- nedēļas horoskopi

Noras DeGold nedēļas horoskopi no 11. septambta līdz 17. septembrim (2017)

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 300AUNS
Šonedēļ zvaigznes Aunam sūtīs daudzas zīmes. Rūpīgi vērojot un tām sekojot, Auns atradīs ceļu uz savu sapņu un mērķu realizāciju.

VĒRSIS
Zvaigznes vēsta, ka šis ir ļoti piemērots laiks, lai sāktu nodarboties ar praktisko maģiju. Jā, laiks likt malā bailes un kautrību, laiks uzburt savu dzīvi pēc savas gribas! Ilgāk atlikt vairs nevar nevienu dienu!

DVĪŅI
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Dvīņi nonāks krustcelēs un nāksies izvēlēties, vai doties pa labi, vai doties pa kreisi, bet varbūt pat atpakaļ. Lai vai kā, zvaigznes sola, ka visi ceļi būs gana labi un interesanti. Vienīgi ceļš atpakaļ ir jāizmet no galvas, jo pagātnē atgriezties nav iespējams. Tā vietā var nokļūt tikai pagātnes atmiņu baisajā kapsētā.

VĒZIS
Šonedēļ Vēzis sajutīs, ka visa kā ir par daudz un vairs nespēj vilkt ne citu cilvēku vezumus, ne uzņemties svešus pienākumus. Zvaigznes sola, ka šī būs laba nedēļa, lai pateiktu: “piedodiet, mīlīši, esmu noplīsis un turpmāk savas lietas kārtojiet paši!”

LAUVA
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Lauva grims dziļās pārdomās par mīlestību un attiecībām. Jā, kāda Lauva attiecībām pieliks punktu, bet kāda cita beidzot uzdrošināsies tās uzsākt ar kādu, kurš jau sen ir iekritis tās sirdī.

JAUNAVA
Zvaigznes vēsta, ka Jaunavai gaidāma ļoti skaista un neparasta nedēļa. Viss beidzot nostāsies savās vietās, dzīvi caurstrāvos mīlestība, bet makā krāsies lielie naudas gabali.

SVARI
Zvaigznes vēsta, ka Svariem no vienas puses gaidāma jocīga un spocīga nedēļa, bet no otras puses tā būs piesātināta ar dziļu ezoterisko saturu. Šonedēļ notiekošais uzskatāmi parādīs, ka patiesībā visa dzīve ir viena liela un īpaša mistērija.

SKORPIONS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Skorpionam būs ļoti grūti savaldīties un noturēt savu nāvējošo indi. Bet ko tur pārdzīvot? Ja gribas laist ārā, tad jālaiž viss, jo sevī aizturēta inde var saindēt pašu Skorpionu, toties citam ielaista, var izrādīties ļoti efektīvas un dziednieciskas zāles.

MEŽĀZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Mežāzim gribēsies kārtējo reizi skriet ar pieri sienā. Tikai atceries, ka pa lielam tikai pats vien sadauzīsies un citiem no tā ne silts, ne auksts. Līdzcilvēki pat neapjautāsies, vai Mežāzim nesāp viņa sasistā piere. Tad kamdēļ tik ļoti nodarīt sev pāri?

STRĒLNIEKS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Strēlnieks grims nopietnās pārdomās, uz kādiem mērķiem ir notēmētas viņa bultas. Vai tie vispār ir paša izvēlētie mērķi? Vai gadījumā tie nav tikai kāda veikla apvārdotāja iedvestās ceļa zīmes, pēc kurām vadīties?

ŪDENSVĪRS
Šonedēļ Ūdensvīram šķitīs, ka ir pakļuvis tik dziļi zem ūdens, ka vairs nav iespējams izkļūt. Taču zvaigznes saka – paskaties vērīgi! Kuram patīk un ir izdevīgi, ka esi metrus zem ūdens, nevis laimīgs lido vairākus metrus virs zemes?

ZIVIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Zivis būs možā noskaņojumā un pat apkārtējo panīkums vai negatīvisms nespēs tās apturēt, lai piepildītu savu sapņus.

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold