- nedēļas horoskopi

Noras DeGold nedēļas horoskopi no 25. septambta līdz 1. oktobrim (2017)

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 300AUNS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Aunam gaidāma īpaši rosīga nedēļa, tālab iesaka nepalikt par godīgu muļķi, jo šajā pasaulē tālu tiek tikai tie, kuri noslēguši darījumu ar pašu Velnu, lai tas viņus aizsargā un bagātus padara. Kā jau zini, Tumsas spēki tikai pasmaida par godīgumu un morāli, tā izdomāta priekš muļķiem, lai tie visu mūžu pasaules varenajiem varētu atslaucīt….

VĒRSIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Vērsim laiks pieņemt īpaši stingrus mērus pret apkārtējiem. Nedrīkst pieļaut, ka bezkauņas burtiski sākuši kāpt Vērsim uz galvas!

DVĪŅI
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Dvīņiem beidzot ir jāsaņemas un jābeidz tēlot mazas raudulīgas meitenītes un puisīšus, jo tā var saņemt tikai apkārtējo izsmieklu. Ja dzīvē gadās kāda nelaime un vajadzīgs līdzcilvēku atbalsts, nekas cits jau nesekos, kā tikai nievas.

VĒZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Vēzim jāpievēršas savas mājas pārkārtošanas darbiem. Pēdējais laiks to atbrīvot no veciem un aizvēsturiskiem krāmiem, lai varētu piepildīt ar smalkiem interjera priekšmetiem un skaistām lietām.

LAUVA
Zvaigznes vēsta, ka pienācis laiks nežēlīgi atriebties visiem, kuri pret Lauvu atklāti vai aiz muguras ir vērpuši intrigas un veikuši ļaunus darbus. Ne velti jau gadu tūkstošiem viedie pasaulei atgādina, ka nav nekā saldāka par atriebību.

JAUNAVA
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Jaunavai beidzot būs atjaunojušās darba spējas. Jaunava būs eiforijā un svētlaimē, jo visa pasaule dancos pēc viņas stabules. Bet kas pat domās kaut ar vienu vārdu uzdrošināsies nepiekrist, tos Tumsas pasaule uz līdzenas vietas pāraudzinās tā, ka sirds un miesa sāpēs mēnešiem ilgi.

SVARI
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Svari atkal ņemsies ar veco labo melno maģiju un glābiņa no tās nebūs pat sapņos. Ja Svari grib labot situāciju un nepazust visā tajā šausmu murgā, tad talkā jāaicina paši Tumsas spēki. Tikai liekot tiem ienaidniekus pārvērst par putekļiem, Svari varēs dzīvot mierā un harmonijā.

SKORPIONS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Skorpions ar savu indes podu dzīvē tālu tiks. Ar savu indes dzeloni tas viegli atvērs visas durvis, bet ja spēlēs pieklājīgo un visu indi būs atstājis mājās, tad pats tiks saindēts ar līdzcilvēku skaudību un ļaunumu.

MEŽĀZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Mežāzim pienācis laiks tā kārtīgi iztrakoties. Ne velti vecā labā dzīves patiesība vēsta, ka no trakajiem visiem ir bail, bet no normālajiem neviens taču nebaidās. Jebkurš var to apliet ar pamatīgu mēslu spaini vēl ātrāk, nekā tas pagūst kaut vārdu bilst.

STRĒLNIEKS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Strēlniekam jātēmē tikai uz naudas maisu, jo runājot līdzībās, neviens ar pliku pakaļu un daiktu dzīvē tālu vēl nav ticis. Šajā pasaulē tālu tiek tikai ar naudas un zelta maisiem.

ŪDENSVĪRS
Šonedēļ zvaigznes Ūdensvīram atgādina, ka jābeidz tēlot pareizo un ar vērienu jānogremdē visi savi ienaidnieki un konkurenti. Nav ko gaidīt uz debesu brīnumiem un veco pusaklo Gaismas pasaules Dievu, kurš pat slepkavam un zaglim ir gatavs uz līdzenas vietas piedot visšausmīgākos grēkus, ja tas tos nožēlos.

ZIVIS
Zvaigznes vēsta, ka liekot lietā dusmas un īstu ļaunumu, šonedēļ Zivis tālu tiks. Nu cik tad ilgi var ļaut par sevi ņirgāties tiem, kuri tēlaini izsakoties sēž smalkākos krēslos, nekā pati Zivs?

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold