- nedēļas horoskopi

Noras DeGold nedēļas horoskopi no 18. septambta līdz 24. septembrim (2017)

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 300AUNS
Zvaigznes vēsta, ka Aunam gaidāma ļoti enerģiska nedēļa. Laiks darboties, jo visur veiksies un darbi ies kā no rokas!

VĒRSIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Vērsim īpaši jātur acis vaļā, jo atkal daudzi savus vezumus negribēs vilkt paši, tālab centīsies tos par katru cenu uzkraut Vērša spēcīgajam augumam.

DVĪŅI
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Dvīņi ar meliem un izlikšanos varēs tālu tikt, jo pieķerti netiks. Bet nav jau ko kaunēties melot – cilvēkiem tā rūgtā patiesība tā īsti taču nekad nav gājusi pie sirds, kamēr saldus melus katrs klausās ar lielu labpatiku.

VĒZIS
Zvaigznes vēsta, ka visas nedēļas garumā Vēzis vienmēr būs īstajā vietā un laikā. Līdz ar to viss notiks ļoti strauji un vairs nebūs laika ņemties ar “melnajiem” un depresiju.

LAUVA
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Lauva būs īpaši niknā noskaņojumā. Un kā gan nebūt dusmīgai, ja dažs labs ir iedomājies, ka ir gudrāks un varenāks par pašu zvēru karali – Lauvu!

JAUNAVA
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Jaunava dabūs pilnīgi visu, par ko vien sevī nodomās – sākot ar lielisku seksu un beidzot ar pilnu naudas maku. Jā, tāds būs Jaunavas domu spēks! Galvenais ir nedomāt neko sliktu, jo arī tas spēs materializēties ar tādu pašu jaudu, kā labais. Tālab šī ir lieliska nedēļa, lai vēlētu ļaunu saviem ienaidniekiem, jo ko tiem vēlēsi, to tie savā dzīvē reāli arī piedzīvos!

SVARI
Zvaigznes vēsta, ka Svariem gaidāma melnas maģijas pārpilna nedēļa – kur vien skatīsies, visur sveiks nejaukas burvestības. Bet tālab jau nav ko ieķert kreņķi – jādod tikai tā riktīgi pretī un viss nostrādās!

SKORPIONS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Skorpionam visu savu uzmanību un spēku vajag koncentrēt uz naudu, jo tikai tā atnāks negaidīti un vērā ņemami risinājumi.

MEŽĀZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Mežāzis grims dziļās pārdomās par savu dzīvi. Un bija jau arī laiks! Jābeidz nemitīgi skriet kā tādam muļķa darba zirgam un kādreiz arī jāpaskatās uz savu dzīvi no malas!

STRĒLNIEKS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Strēlnieks mērķēs uz īpaši cēliem mērķiem, turklāt tos arī izdosies sasniegt neticami ātri un viegli.

ŪDENSVĪRS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Ūdensvīrs būs varens vīrs, kuram citu domas beidzot būs kļuvušas vienaldzīgas. Tikai pats un paša domas būs tas Dievs augstais, kas vadīs Ūdensvīra lēmumus, rīcību un visu dzīvi.

ZIVIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Zivīm ies kā pa celmiem. Nu neko darīt – mēdz gadīties arī tā! Toties grūtības ir labi skolotāji, kas palīdz novērtēt tās lietas, kas bija gājušas no rokas, bet nešķita pietiekoši labas, kaut bija paša Visuma sūtītas dāvanas.

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold