ENERGOVAMPĪRISMS: Energovampīrisms ģimenes lokā

Daži praktiski ieteikumi:

Lai palīdzētu saviem mīļajiem – vampīriem, piedāvājiet viņiem tādas iespējas, kur varētu uzlādēties ne tikai ar vampīriskiem paņēmieniem. Ņemiet viņus līdzi dabā, uz vasarnīcu, uz mežu, ceļojumos.

Ieviesiet mājās puķes, zaļos augus – enerģijas donorus, kas palīdzēs „piebarot” gan jūs, gan mājas vampīrus. Šiem nolūkiem derēs istabas ģerānija, amarillis, prīmula, ciklamenes (alpu vijolītes), acālijas, rozmarīns un liānas.

 

Pārvērtiet savu dzīvi no „KĀ kaķis ar suni” dzīvē „AR kaķi un suni”. Jā, jā, tieši AR, jo kaķis uzņem negatīvo enerģiju, bet suns dod pozitīvo enerģiju. Ja kāds no ģimenes locekļiem tiešām izsūc pārējiem enerģiju – dodiet to viņam, jo viņam tās trūkst. Paskatieties uz to no otras puses – kopdzīves pozitīvais moments ir – ja
jums būs slikti, jūsu ģimene automātiski dos enerģiju jums.

Ja jūsu laulātajam draugam, bērnam vai kādam no vecākiem katastrofāli trūkst uzmanību un viņš jums „uzbrūk”, rīkojieties pēc principa „labāk ziedot pāris minūtes nekā pusstundu cīnīties”.

Sakoncentrējiet uzmanību uz savu sirdsdarbību, atmodiniet mīlestību, sasildiet to un sūtiet kaprīzajam pieprasītājam savas domas: „Es tevi ļoti mīlu un gribu, lai tu justos labi”. Tas palīdz! Tas ir pārbaudīts! Tas palīdzēs ne tikai viņam, bet arī jums – jūsu niknums un aizkaitinājums izplēnēs.

Iemācieties pateikt cietu „jā” tā vietā, lai žmiegtos un cīnītos par saviem principiem līdz pēdējai asins lāsei. Pamēģiniet iedomāties sevi „uzbrucēja” vietā, paskatieties uz notikumu viņa acīm, iedomājieties, ka strīdaties ar mazu bērnu, un ar vieglu garu sakiet vampīram „jā” - mierīgi, svarīgi un pārliecinoši. Bet sev (ne mazāk pārliecinoši): „es uzskatu, ka tev nav taisnība”. Izturieties pret provokācijām ar ironiju un iecietību, bet labvēlīgi – pat ja jūsu strīdā dzims patiesība, tik un tā tā kļūs par upuri.

Iemācieties pateikt „nē” tā, lai neatstātu provokatoram vietu strīdēties un interpretēt. „Nē” vajag pateikt cieti, skaļi un bez emocijām – tā ir vienkārši fakta kostatēšana, ne iemesls skandālam.

Pat necentieties just vainu vai neērtības, nenolaidiet acu skatu un neburziet apģērbu! Iztaisnojiet plecus un elpojiet ar pilnu krūti. Jums ir taisnība, un jūsu „nē” ir jūsu dzīve un brīvība.

Iemācieties piedot apvainotājam un atbrīvojieties no aizvainojumiem un sliktām domām un jūtām. Iedomājieties, ka jums rokās ir gaisa balona diedziņš, bet pats baloniņš lidinās jums virs galvas.

Tajā iekšā ir jūsu sāpes, ciešanas, izmisums, aizvainojums, uzmācīgas
domas… Pasakiet tam domās: ”Es tevi atlaižu. Lido prom no manas sirds, manas dvēseles un prāta. Laidies un esi brīvs, dod man brīvību, kā tev to dodu es”. Ar šiem vārdiem atlaidiet pirkstus un - re, kā tas lēni paceļas gaisā un izzūd zilajās tālēs – atā!

Nekļūstiet par sadzīves vergu, labāk nemazgāta grīda un labs garastāvoklis, nekā tīrība un depresija. Jūs noteikti visu izdarīsit, kad patiesi vajadzēs, tad vēl ātrāk un ar patiku.