Nora DeGold. Kā ātri noteikt, vai un kur atkal ir sakrāmēta vecā labā melnā maģija?

Nora DeGold MAGIJAS PROCESS 300Jā, kādreiz gribas jautāt, nu kad beidzot pienāks tā diena, kad vairs nebūs jāņemas ar melno maģiju, kad beidzot tā vairs neskars mani un manu dzīvi?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Rituāli naudai, veiksmei, mīlestībai, veselībai. Kas ir jāzina, lai tie izdotos?

Nora DeGold MMRRRTTT 300Manu mīļo lasītāj! Mana dzīves pieredze rāda, ka visi rituāli, kuri ir veikti pareizi, agrāk vai vēlāk nostrādā. Atliek tos tikai veikt. Bet kas īsti ir jāzina, lai tie izdotos un netiktu piedzīvota izgāšanās?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Viltīgākā melnā maģija, kuras lamatās iekrīt daudzi

Nora DeGold SASTINGGGGDDD 300Šoreiz Tev pastāstīšu par kādu ļoti interesantu un plaši izplatītu melnās maģijas veidu, kuru daudzi liek lietā.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Gadalaiks, kad visvieglāk var kļūt par melnās maģijas upuri

Nora DeGold PPPAVVPPPMMM 300Runājot par veco labo melno maģiju, jāpiemin arī tie gadalaiki, kad cilvēks pret to ir īpaši uzņēmīgs.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab dažreiz ilgi degošās sveces sadeg pārāk ātri jeb burtiski izkūst?

Nora DeGold izdsvvv 300Jā, dažreiz var novērot diezgan mistisku skatu, kā starp pārbaudīta ražotāja regulāri un ilgstoši dedzinātām svecēm, kuras vienmēr bija degušas ar mierīgu liesmu un izdega tām paredzētajā laikā, pēkšņi kādai no tām liesma sāk locīties kā negudra, kļūst lielāka kā parasti, kaut gan telpā nav ne caurvēju, ne kā cita, kas varētu veicināt ātrāku tās izdegšanu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Pazīmes, kas liecina par dzimtas lāstu

Nora DeGold DZLLLL 300Es teiktu, ka mēs dzīvojam tik dīvainā pasaulē, ka gandrīz vairs nav tādu dzimtu, kurai nebūtu uzlikts pa kādam lāstam.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Nolādējums

Nora DeGold NNOOLLDD 300Jā, mēs dzīvojam mazliet dīvainā pasaulē, kur cilvēki gan svēta, gan lādās, gan arī nolād. Kad cilvēks par kaut ko lādās, tas nav nekas cits, kā labi liels un spēcīgs nolādējums.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Fotogrāfijas nozīme darbā ar otru cilvēku

Nora DeGold FFFFOT 300Kad strādā uz kādu, ir ļoti labi, ja Tev ir viņa fotogrāfija, jo tas ir labākais veids, kā viņam enerģētiski piekļūt, savienoties un sākt ietekmēt. Ja vien cilvēks nav uzlicis aizsardzību savām fotogrāfijām, tad caur tām tas ir lieliski izdarāms.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab ir svarīgi enerģētisko kaitējumu atdod atpakaļ tā autoram?

Nora DeGold AABBBBBLLL 300Jā, šajā pasaulē ļoti daudzi cilvēki nodarbojas ar enerģētisko kaitniecību, ar kuras palīdzību tie panāk, ka notikumi daudz maz norit pēc viņu prāta.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Neliela efektīva metode, kā atdot enerģētisko kaitējumu. Veltu šo rituālu dakterei narkomānei-lezbietei

Nora DeGold DLN MB 300Nu ko, manu mīļo lasītāj, laiks apgūt un likt lietā manu jauno nelielo praktisko rituālu. Vai tas ir tikai kārtējais mana radošā mākslinieces gara lidojuma rezultāts vai kas vairāk, lemt Tev pašai.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas ir vienas no visbīstamākajām melnās maģijas licējām, kuras neviens pat netur aizdomās?

Nora DeGold armmmkkll 300Jā, tagad atklāšu kādas melnās maģijas licējas, no kurām nevienam pat neienāk prātā uzmanīties un uzlikt sev aizsardzību.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai melno maģiju var neitralizēt ar baltās maģijas palīdzību?

Nora DeGold MMMAG 300Jā, maģija nav nekāds mīts vai izdomājums, es pat teiktu, ka tā ir reāla, gadu tūkstošus sena zinātne, kuru cilvēki ir praktizējuši no neatminamiem laikiem.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Neliela, bet efektīva metode, kas enerģētiski palīdzēs nelabvēlim ātrāk sagatavot ceļu uz Viņsauli

Nora DeGold AJ 2018 300Jā, dzīve tiešām būtu burvīga, ja tikai to nebojātu kāds nelabvēlis kas vienu pēc otra rada gan fiziskus, gan enerģētiskus šķēršļus.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā ar saviem spēkiem var noņemt nolādējumu?

Nora DeGold skeletssnnn 300Smejies vai raudi, bet nolādējums ir tāda pati realitāte, kā Saule debesīs.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Lāsta noņemšanas vārdi

Nora DeGold lllaastttt 300Ja cilvēkam tiek uzlikts lāsts, tā protams ir ļoti liela nelaime. Diemžēl lāsti nav tikai izdomājums un vecu ļaužu pasakas, tā ir neatņemama dzīves sastāvdaļa.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold nolādēšanas vārdi visiem, kuri veic enerģētisko kaitniecību

Nora DeGold galbkkkkkkk 300Ak, cik gan skaista būtu šī pasaule, ja tajā dzīvotu tikai Dievi un eņģeļi! Bet tā nu ir sanācis, ka uz vienas planētas dzīvo gan Dievi, gan eņģeļi, gan naivi cilvēki, gan pretekļi un nelieši, kuri ne tikai organizē dažādas nelietības, bet arī regulāri nodarbojas ar melno maģiju.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko nozīmē ieraudzīt zemē nomestu melnu spalvu?

Nora DeGold SPPLAAVA 300Jā, mēs dzīvojam tādā mazliet dīvainā pasaulē, kur burvestības un maģija sit augstu vilni. Jāatzīst, ka šajā jomā esam izcilnieki – mūsu mazā burvīgā pundurtautiņa šajā pasaulītē ir slavena ne tikai ar nepārspējamu skaudību un nenovīdību, bet arī ar savu melno maģiju.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā tiek sataisīts uz dzeršanu?

Nora DeGold PPPUDDDD 300Jā, gandrīz katrs no mums savu reizi iedzer kādu grādīgāku dzērienu. Ja tas notiek reti un tikai īpašos gadījumos, tad protams, alkohols nekādu lielo skādi nerada, pat otrādi – palīdz dziļāk ieskatīties tajos jautājumos, kuri prāta konstrukcijām ir sāpīgi, neizdevīgi vai nepieņemami.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ar kādu nolūku maģijā tiek izmantotas saspraužamās adatas un ko tās nozīmē? Ko darīt, ja konstatē nevietā nomestu saspraužamo adatu?

Nora DeGold addd 300Domāju, ka arī Tev dzīves laikā ir gadījies uzskriet virsū saspraužamajai adatai tādā vietā, kur tai patiesībā nebūtu jābūt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Sarkanās dzijas metode, kas atbrīvo dzīvi no enerģētiskajiem nosprostojumiem

SSSDDDZZZ 300Jā, manu mīļo lasītāj, tieši enerģētiskie nosprostojumi bremzē tavu dzīvi un veido neveiklas un bieži vien pat ļoti nepatīkamas situācijas. Droši vien Tev gribas zināt, no kurienes un kā tie rodas?

Lasīt tālāk ...