- nedēļas horoskopi

Noras DeGold nedēļas horoskopi no 13. novembra līdz 19. novembrim (2017)

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 300AUNS


Zvaigznes vēsta, ka Aunam šonedēļ gaidāmi panākumi visās dzīves sfērās. Ne ienaidnieki, ne kādi citi nelabvēlīgie spēki neko nespēs Aunam noskaust vai ietekmēt.

VĒRSIS

Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Vērsim beidzot ir jāizdara izvēle tajos dzīves jautājumos, kuri neliek mieru, vai kuros ir sajūta, ka atrodies krustcelēs. Jebkurā gadījumā izdarītā izvēle būs pareiza.

DVĪŅI
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Dvīņiem ir jābeidz akli ticēt citiem. Ir jāsaprot, ka šajā pasaulē visi domā tikai par savu, nevis otra labumu.

VĒZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Vēzis nedrīkst būt lētticīgs. Jābeidz ticēt katra pretimnācēja tēlotajai draudzībai, jo aiz tā visa var stāvēt salts aprēķins vai pat briesmas.

LAUVA
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Lauvai gaidāma panākumiem bagāta un uzvarām vainagota nedēļa.

JAUNAVA
Šonedēļ zvaigznes iesaka Jaunavai atsaukt atmiņā savas prasmes un aicina kļūt par veco labo dzīves rūdīto aktieri. Laiks mest pie malas savu labo sirdi un reizi par visām reizēm nolaist to tualetes podā, lai tā netraucētu dzīvot.

SVARI
Zvaigznes vēsta, ka šī ir īstā nedēļa nodarbēm ar melno maģiju. Jo vairāk ļauna izdarīsi, jo labāk dzīvē klāsies. Kā jau esi ievērojis, augstākā balva, ko var saņemt par labiem darbiem šajā pasaulē, ir sāpīgi sitieni vai pliks “paldies”.

SKORPIONS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Skorpions īpaši tālu tiks ar glaimiem un pielīšanu, jo uz tiem visi vienmēr iekrīt. Šīs abas lietas nostrādā vienkārši burvīgi, ja dzīvē vajag izbīdīt savas egoistiskās ambīcijas.

MEŽĀZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Mežāzim veiksies mīlestībā. Lai tā notiek, tikai galvenais – nepazaudēt galvu! Tiklīdz galva pazaudēta, arī dzīve ir pazaudēta, bet tiklīdz tā ir ārpus kontroles, tā nebaltā dieniņa jau sāk glūnēt no stūra.

STRĒLNIEKS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Strēlniekam jābeidz domāt par citiem. Laiks saprast, ka arī ģimene ir tāds egoistu pulciņš, kurā viens otru ļoti bieži tikai izmanto.

ŪDENSVĪRS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Ūdensvīram tikai jālej cukurūdens un saldi jāglaimo visiem, tad ceļš uz veiksmi un panākumiem būs garantēts.

ZIVIS
Zvaigznes vēsta, ka šī ir ļoti piemērota nedēļa, lai Zivis kaltu sazvērestības un īstenotu ļaunus plānus, jo viss izdosies un neviens pat nepieķers.

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold