Nora DeGold. Kāda ir lielākā kļūda, uzsākot iet milzu panākumiem bagāto dzīves ceļu?

nora degold celsss 300Jā, reiz pienāk tā burvīgā diena, kad cilvēks saprot – tak jāsāk iet tas lielo panākumu ceļš! Nu pietiek brist tos dzīves grāvjus un neceļus, ar kuriem nekur tālu nevar tikt, tikai pie kārtējiem sabeigtajiem nerviem un sabojātas veselības.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Enerģētiskā aizsardzība

Nora DeGold ACCFFFF 300Pirms doties tālāk, es gribu, lai Tu uzdotu sev nopietnu jautājumu, ko un cik daudz Tu zini par enerģētisko aizsardzību?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Spēka vārdi, kas padara ticību spēcīgu un nesatricināmu

Nora DeGold ARGLEZNNNN 300Ticība ir viens no varenākajiem spēkiem, kas spēj paveikt brīnumus. Ja ticība ir dzelžaina un nesatricināma, cilvēks agrāk vai vēlāk iegūst visu, kam tic un ko vēlas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kad cilvēks psiholoģiski ir visvieglāk ievainojams?

Nora DeGold TRAAMMM 300Tāda nu reiz, manu mīļo lasītāj, ir dzīve – tā piespēlē visdažādākās situācijas un ne visas ir skaistas un patīkamas. Vienmēr pastāv risks, ka kāds Tevi var psiholoģiski ievainot.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko un kā pareizi vēlēt cilvēkam nepatīkamā situācijā?

Nora DeGold NOLLLLLLVVVV 300Kuram gan nav gadījies nonākt nepatīkamā situācijā, kur kāds nelietis ir piekrāpis, kaut ko sačakarējis, pievīlis, sabojājis utt.?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā cilvēks pats enerģētiski iznīcina savus labos dzīves centienus? Kā to apturēt?

Nora DeGold APGGSVVECCCC 300Jā, tie tiešām ir gudri cilvēki, kuri negaida uz brīnumiem, ja kādā dzīves jautājumā vairs neiet gludi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā saprast, kas ir tava īstā dzīves misija?

Nora DeGold mmisijaaaa 300Jā, manu mīļo lasītāj, arī Tev ir ļoti svarīgi beidzot saprast, kas ir tava īstā dzīves misija.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā var ātri sabojāt savu dzīvi saistībā ar burvjiem, ekstrasensiem, dziedniekiem, utt.?

ILLLLLZZZZ 300Jā, katram no mums dzīvē pienāk brīdis, kad esam nonākuši strupceļā vai šķiet, ka klīstam kā pa miglu un ar katru soli tuvojamies bezdibeņa malai.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā var enerģētiski atvienoties no kristīgā egregora, dzēšot kristīšanas rituālu, kas savieno dzīvi ar ciešanām?

krustssssss 300Jā, dažreiz cilvēki tiešām nesaprot, ko dara. Bieži vien cilvēki ir pārliecināti, ka dara kaut ko labu, taču patiesībā savieno savu dzīvi ar ciešanu enerģijām.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas notiek ar dzīvi, ja netiek sakārtota pagātne un ar to saistītās lietas? Praktiskā tehnika pagātnes sakārtošanai

FFFFFFFFFFFFFFFKK 300Katram no mums ir sava pagātne, kurā piedzīvots gan labais, gan sliktais. Ir situācijas un notikumi, kuri jau sen ir beigušies, taču mēs aizvien turpinām par tiem domāt un tie mūs satrauc.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā attīrīt savu sirdi no enerģētiskajiem smagumiem?

sirdssssiop 300Nu ko, pienācis laiks aizdomāties par savu sirdi, bet precīzāk – par enerģētisko sirdi jeb dvēseli, kurai ir tik svarīgi, lai tā būtu tīra un mēs varētu sajust visu, kas tajā notiek. Kā attīrīt to no enerģētiskajiem smagumiem?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Pie kā noved melošana pašam sev?

meli ses 300Nu ko, manu mīļo lasītāj, atkal parunāsim par meliem un konkrētāk – par melošanu sev.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Senbaltu galvenie simboli

SENBBSIMN 300Nu ko, manu mīļo lasītāj, ielūdzu Tevi likt lietā senbaltu galveno Dievību simbolus, kurus savā laikā attēloju šādā salikumā.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko darīt, kad gribas darīt ļaunu? Apstāties vai tomēr nē?

Nora DeGold 20000jlkjlkjlkjlkj 300Tādi nu mēs, cilvēki esam – gribam būt mīļi un labi šai pasaulei, no visas sirds cenšamies tādi būt un mums tas pat lieliski izdodas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko iesākt ar tām garīgās literatūras grāmatām, tai skaitā Bībeli, kuras jau ir noiets ceļš?

Nora DeGold NNDRA 300Kad 1997. gadā sākās mans garīgais ceļš, es drīz vien sāku burtiski apaugt ar ezotēriskām grāmatām, svētajiem tekstiem utt., jo visur, kur mācījos, bija sava literatūra, arī svētās grāmatas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā laiku izmantot savā labā? Laika mistērijas noslēpums

Nora DeGold ZIEDDDD 300Laiks ir mūžīga, neaptverami liela un burvīga mistērija, ar kuru esam cieši jo cieši saistīti. Tieši laiks Tevi aiznes līdz jebkuram mērķim un sapnim. Tātad, laiks ir viens no dzīves virzītājspēkiem.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā palīdzēt tuviniekam, kas ir nogājis no dzīves ceļa?

Nora DeGold rparppp 300Jā, šajā pasaulē nav nekā skumjāka, kā noskatīties, kā Tev tuvs un nozīmīgs cilvēks ir nogājis no ceļa un vārda vistiešākajā nozīmē spēlējas ar likteni, bojā savu veselību, iznieko savu dzīvi, izšķiež savu dārgo laiku, nodzeras, smēķē, iestieg azartspēlēs utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā var atrast sevi un savu dzīves aicinājumu, turklāt to visu arī realizēt?

NDG PBB 300Jā, manu mīļo lasītāj, īstu piepildījumu un laimes sajūtu cilvēks var piedzīvot tikai tad, kad ir pilnībā atradis sevi un sapratis savu lielo, sirdī ielikto aicinājumu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Rādītājs, kas liecina, ka cilvēks ir jau tālu ticis darbā ar sevi un savu dzīvi

NDG PIEPPP 300Jā, tā nu ir, manu mīļo lasītāj, ka diendienā neatlaidīgi strādājam ar sevi, līdz pamostas vēlme uzzināt, cik patiesībā esam tikuši tālu, bet galvenais – vai esam ko sapratuši no dzīves.

Lasīt tālāk ...