- nedēļas horoskopi

Noras DeGold nedēļas horoskopi no 11. decembra līdz 17. decembrim (2017)

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 300AUNS
Zvaigznes vēsta, ka tikai ar vēsu mieru šonedēļ Auns varēs tālu tikt, bet ar karstu galvu tikai sienā ieskries. Ja Auns to neaizmirsīs, tad viss notiksies kā nākas.

VĒRSIS

Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Vērsis būs nesatricināms kā klints un neviens viņu nespēs izsist no līdzsvara. Līdz ar to katrs Vērša solis būs pārdomāts un rezultatīvs.

DVĪŅI
Šonedēļ Dvīni ķers apskaidrība, ka nav ko sevi izlikt darbā par kapeikām. Bet lielajiem priekšniekiem zvaigznes iesaka vairāk likt pie darba savus pakļautos.

VĒZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Vēzis kaut ko sasniegt varēs tikai un vienīgi ar nekaunību un viltību. Ir īstais laiks izvilkt šīs iemaņas no savas pūra lādes un nekavējoties likt lietā.

LAUVA
Zvaigznes vēsta, ka visu šo nedēļu Lauva rūks kā pats nelabais, turklāt ne jau tāpat vien. Jo skaļāk Lauva rūks, jo čaklāk apkārtējie rosīsies un beidzot visas lietas sāks kustēties raitāk.

JAUNAVA
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Jaunavai uz ilgu laiku iegriezīsies naudas enerģija, turklāt labi liela. Līdz ar to Jaunava baudīs naudiņu un apburošas pielūdzēju kompānijas, kas pratīs viņu izklaidēt no visas sirds.

SVARI
Šonedēļ zvaigznes iesaka Svariem nodarboties tikai un vienīgi ar melnās maģijas rituāliem, jo neviens, kas šo arodu neprot, nekur tālu šajā pasaulē nav ticis.

SKORPIONS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Skorpions būs varens vīrs, kuram veiksme smaidīs uz katra stūra un darbi ies kā no rokas.

STRĒLNIEKS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Strēlnieks to vien darīs, kā mīlēsies rītā, vakarā un pa dienu arī, jo sapratīs, ka lielisks sekss ir daudzreiz labāks un spēcīgāks par vīna glāzi vai narkotikas devu.

MEŽĀZIS
Šonedēļ Mežāzis sapratīs, ka panākumus šajā pasaulē gūst nevis ar labu sirdi, bet gan ar ļaunu, pārdomātu aprēķinu.

ŪDENSVĪRS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Ūdensvīram gaidāma rāma, mierīga un jauka nedēļa. Atliek tikai nesteidzīgi, no visas sirds un ar izjūtu baudīt katru dzīves mirkli.

ZIVIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Zivis laiski peldēsies veiksmes un bagātības enerģiju okeānā, ar pilnu naudas maku bezrūpīgi baudot brīnumjauko dzīvi.

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold