- nedēļas horoskopi

Noras DeGold nedēļas horoskopi no 4. decembra līdz 10. decembrim (2017)

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 300AUNS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Auns nometīs savas neskaitāmās maskas un parādīs apkārtējiem savu patieso būtību. Turklāt viņam būs dziļi vienalga, vai kādam tā patīk vai nepatīk.

VĒRSIS
Šonedēļ zvaigznes Vērsim atgādinās par veiksmes visvareno spēku. Beidz iet pa dzīvi ar nokārtu degunu! Ej ar augstu paceltu galvu un cilvēki to novērtēs!

DVĪŅI
Šonedēļ zvaigznes iesaka Dvīņiem savu labestību un labo sirdi reāli nolaist tualetes podā un aicina ar bezkaunību un ļaunumu – šiem varenajiem spēkiem paņemt no šīs pasaules pilnīgo visu, ko grib.

VĒZIS
Šonedēļ zvaigznes iesaka Vēzim izkaitināt savus skauģus tā, ka tie vienkārši pārplīst no skaudības. Tad atliks tikai pasmieties par viņu vājumu un bezspēcību.

LAUVA
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Lauva spodrinās savu kažoku, pucēs savu troni un beidzot sāks valdīt pār savu karaļvalsti.

JAUNAVA
Zvaigznes vēsta, ka Jaunava būs pats harmonijas un laimes iemiesojums. Viņa būs apbrīnota un pielūgta vairāk kā svētā Dievmāte baznīcā. Jaunavu slavēs un cildinās katrs, kas šonedēļ viņu satiks kaut uz mirkli.

SVARI
Šonedēļ zvaigznes iesaka Svariem iet ar lāstu pa priekšu, jo tas paralizēs visus ienaidniekus un bezkauņas, kuri līdz šim bija šķērsojuši Svaru ceļu.

SKORPIONS
Šonedēļ zvaigznes iesaka Skorpionam pievienoties slaistiem un dīkdieņiem. Paskat, tiem vienmēr ir nauda un tie laiskojas no sirds! Nu nav vērts šīs pasaules īpašniekiem vairot viņu zelta kambarus!

MEŽĀZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Mežāzis apkrāps citus bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem un baudīs šādā ceļā iegūtos labumus. Taps skaidrs, ka ar godīgumu iespējams būt tikai par kalpu vai vergu karaļa galmā, skrienot tā labā kā pēdējais muļķis par nabagu grašiem.

STRĒLNIEKS
Šonedēļ Strēlnieks sapratīs, ka pienācis laiks gāzt savu priekšnieku un iesēsties viņa krēslā pašam. Tad varēs valdīt un skaldīt, kā arī baudīt visus šī amata labumus.

ZIVIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Zivis savienosies ar vieglās dzīves egregoru, kurš bez piepūles nogādās Zivis īstajā vietā un laikā pie tiem vajadzīgajiem dzīves labumiem.

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold