- nedēļas horoskopi

Noras DeGold nedēļas horoskopi no 15. janvāra līdz 21. janvārim (2018)

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 300AUNS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Aunam gaidāma riktīgi laba nedēļa, kurā nāks smiekli gan par skauģiem, gan nelabvēļiem. Tieši pateicoties šiem smiekliņiem, neviens neko sliktu Aunam nevarēs nodarīt.

VĒRSIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Vērsis bez mazākajiem sirdsapziņas pārmetumiem paņems un iejūgs visos savos smagajos vezumos gan savu egoistisko ģimenīti, gan bezkaunīgo priekšnieku, gan savus draugus-izmantotājus, bet pats ies kā kungs ar paceltu galvu un vieglu stāju.

DVĪŅI
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Dvīņi būs nepārspējami aktieri un pasaulei rādīs nevis savu, bet svešu seju. Līdz ar to šonedēļ neviens nespēs ne atklāt, ne uzminēt pat vislielākās sazvērestības, kuras Dvīnis plāno realizēt.

VĒZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Vēzim ir iegriezusies laimes enerģija un burtiski viss viņu darīs laimīgu. Bet sevišķu prieku un gandarījumu sniegs iekšējie smiekli par nervozajiem ļaundariem, skauģiem un nelabvēļiem.

LAUVA
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Lauva būs apmierināta ar sevi un savu dzīvi, bet par šo apmierinātību dzīve Lauvu atalgos īpaši dāsni ar visdažādākajiem materiālās dabas labumiem.

JAUNAVA
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Jaunavu gaida mistiskas tikšanās ar īpašiem cilvēkiem. Šo tikšanos laikā notiks abpusējs garīgās un seksuālās enerģijas sprādziens, kas apreibinās visus, kas vien paskatīsies uz Jaunavas pusi, padarot tos par Jaunavas pielūdzējiem un faniem uz visiem laikiem.

SVARI
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Svari pasaulei spēlēs svārstīgo un apjukušo. Kamēr pasaule apmierināti pieņems šo lomu, Svari apvedīs visus ap mazo pirkstiņu un, nevienam nemanot, veikli paņems visus pasaules labumus.

SKORPIONS
Šonedēļ zvaigznes Skorpionam iesaka nodarboties tikai un vienīgi ar melno maģiju – sataisīt ienaidniekiem viņu sakāves stundas, palīdzēt skauģiem nobeigties no skaudības, nelabvēļiem sapīties savās sazvērestībās, bet intrigantiem palikt par izsmieklu visu acīs.

STRĒLNIEKS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Strēlnieks ar saviem vārdiem nošaus visus ļaunos cilvēkus, bet labos cilvēkus ar saviem pozitīvajiem vārdiem izpestīs no prāta cietumiem, kuros tos bija ieslodzījuši ļaunie cilvēki.

MEŽĀZIS
Šonedēļ zvaigznes iesaka Mežāzim izvēdināt galvu, dodoties pie dabas, bet vislabāk mežā, jo tieši tur Mežāzis atkal atgūs harmoniju un prāta skaidrību.

ŪDENSVĪRS
Zvaigznes vēsta, ka šī Ūdensvīram būs varena un burvīga nedēļa, jo Ūdensvīra pusē būs paši Augstākie spēki, palīdzot vienmēr un visur.

ZIVIS
Šonedēļ zvaigznes iesaka Zivīm pēc iespējas mazāk domāt, bet tā vietā no visas sirds izbaudīt visu, ko sniedz krāšņā dzīve.

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold