- nedēļas horoskopi

Noras DeGold nedēļas horoskopi no 30. oktobra līdz 5. novembrim (2017)

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 300AUNS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Auns būs pats bezkaunības iemiesojums un nekautrējoties demonstrēs tās visvareno spēku. Jā, kas kaunu neprot, tas dzīvē tālu tiek!

VĒRSIS
Zvaigznes vēsta, ka šī Vērsim būs lielu un svarīgu notikumu piepildīta nedēļa. Vērsis gan pats dižus darbus darīs, gan citus nežēlojot, stingri izrīkos pārējos.

DVĪŅI
Šonedēļ Dvīņi beidzot apjautīs, ka laba un mīksta sirds paša dzīvi ieved dziļā grāvī, bet vēsa un aukstasinīga sirds vairo bagātību un harmoniju.

VĒZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Vēzis liks lietā nolādēšanas praksi, jo sapratīs, ka nedrīkst ļaut citiem sev darīt pāri. Tā vietā pašam savus lādētājus jānolād tā, ka tie šo nejauko nodarbi vairs neuzdrošinās darīt.

LAUVA
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Lauva uz citiem rūks īpaši neganti. Jo niknāks būs Lauva, jo čaklāk rosīsies apkārtējie un vairāk centīsies Lauvai izdabāt.

JAUNAVA
Zvaigznes vēsta, ka Jaunava ar savu seksuālo enerģiju padarīs apkārtējo pasauli atkarīgu no sevis un iegūs necerēti daudz kvēlu pielūdzēju, kuri Jaunavas dēļ būs gatavi atdot visu savu naudu, sirdi utt.

SVARI
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Svariem gaidāma piedzīvojumiem bagāta nedēļa. Jā, jā, garlaicīgi nebūs nevienu brīdi!

SKORPIONS
Šonedēļ Skorpionam atkal būs atmodusies vēlme dzelt un indēt ar savu indi visus, kuri apburošo Skorpionu neieredz ne acu galā.

MEŽĀZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ brīnumjaukais Mežāzis ar bezkaunīgiem līdzcilvēkiem izspēlēs tādas nejaucības, ka šie sāks Mežāzi cienīt un respektēt.

STRĒLNIEKS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Strēlnieks tēmēs vienīgi un tikai uz naudu. Jā, tas tiešām būs gudri darīts, jo nauda taču dod gan brīvību, gan varu!

ŪDENSVĪRS
Ūdensvīram šī būs īpaši piemērota nedēļa, lai uzstātos un teiktu runas, jo tās no līdzcilvēku puses tiks uzklausītas, sadzirdētas un ņemtas vērā.

ZIVIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Zivis ļausies dzīves varenajai straumei un peldēs pa pa to pretī saviem briljantiem, pilniem naudas makiem, mašīnām, īpašumiem utt.

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold