Nora DeGold. Kā ātri un efektīvi atbrīvoties no sevis graušanas? Kālab sevi grauz kā žurka vecu sieru?

Nora DeGold zunv 300Jā, sevis graušana daudziem ir ļoti mīļa un pazīstama. Savu reizi tā ir daudz baisāka par vecas, sakaltušas maizes garozas graušanu. Tici man, tas tiešām nav labs ieradums, jo kamēr grauz sevi, darbi stāv, dzīve tiek atstāta novārtā, bet pašsajūta krītas ar katru sevis graušanas minūti. Lai no šī netikuma nekavējoties atbrīvotos, ir jāsaprot cēlonis, kālab tik nejauki izrīkojies ar sevi. Nu ko, turies, jo tūliņ nāksies ieskatīties acīs patiesībai!
Tātad, visi tie, kuri grauž sevi, patiesībā ir milzu enerģētiskie vampīri, kuri ir vecās labās Tumsas pasaules bērni, kuru uzdevums šajā pasaulē ir nevis caurām dienām graust sevi, bet citus. Bet mums ir iemācīts, ka nav glīti tā darīties, tālab šī vajadzība grauzt tiek pavērsta pašam pret sevi. Tad nu iztēlojies šo smieklīgo skatu, kā vampīrs, kuram jāgrauž ļauns un slinks politiķis vai nevīžīga sētniece, grauž pats sevi. Jā, Tumsas pasaule vampīrus radījusi tieši šim nolūkam – lai grauztu visus sabiedrības liekuļus, slaistus, maitas un zagļus utt. Bet, tā kā vampīri nav savos uzdevumu augstumos, tad visi šie maitas var netraucēti darboties un turpināt taisīt cūcības šajā pasaulē.
Nu ko, sāc vienkārši ar to, ka tiklīdz ieraugi kaut kur nekārtības savā kāpņu telpā, darbavietā, sabiedriskajā transportā utt., vienkārši “iebāz tās acīs” un izsakies no visas sirds. Tad sajutīsi bezgala lielu enerģētisko pieplūdumu un pēkšņi sapratīsi, ka ir zudusi vēlme sevi grauzt. Ja pēc laika atkal sevi piesaka vēlme sevi grauzt, tad pienācis laiks uzvilkt mēteli un doties pasaulē ievest kārtību.
Nu ko, dabūji šoku uzzinot, ka esi sasodīti liels enerģētiskais vampīrs, ka nāc no Tumsas pasaules un tavs Dieviņš nav nekāda Gaisma, bet pati māmuļa Tumsa? Es Tevi saprotu. Arī es gadiem ilgi ar savu melno dvēseli centos būt balta un labiņa. Nu nebija jau viegli atzīt, ka krūtīs ir melna dvēsele un man šajā pasaulē ir jādara nevis baltie, bet gan melnie darbi. Kā redzi, melnie darbi jau nav nekas cits, ka atgādināt un nolikt pie vietas tos cilvēkus, kuri ir uzkundzējušies citiem un ierobežojuši viņu brīvību.

Nora DeGold zunv 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold