo gadījumu pirms pāris gadiem man pavēstīja kāds labs paziņa. Ar viņa enerģētiskajām spējām es biju labi pazīstams un tāpēc man viņa stāstam neticēt nebija nekāda pamata.
“Viendien braucu tramvajā - sēdēju un lasīju laikrastu. Pēkšņi sajutu dīvainu neērtības sajūtu, diskomfortu. Apskatījos apkārt – nekā īpaša.

Lasīt tālāk ...

ENERGOVAMPĪRISMS: Par ģimenes energovampīrismu

Ģimenes energosūcēji izpelnījušies atsevišķu sarunu, jo ģimenes vampīrisms ir daudz sarežģītāks, bet dažreiz pat traģiskāks. Jo parastie ieteikumi aizsardzības jomā šajā gadījumā nav izmantojami. Noslēgtā energosistēmā, kuru arī pārstāv ģimene, kurā nav kur slēpties, nevar bezgalīgi nolaist acis un izvairīties no pieskārieniem vai tuvības. Nelīdzēs arī laba iztēle. Vīru vai sievu, bet vēl jo vairāk bērnu nevar tik vienkārši atgrūst.

Lasīt tālāk ...