- nedēļas horoskopi

Noras DeGold nedēļas horoskopi no 29. janvāra līdz 4. februārim (2018)

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 300AUNS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Aunam gaidāma mistiska nedēļa. Īpaši jāpievērš vērība uz zīmēm, ko sūta Augstākie spēki, jo rūpīgi ieskatoties tajās, varēs uzzināt daudz svarīgas informācijas par citu cilvēku reālajiem nolūkiem.

VĒRSIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Vērsim gaidāma lielā naudas nedēļa. Jā, lielisks laiks, kad naudai likt darboties savā labā un kārtējo reizi pārliecināties, ka tā spēj atkausēt pat vēsa un nelaipna cilvēka sirdi.

DVĪŅI
Zvaigznes vēsta, ka Dvīņu ienaidnieki šonedēļ būs sarosījušies īpaši spēcīgi, tālab jātur acis vaļā un nedrīkst zaudēt modrību ne mirkli! Svarīgi katru dienu parūpēties arī par spēcīgu enerģētisko aizsardzību, lai tā spēj pasargāt no visa, kas var ienākt ienaidnieku un nelabvēļu prātiņos.

VĒZIS
Šonedēļ zvaigznes Vērsim atgādina, ka ļauni cilvēki nedzīvo tikai grāmatās, filmās un cilvēku iztēlē. Tie reāli dzīvo mums līdzās un viņu ļaunums dažkārt spēj būt daudzreiz postošāks par to, kāds attēlots mākslas filmās.

LAUVA
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Lauva būs savas dzīves īstā un vienīgā noteicēja. Viņas vārds vienmēr un visur būs tas galvenais un noteicošais. Lauva nevienu nelaidīs ne savā karaliskajā tronī, ne pie sava biezā naudas maka un visus savas dzīves labumus baudīs pati.

JAUNAVA
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Jaunavai gaidāma ļoti mistiska nedēļa. Ikviens, ar ko Jaunava kaut uz mirkli tiksies, iemīlēsies viņā uz mūžu, jo Jaunavas šarms, gudrība, inteliģence būs neatvairāma. Jaunavas valdzinošajām spējam nebūs iespējams pretoties pat cilvēkam ar visnocietinātāko sirdi.

SVARI
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Svariem gaidāma nopietna tikšanās ar melnās maģijas pasauli. Nāksies vien atzīt, ka tās lietas tiešām strādā, tālab nevar pret tām izturēties nolaidīgi, ar skepsi vai neticību.

SKORPIONS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Skorpions būs viens liels indes pods un savu indi dāsni šļāks visiem, kuri viņa virzienā ko sliktu nodomās vai pat greizi paskatīsies.

STRĒLNIEKS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Strēlniekam ir nopietni jāizvērtē, kad un uz ko viņš mērķē savas bultas. Vai gadījumā savs dārgais laiks un vienīgā dzīve netiek izniekota, pārāk daudz tēmējot dažādu muļķību virzienā?

MEŽĀZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Mežāzis būs varens vīrs, kuram viss izdosies un sagādās prieku. Tad nu atliek šo nedēļu dzīvot nost no visas sirds!

ŪDENSVĪRS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Ūdensvīram būs jāsauc atmiņā vecie labie meli, jo izkulties no sastrādātajām ziepēm un nebūšanām citādi nebūs iespējams. Bet ja grib, lai nepatikšanas dzīvu apēd, tad jāiet vien tas taisnības un godīguma ceļš. Bet vai tādā veidā sabojāt savu dzīvi uz ilgāku laiku būtu prāta darbs?

ZIVIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Zivīm gaidāma harmoniska nedēļa un harmonija būs gan prātā, gan dvēselē. Bet kāds paša iekšējais noskaņojums, tāda jau arī ir tā cilvēka dzīve šeit uz Zemes!

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold