- nedēļas horoskopi

Noras DeGold nedēļas horoskopi no 31. jūlija līdz 6. augustam (2017)

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 300AUNS
Zvaigznes vēsta, ka Auniem gaidāma piedzīvojumiem un asām izjūtām piesātināta nedēļa. Garlaicīgi nebūs!

VĒRSIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Vērsim nāksies saprast, ka dzīve patiesi ir lielākais un nopietnākais skolotājs.

DVĪŅI
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Dvīnis nedrīkst melot vienīgi sev, taču citiem melot var ar vērienu, jo cilvēkiem labāk patīk saldie meli, nevis rūgtā patiesība. Vai kādam garšo rūgtas konfektes? Protams, nevienam!

VĒZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Vēzis vistālāk tiks ar veco labo un dzīvē pārbaudīto pielīšanas mākslu. Jo vairāk pielīdīsi, jo lielākā godā tiksi celts!

LAUVA
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Lauvai pienācis laiks skaldīt un valdīt. Jo negantāk Lauva rūks, jo ātrāk viss dzīvē notiks pēc viņas prāta.

JAUNAVA
Zvaigznes vēsta, ka Jaunavas psihiskajam spēkam būs tāda jauda, ka piepildīsies visas nodomātās domas!

SVARI
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Svari būs zirgā un pilnīgi viss viņiem ies kā no rokas!

SKORPIONS
Šonedēļ zvaigznes vēsta – ja Skorpions grib, lai beidzot dzīvē viss notiek pēc viņa prāta, tad pienācis laiks dzelt pa labi un kreisi ar savu indes dzeloni, jo tikai tā daudzus var nolikt pie vietas un panākt sev vēlamo!

MEŽĀZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Mežāzi būs apsēdusi tāda melnā maģija, ka vairs nezinās, kur likties. Bet pats vien vainīgs, ja ir palaidies slinkumā un vairs neliek lietā savas prasmes maģijas mākslā!

STRĒLNIEKS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Strēlnieks pats uz savas ādas izbaudīs, kā strādā īsts noskaudums. Ir pienācis laiks saprast, ka noskaudums nav vecu un dumju tantiņu izdomājums, bet ir tik pat neatņemama dzīves sastāvdaļa kā mākoņi debesīs.

ŪDENSVĪRS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Ūdensvīram labāk ir paklusēt. Jāpievalda sava mēle, jo ar lieku runāšanu var izgāzt nesaslaukāmu ūdeni!

ZIVIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Zivis darīs visu, kas vien ienāks prātā un tām būs dziļi vienaldzīgs apkārtējās sabiedrības viedoklis un tajā valdošā, bieži vien absurdā lietu kārtība.

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold