- nedēļas horoskopi

Noras DeGold nedēļas horoskopi no 12. februārim līdz 18. februārim (2018)

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 300AUNS
Šonedēļ zvaigznes pret Aunu būs noskaņotas īpaši draudzīgi un dāvās veiksmi visās dzīves jomās, savukārt neveiksmes un problēmas tiks patriektas prom ar pamatīgu koku.

VĒRSIS
Zvaigznes vēsta, ka Vērsim ir gaidāma pozitīvu pārmaiņu nedēļa. Uz labo un skaisto mainīsies pat tas, kas jau sen bija iestāvējies un tālab radīja tikai problēmas. Visās jomās būs īpaši interesanta nedēļa!

DVĪŅI
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Dvīņi baudīs panākumus darbā un karjerā, tālab izcils laiks, lai kāptu augšā pa karjeras kāpnēm un sāktu īstenot jaunus projektus.

VĒZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Vēža izteiktajiem vārdiem piemitīs īpaši liels spēks, līdz ar to ir īstais laiks, lai ar tiem iznīcinātu savus ienaidniekus, bet draugus un nozīmīgus cilvēkus ieceltu saulītē.

LAUVA
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Lauva būs dusmīgs uz visiem nelgām un izmantotājiem. Šīs dusmas būs īpaši bīstamas, pat nāvējošas.

JAUNAVA
Zvaigznes vēsta, ka Jaunavai gaidāma ļoti harmoniska un mīlestības caurstrāvota nedēļa. Jaunavas sirdi spēs ielīksmot pat mazākais nieciņš, tālab priecīgs garastāvoklis garantēts!

SVARI
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Svari nosvērsies uz egoisma pusi, jo sapratīs – nu cik ilgi var domāt tikai par citiem un regulāri vākt citu sastrādātos “sūdus”? Beidzot ir jāparūpējas par sevi un savu dzīvi!

SKORPIONS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Skorpions būs īpaši noskaņots uz strīdiem, tālab beidzot saņems savu dūšu un atklāti pateiks visu, ko domā par katru, bet strīdos ātri vien pierādīs savu taisnību un gūs uzvaru.

STRĒLNIEKS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Strēlnieka bultas būs notēmētas uz pretējā dzimuma pusi, turklāt katra bulta nekļūdīgi un precīzi sasniegs Strēlnieka mērķi – jauno simpātiju.

MEŽĀZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Mežāzim būs filozofisks skats uz visu dzīvi un viņš beidzot sapratīs, ko īsti tas nozīmē. Mežāzis ātri vien pamanīs, ka jebkurš cilvēks, situācija vai notikums ir vieds un gudrs skolotājs, kas atklāj visas dzīves mistērijas.

ŪDENSVĪRS
Šonedēļ zvaigznes iesaka Ūdensvīram nodarboties ar maģiju, jo visi veiktie rituāli piepildīsies.

ZIVIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Zivis nesteidzoties baudīs dzīvi, izgaršojot katru tās garšu un niansi.

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold