Nora DeGold. Vai var mantot lāstu no senčiem? Kā to var noņemt?

Nora DeGold dzimtas laastsss 300Ja cilvēkam ir uzliks lāsts, tas padara visu dzīvi disharmonisku, pilnu ar problēmām. Šādam cilvēkam slikto brīžu ir vairāk kā labo.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Skaudības spēks

Nora DeGold skaudibaiii 300Nu ko, atkal parunāsim un aizdomāsimies dziļāk par veco labo skaudību. Jā, skaudība patiesi ir neticami varens spēks!

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā likt lietā saullēkta un saulrieta spēku?

Nora DeGold saules speks 300Jā, manu mīļo lasītāj, saullēkti un saulrieti ir vieni no skaistākajiem un iedvesmojošākiem brīžiem dabā, kas dziļi jo dziļi aizkustina katra cilvēka dvēseli.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko var izdarīt ļauns acu skatiens?

Nora DeGold acuskatiensss 300Kad cilvēkā dominē ļaunums un viņš ir pārņemts ar to, tad arī viņa acu skatiens kļūst ļauns.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai vajag lauzties aizslēgtās durvīs? Un mans nelielais dzīvesstāsts tā visa sakarā

Nora DeGold aizslegtas durvisss 300Jā, nereti notiek tā, ka kaut ko dzīvē ļoti gribam, jo šķiet, ka tas ir ļoti vajadzīgs, taču nākas konstatēt faktu, ka tas viss atrodas aiz aizslēgtām durvīm. Lai kā laužamies pēc iecerētā, šīs durvis tā arī neizdodas atlauzt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas notiek, kad tiek apvārdots pulkstenis?

Nora DeGold PULKSSTTTT 300Ja tiek apvārdots pulkstenis, tad var panākt, ka laiks vai nu strādā cilvēka labā vai tieši otrādi – strādā pret cilvēku un noved viņu no ceļa.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Citplanētieši - realitāte vai prāta murgi?

Nora DeGold NLO 300Nu ko, pienācis laiks aizsākt jaunu un daudziem aktuālu tēmu - NLO jeb citplanētieši. Starp mums dzīvo cilvēki, ar kuriem citplanētieši kontaktējas – sarunājas, instruē, palīdz un pat vada.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas raganai vienmēr ir jāatceras, lai tās veiktie rituāli nostrādātu?

Nora DeGold RAGANAS SPEKSS 300Mana mīļā ragana! Nu ir tāda lieta, kuru nekad nedrīkst aizmirst – sievietes, kuras ir dzimušas raganas, ir īpašākas par pārējām sievietēm!

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko vislabāk darīt, lai nepatīkamu situāciju gadījumā nesabojātu savu enerģētisko sistēmu?

Nora DeGold ARRSSSIMMMM 300Manu mīļo lasītāj! Kad cilvēks nokļūst nepatīkamā situācijā un notiekošo pārāk ņem pie sirds, tad sanāk lieli kreņķi, kas neizbēgami noved pie tā, ka spēcīgi tiek iedragāta cilvēka enerģētiskā sistēma un tā sāk darboties nepareizi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab cilvēki nereti prasa padzerties, kaut patiesībā nemaz nav izslāpuši?

Nora DeGold KRRRRRRUU 300Droši vien arī Tev ir gadījies nonākt situācijā, kad kāds Tev palūdz padzerties ūdeni.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko iesākt, ja dzīve neatlaidīgi kaut ko piedāvā vai pat burtiski uzstiepj?

ggggggggyyyyy 300Jā, mēdz notikt arī tā, ka pati dzīve Tev visu laiku kaut ko “bāž acīs” un pat burtiski uzstiepj, ka tas vai tas Tev ir vajadzīgs, savukārt Tev pašam šķiet, ka tas nav vajadzīgs un patiesībā ir pilnīgi lieks un nevajadzīgs.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai sievietes misija ir gatavot ēdienu? Un kādas ir manas attiecības ar ēdiena gatavošanu?

Nora DeGold ARRKKLZZZZ 300Jā, daudziem šķiet, ka tā ir ļoti cēla un sievišķīga nodarbe – gatavot visai ģimenei ēdienu jeb pildīt plīts operatores pienākumus, turklāt tas savā ziņā ir sievietes pienākums.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai Tu šajā pasaulē vari darīt visu, ko vien gribi? Un ko tieši Tu vari darīt, lai nesaņemtu kārtējo sodu?

nggggjhhh 300Jau no savām pirmajām dienām šajā pasaulē es to vien atceros, kā vecāku, līdzcilvēku un sabiedrības regulāros atgādinājumus, ko drīkst un ko nedrīkst darīt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas man šajā dzīvē sagādā prieku? Vai arī Tev būtu svarīgi šo prieku iegūt?

ZZZZVVVK 300Jā, no vienas puses mani šajā pasaulē interesē ļoti daudzas lietas, taču no otras puses ir daudz kā tāda, kas mani vispār neinteresē. Un tas vēl ir jautājums, kā ir vairāk.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā patiesībā cilvēku enerģētiski iespaido krustiņa nēsāšana?

krutinsss 300Cik gan dažādas ir rotas, ko mēdz nēsāt cilvēki! Ir dažādi iemesli, kamdēļ tiek izvēlēta viena vai otra rota, tomēr reti kad šī izvēle ir pārdomāta un pamatota no enerģētikas viedokļa.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Cik svarīgs ir ārējais izskats un tavs apģērbs? Ko es par to domāju?

Nora DeGold PSSMM 300Tad nu šoreiz tiksim skaidrībā par mūsu ārējo izskatu un to, cik svarīgu lomu tas spēlē mūsu dzīvē.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kāda ļoti svarīga nodarbe, kas vairo sievietes pašapziņu un sievišķību

Nora DeGold RRRRRRHHH 300Manu mīļo lasītāj! Pirms doties tālāk, vispirms tiksim skaidrībā ar to, kas notiek ar tavu sievišķību un sievietes pašapziņu. Šim nolūkam ņemsim talkā iepirkšanās tēmu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai cilvēks var ietekmēt laika apstākļus un kā to izdarīt?

ddddddddddddddddddddddddrrr300Ko tik šajā pasaulē nevar ietekmēt! Pat laika apstākļi pakļaujas mūsu garīgajam spēkam un varam ietekmēt arī tos. Jau pirms daudziem gadiem es ievēroju, ka spēju sarunāties ar lietu, vēju, sauli, siltumu un aukstumu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab nespējam daudz ko saprast sevī un kālab neizdodas ieraudzīt savu īsto dzīves ceļu?

Nora DeGold PIEUUPPP300Jā, tā ir šausmīga sajūta, kad gribi saprast pats sevi un ieraudzīt savu īsto ceļu, taču jo vairāk centies, jo skaidrāk saproti, ka nekas nesanāk.

Lasīt tālāk ...