- nedēļas horoskopi

Noras DeGold nedēļas horoskopi no 2. oktobra līdz 8. oktobrim (2017)

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 300AUNS

Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Aunam ir jāliek lietā vecā labā bezkaunība, jo ar to būs iespējams dabūt gatavu pat neiespējamo. Un vēl zvaigznes atgādina, ka ar kauna jūtām neviens šajā pasaulē nav ne savus mērķus sasniedzis, ne arī pirmo miljonu nopelnījis.

VĒRSIS
Zvaigznes vēsta, ka Vērsim šonedēļ aizvainojumus sevī nav jātur, tie jālaiž brīvībš. Ja kāds ir nodarījis pāri, tad šī ir īstā nedēļa, lai beidzot atriebtos nelietim un sakārtotu attiecības. Ar piedošanu vēl neviens šajā pasaulē neko nav sakārtojis, tikai no sāpēm pazaudējis veselību.

DVĪŅI
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Dvīnim vairs nav jāslēpj sirdī paslēptais ļaunums. Laiks šo lielisko spēku likt lietā, lai padarītu dzīves neciešamas visiem, kuri jau sen to ir pelnījuši.

VĒZIS
Šonedēļ zvaigznes iesaka Vēzim darīt daudz ļauna. Jo vairāk ļaunu darbu pastrādāsi, jo labāk dzīvē klāsies! Vai esi pamanījis, ka darot kādam labu, viņš labākajā gadījumā pat “paldies” nepateiks, bet sliktākajā – ar mēsliem nolies, turklāt bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem.

LAUVA
Zvaigznes vēsta, ka Lauvai ir jābeidz sapņot par īstu un patiesu mīlestību. Vai tiešām šajā sakarā vēl neesi pietiekoši sāpināta, lai joprojām turpinātu ticēt šīm ilūzijām?

JAUNAVA
Zvaigznes vēsta, ka Jaunavai šonedēļ gaidāma ļoti pozitīva nedēļa. Darbi ies kā no rokas, savukārt Jaunavas seksapīlajam šarmam nespēs pretoties pat skauģi un ienaidnieki. Nāksies vien atzīt, ka patīk jau patīk viņiem tā Jaunava!

SVARI
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Svariem laiks nolādēt savus ienaidniekus. Turklāt ne jau klusībā un raudot spilvenā aiz izmisuma, bet gan publiski un ar īpaši skaļu troksni. Visiem šajā pasaulē taču ir jāsaņem pēc nopelniem!

SKORPIONS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Skorpions būs īpaši indīgs un saindēs prātus un dzīves visiem, kuri tam nepatīk un kaut reizi uz Skorpionu greizi paskatījušies vai kādu pārestību nodarījuši.

MEŽĀZIS
Zvaigznes vēsta, ka Mežāzim ir pēdējais laiks sākt draudzēties ar galvu un uzticēties cilvēkiem. Tikai jāatceras, ka vienīgais, kuram var un vajag uzticēties pa īstam, esi tu pats! Ja Mežāzis to atcerēsies un ievēros, tad rūgtas vilšanās līdzcilvēkos nesekos.

STRĒLNIEKS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Strēlnieks tiks tālu tikai ar ļaunumu sirdī. Ja ies pasaulē ar gaismu, tad kārtējo reizi tiks izsmiets, pazemots un pret to izturēsies sliktāk kā pret sētas mietu.

ŪDENSVĪRS
Šonedēļ zvaigznes iesaka Ūdensvīram visur, kur vien dosies, “liet ūdeni” jeb melot visiem un par visu. Un atceries, ka ar patiesību cilvēks var tikt cietumā, bet ar meliem - pat karaļa tronī. Meliem nav īsas kājas un tieši tie ved uz panākumiem.

ZIVIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Zivīm pienācis laiks reāli izgāzt dusmas uz visiem, kuri tās izraisa. Nesaudzē citus ne ar vārdiem, ne darbiem un atceries – ja Tev kas slikts dzīvē atgadīsies, tad tas būs liels brīnums un pārsteigums, ja Tev vēl būs palicis kaut viens draugs!

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold