Nora DeGold

Nora DeGold ir no Latvijas, latviešu izcelsmes brīvmāksliniece, mūziķe, rakstniece, garīgā skolotāja, psiholoģijas zinātņu maģistre un ragana.

Viņa ir unikāla ar to, ka sevī apvieno vēsturiski senās un ļoti nelielās latviešu tautas, krievu, indiešu, britu, amerikāņu, ķīniešu, japāniešu, ēģiptiešu,…, kultūru. Viņa ir šīs kultūras sintēze, kas saucas Nora DeGold! 

Noras DeGold kontakti: e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai    

Biedrības vadītāja: Ilze Cīrule. Kontaktelefons: + 371 20637730 (darbu dienās no 10.00 - 18.00) E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   

 magiskaa ndg

Biedrība"STREAM OF LIFE"

Reģ. nr. 40008099177

Biedrības kontakti:

Juridiskā adrese: Pērnavas iela 21-1, Mazsalaca, Mazsalacas nov., LV-4215

Biedrības "STREAM OF LIFE" struktūrvienības nosaukums:  interneta vietne - www.noradegold.com 

Struktūrvienība reģistrēta Nodokļu maksātāju reģistrā.
Interneta vietnes struktūrvienības reģistrācijas kods: 90010381218
Struktūrvienības reģistrācijas apliecības numurs: ST 0342802

Par portāla darbības principiem

Savā darbībā portāls atsaucamies uz Apvienoto Nāciju Organizācijas Vispārējās cilvēktiesību deklarāciju.

Daži no šīs deklarācijas pantiem:

Katram cilvēkam ir tiesības uz domu, apziņas un reliģijas brīvību, brīvību pieņemt reliģiju vai pārliecību pēc savas izvēles un brīvību nodoties savai reliģijai un pārliecībai tiklab vienatnē, kā arī kopā ar citiem publiski vai nošķirti piekopjot kultu, izpildot reliģiskas vai rituālas ceremonijas un sludinot mācību.

Katram cilvēkam ir tiesības uz pārliecības brīvību un tiesības brīvi paust savus uzskatus: šīs tiesības ietver brīvību netraucēti palikt pie saviem uzskatiem un brīvību meklēt, saņemt un izplatīt informāciju un idejas ar jebkuriem līdzekļiem neatkarīgi no valstu robežām.

Par informāciju portālā:

Portālā informācijai ir tikai vispārizglītojoša nozīme, līdz ar to nenes atbildību par informācijas kvalitāti un saturu. Portāls nevar aizstāt apmācības klātienē un speciālista apmeklējumu.

Par portālā publicēto materiālu pārpublicēšanas kārtību

Jebkādu portālā publicēto tekstu pilnīga vai daļēja pārpublicēšana, reproducēšana, kopēšana, pavairošana, citēšana, tai skaitā elektroniski, kategoriski aizliegta!

Aizliegts bez rakstiskas atļaujas un saskaņošanas ar portālu izmantot tā dizainu vai fragmentus preses, audio un video plašsaziņas līdzekļos!