KRĀSU NOZĪME: Krāsu psiholoģija

HHKJHJKHJKHJKHJPar to, ka krāsu toņi ietekmē cilvēku, būs lasījusi gandrīz katra. Par to vispārīgi rakstīts dažādos sieviešu dzīves stila žurnālos, populārās psiholoģijas grāmatās. Krāsu toņu iedarbība uz cilvēku zināma sen un uz šīm zināšanām balstās krāsu terapija, jeb ārstniecība ar krāsām. 

Lasīt tālāk ...

KRĀSU NOZĪME: Krāsu nestie vēstījumi. NORA deGold

S108Pasaule ir krāsaina. Ikdienā tas šķiet pats par sevi saprotams, par to daudz nedomājam, taču ikviens no mums atrodas pastāvīgā krāsu ietekmē, katrs tonis savā veidā iedarbojas uz cilvēka smadzenēm, dodot tām konkrētu signālu. Ko sniedz krāsu iepazīšana, kā izvēlēties vajadzīgo sev un attiecīgi pielietot?

Lasīt tālāk ...

KRĀSU NOZĪME: Zīlēšana ar krāsu palīdzību

Esam noteikti dzirdējušas par to, ka psiholoģijā krāsu toņi tiek izmantoti cilvēka emocionālā stāvokļa diagnosticēšanai. Netradicionālās medicīnas speciālisti savukārt uzskata, ka ar krāsu terapijas palīdzību iespējams “atjaunot organisma darbību”.

Lasīt tālāk ...

KRĀSU NOZĪME: Krāsa un raksturs

Amerikāņu psihologi apgalvo, ka iemīļotās krāsas raksturo cilvēka personību.


SARKANĀ KRĀSA. Parasti tā asociējas ar darbību, dedzību, kaisli, uzvaras alkām. Cilvēku, kas tērpjas sarkanā, nemoka sirdsapziņas pārmetumi.

Lasīt tālāk ...

KRĀSU NOZĪME: Krāsu dziedniecība

Enerģētiskos centrus iespējams aktivizēt, virzot uz tiem noteiktas krāsas starus vai „ieelpojot” attiecīgo krāsu un domās to papildinot. Rīkojamies šādi, aizveram acis un vizualizējam konkrēto krāsu, koncentrējam to enerģētiskajā centrā, kuru vēlamies aktivizēt.

Lasīt tālāk ...

KRĀSU NOZĪME: Ko vēsta par cilvēku krāsu izvēle?

Vēl vienu dabiskās ārstēšanas veidu mēs atklājam no jauna un ieviešam ārstnieciskajā praksē - tā ir ārstēšana ar krāsām jeb hromoterapija.
Senajā Ēģiptē plaši tika pielietota ārstēšana ar Ra - Saules dieva enerģiju.

Lasīt tālāk ...

KRĀSU NOZĪME: Gaisma un krāsa

Viens universāls gars iekļūst visās lietās, kas savā būtībā ir gaisma. Pitagors

Mūsu visumā visa gaisma ir centrālās saules izstarojums. Saule ir visas enerģijas, siltuma un iespēju glabātava un šīs planētas kustības avots.

Lasīt tālāk ...

KRĀSU NOZĪME: Varavīksne un Septiņi Stari

VARAVĪKSNE


Varavīksne caur savu septiņu staru skaistumu un garīgo būtību atklāj brīnumainu mistēriju. Staros ir koncentrēts visaugstāko dinamisko spēku un spēju potenciāls. Tiem piemīt absolūtas būtnes potenciāls. Varavīksne ir katras no mūsos dusošās dievišķās sākotnes kosmiskais sludinājums. Varavīksnes spektrs atgādina mums, ka krāsu paletes mērķis ir celt, cēlināt un apgarot visu mūsu dzīvi.

Lasīt tālāk ...

KRĀSU NOZĪME: Krāsu terapija

Krāsu ārstnieciskā iedarbība ir saistīta ar noteikta garuma viļņu svārstību ietekmi uz mūsu orgāniem un psihiskajiem centriem. Speciālisti uzskata, ka daudzu slimību mehānismu nosaka organisma līdzsvara traucējumi, tai skaitā arī krāsu līdzsvara, krāsu sajaukuma, noteiktas krāsas deficīta, kas ir nepieciešama orgānu un psihisko funkciju līdzsvarotai darbībai.

Lasīt tālāk ...

KRĀSU NOZĪME: Indigo krāsas plusi un mīnusi

Pastāv dažādas krāsu teorijas, sistēmas, kas parāda, kā viena vai otra krāsa spēj ietekmēt cilvēka noskaņojumu, aktivitāti vai pasivitāti, pasaules uztveri un uzvedību. Krāsai ir arī simboliska nozīme. Jo vairāk tiek pētīts šis jautājums, jo vairāk nianses tiek atklātas.
Krāsas tiek iedalītas siltajās un aukstajās; pēc gadalaikiem (vasaras, rudens, ziemas un pavasara), tās tiek analizētas gan katra atsevišķi, gan dažādās kombinācijās.

Lasīt tālāk ...

KRĀSU NOZĪME: Cilvēks krāsu pasaulē

Krāsu uztveres fenomens un cilvēka ķermeņa mijiedarbība ar krāsu jau izsenis ir interesējusi dvēseles pētniekus. Simtiem zinātnieku paaudžu – senie ezotēriķi, viduslaiku hermeneitiķi un mūsdienu parapsihologi – ir mēģinājuši atklāt krāsas ietekmi uz cilvēka iekšējās dzīves procesiem.

Lasīt tālāk ...

KRĀSU NOZĪME: Krāsas ap mums un mūsos (1. daļa)

Vai esat ievērojuši, ka katram cilvēkam kāda krāsa šķiet tuvāka un patīkamāka par citām un izraisa pozitīvas emocijas? Tiek uzskatīts, ka katrai astroloģiskajai zīmei atbilst sava krāsa, kas var iedarboties uz konkrēto cilvēku, mainīt viņa noskaņojumu un pat ietekmēt uzvedību.

Lasīt tālāk ...

KRĀSU NOZĪME: Krāsas ap mums un mūsos (2. daļa)

Dzeltenās krāsas uztvere un interpretācija

Psiholoģiskais raksturojums. Krāsu aplī dzeltenā ir visspilgtākā – tā ir starojoša un mirdzoša krāsa. Ļoti maz cilvēku dzelteno uzskata par savu mīļāko krāsu. Ir novērots, ka visbiežāk tai priekšroku dod 17–19 gadus veci vīrieši.

Lasīt tālāk ...

KRĀSU NOZĪME: Krāsu valoda

Lielāko daļu informācijas par Visumu mēs iegūstam, tāpēc ka spējam ieraudzīt pasauli, kas izkrāšņota visās varavīksnes krāsās. Jau izsenis krāsai piedēvēts neizsīkstošs spēks, kas nosaka cilvēka uzvedību, iedarbojas uz viņa miesu, prātu, sirdi un dvēseli.

Lasīt tālāk ...

KRĀSU NOZĪME: Slepenā Vēdiskā mācība par krāsām, kas sakārto dzīvi!

AA97Saskaņā ar vēdisko teoriju, krāsa, kas šobrīd visvairāk piesaista cilvēka uzmanību, liecina par viņa tiecību uz noteiktu darbību, noskaņojumu, kā arī var sniegt personības raksturojumu.

Lasīt tālāk ...