- veiksmes horoskopi

Noras DeGold 2018. gada veiksmes horoskopi

2018.horoskopiii 300AUNS
Auns var būt mierīgs, jo visa gada garumā pašas zvaigznes viņa liktenī ir ierakstījušas veiksmi, turklāt ne jau maziņu mazītiņu, bet gan tādu labi lielu un pamatīgu. Galvenais – turēt acis vaļā un neļaut savu veiksmi ne skauģiem noskaust, ne burvjiem prom aizburt!

VĒRSIS
Zvaigznes vēsta, ka Vērsim Jaunais gads būs brīnumjauks, bet īpašu veiksmi tas nesīs tieši naudas lietās, tālab Vērsi gaida milzīga nauda. Tā burtiski nokritīs no gaisa, turklāt bez īpaši liela darba. Bet iegūtā nauda Vērsim būs modri jāuzmana, lai to baudīt varētu pats, nevis visādi liekēži un izmantotāji.

DVĪŅI
Zvaigznes vēsta, ka šogad īpaši veiksies tiem Dvīņiem, kuri ir veikuši daudz melnās maģijas rituālu, jo Jaunajā gadā tie visi nostrādās un ienesīs gaidīto ražu. Bet tiem, kuri rituālus atlikuši pie malas un sen neko nav būruši, zvaigznes iesaka ar steigu ķerties pie lietas, lai varētu paņemt pēc iespējas vairāk veiksmes no Jaunā gada.

VĒZIS
Zvaigznes vēsta, ka Jaunajā gadā Vēzi gaida lieli un pozitīvi pārsteigumi. Bet, lai tālu tiktu, būs jāliek lietā bezkaunība. Vārdu sakot, gads solās būt ļoti interesants, jo Vēzim veiksme ies roku rokā ar bezkaunību. Visur, kur tā tiks pielietota, Vēzis iegūs daudz lielākus labumus, nekā sākotnēji būs cerējis.

LAUVA
Zvaigznes vēsta, ka šogad Lauva varēs atļauties slinkot, jo liks pie darba citus un neuzklausīs nekādas ierunas. Jo valdonīgāka un nepiekāpīgāka būs Lauva, jo labāk tai ies. Vārdu sakot, Jaunajā gadā Lauvas veiksme ir pašas rokās, tā ka atliek vien darboties. Tikai no pašas būs atkarīga gan veiksme, gan tās nestie labumu kalni.

JAUNAVA
Zvaigznes vēsta, ka šogad zvaigznes Jaunavas liktenī ierakstījušas ienesīgus projektus, kas nesīs miljonus un pat visas pasaules slavu un cieņu. Savukārt mīlas frontē nebūs glābiņa no aptrakušiem faniem un pielūdzējiem, kuri Jaunavu neprātīgi iekāros un viņas dēļ būs gatavi uz visu. Un vēl Jaunavu gaida daudzi ceļojumi uz tālām, skaistām zemēm, kas dāvās burvīgus iespaidus un patiesu prieku.

SVARI
Zvaigznes vēsta, ka Jaunajā gadā Svaru veiksmes atslēga būs nodarbes ar melno maģiju. Vārdu sakot, lai uz ko rituāli tiks taisīti, tie nostrādās īpaši spēcīgi. Lai kādus labumus un ieguvumus Svari vēlēsies, ar rituālu un maģijas palīdzību tie tiks iegūti ar uzviju.

SKORPIONS
Zvaigznes vēsta, ka Jaunajā gadā Skorpionu gaida veiksmīga iepazīšanās ar pasaules bagātākajiem pretējā dzimuma pārstāvjiem, kuri pat par nelielu sarunu būs gatavi apbērt Skorpionu ar briljantiem un bagātību kaudzēm. Jā, jā, beidzot nāks tie bagātie un vairāk nebūs jātērē laiks ar tiem skopajiem, kuri nabagi dvēselē un makā!

MEŽĀZIS
Zvaigznes vēsta, ka Jaunajā gadā Mežāzim visas lielās problēmas beidzot būs beigušās, līdz ar to gaidāms mierīgs un harmonisks gads. Protams, arī veiksme ir paredzējusi Mežāzim ļoti daudz patīkamu pārsteigumu un labas dāvaniņas!

STRĒLNIEKS
Zvaigznes vēsta, ka Jaunajā gadā Strēlniekam visvairāk veiksies naudas lietās. Vārdu sakot, tieši uz finansēm ir jākoncentrē vislielākā uzmanība, jo tāda nu reiz ir šī pasaule, ka par to naudiņu var nopirkt gandrīz visu, ko cilvēka sirsniņa iekāro un grib.

ŪDENSVĪRS
Zvaigznes vēsta, ka šis Ūdensvīram solās būt nevis vienkāršs, bet īpaši veiksmīgs gads. Nu tādu veiksmi Ūdensvīrs vēl nekad savā mūžā nebūs pieredzējis! Beidzot ir tā noveicies, ka atliek tik skatīties un brīnīties!

ZIVIS
Zvaigznes vēsta, ka Jaunajā gadā Zivis velti nelauzīs galvu, bet kā ierasts, ļausies dzīves lielajai plūsmai, kura Zivis aiznesīs pie pašas veiksmes un laimes avota, kas bagātīgi svētīs gan maku, gan gultu, gan visu citu, kur vien radīsies vajadzība pēc veiksmes un uzplaukuma.

2018.horoskopiii01

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold