- nedēļas horoskopi

Noras DeGold nedēļas horoskopi no 9. oktobra līdz 15. oktobrim (2017)

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 300AUNS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ, tēlaini runājot, Aunam laiks ņemt rokā veco labo pātadziņu un nopērt visus sev apkārt esošos “niķīgos bērneļus”, kuri ir kļuvuši neciešami vai pārlieku bezkaunīgi, aizmirstot savu padotā vietu.

VĒRSIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Vērsis būs varens vīrs, kas ar bravūru un skaļu muti paveiks daudz un atvērs visas agrāk slēgtās durvis. Pie reizes iedzīs respektu visos, kuri izturas neglīti pret cienījamo Vērsi.

DVĪŅI
Šonedēļ zvaigznes Dvīnim uzdod nopietnu jautājumu – kad pēdējo reizi tā pa īstam un pēc pilnas programmas taisīji saviem ienaidniekiem melnās maģijas rituālu? Tad nav ko brīnīties, ka viņu spēks ir audzis un šie atkal dara pāri! Tālab zvaigznes iesaka burties, burties un vēlreiz burties.

VĒZIS
Zvaigznes vēsta, ka šī ir lieliska nedēļa, lai atbrīvotos no melnās maģijas, kas salikta uz veselību. Pie reizes arī atgādina, ka netīšām jau nesaslimi – nelabvēlis pārsita auru, enerģētiski satrieca orgānus un te nu ir rezultāts.

LAUVA
Šonedēļ Lauva sapratīs, ka nevienu pārestību nav iespējams ne piedot, ne aizmirst. Bet, lai pārestība nemocītu un negrauztu sirdi, tā ir jāatdara ar uzviju.

JAUNAVA
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Jaunavai būs ekstātiks noskaņojums un prāta stāvoklis. Vārdu sakot, visās dzīves sfērās veiksies vairāk kā labi.

SVARI
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Svariem jāatsakās no saviem kaitīgajiem ieradumiem un jāpievēršas veselīgam dzīvesveidam. Kaitīgi ieradumi tikai sabojā dzīvi un rada problēmas, bet veselīgs dzīvesveids atjauno gan ķermeni, gan sakārto nesakārtotos jautājumus.

SKORPIONS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Skorpions skaldīs un valdīs. Bet tiem, kuri iedomājušies, ka viņiem šajā pasaulē arī ir kāda teikšana, Skorpions liks saprast, ka visi šeit nav un nevar būt kungi, bet kalpam ir jāzina sava vieta.

MEŽĀZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Mežāzis teiks iedvesmojošas runas, kamēr citi strādās viņa vietā. Nu jā, gudrie naudu un labu dzīvi taisa ar muti, kamēr muļķi – ar smagu darbu. Rezultātā otrajiem vien nabagu garoza paliek pāri.

STRĒLNIEKS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ, lai sasniegtu savus mērķus, Strēlnieks aicinās talkā pašu Velnu un ar tā palīdzību nostums malā visus, kuri līdz šim bija likuši šķēršļus un vēlējuši Strēlniekam nelaimi.

ŪDENSVĪRS
Zvaigznes Ūdensvīram atgādina, ka nav ko uztraukties par to, kur ūdens ticis izliets. Ja reiz tā sanāca, tad tā tam arī bija jābūt!

ZIVIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Zivis tiks tālu, ja ļausies dzīvei un peldēs pa straumi. Ja nu kaut kur kaut kas vēl nav tā, kā vajag, tas nozīmē, ka tikai nedaudz jāapbruņojas ar pacietību.

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold