Nora DeGold. Vai esi savas mājas saimniece un valdniece?

Nora DeGold majasvvv 300Jā, dzīvē bieži gadās tā, ka mājas reālais saimnieks enerģētiski zaudē savu statusu, bet par īsto saimnieku kļūst kāds tuvāks vai tālāks radinieks. Kad cilvēks vairs negrib doties uz savām mājām un konstatē faktu, ka tur vairs nejūtas īsti labi, tas nozīmē, ka viņš ir zaudējis varu un teikšanu pats savās mājās.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko būtu svarīgi izdarīt pirms sveces aizdedzināšanas?

Nora DeGold sdvvvv 300Sveces aizdedzināšana patiesībā ir ļoti dziļš un sakrāls brīdis, jo svece jau nav tikai skaists interjera priekšmets.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā ātri un efektīvi attīrīt enerģētiski piecūkotu telpu?

Nora DeGold SMAARRRZZKKK 300Jā, savu reizi pēc radu, draugu vai kādas tā saucamās draudzenes apciemojuma nākas konstatēt faktu, ka kāda tava istaba ir enerģētiski piecūkota.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko iesākt, ja mājās spokojas?

Nora DeGold SSPPPPO 300Var gadīties, ka savās mājā mēs patiesībā neesam vienīgie iemītnieki, jo vienā mājā kopā ar mums dzīvo arī spoki. Protams, tas nav nekas patīkams, taču tāda ir dzīve – pat paša māja var izrādīties pilna pārsteigumu!

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā ātrāk atbrīvoties no nepatīkamiem kaimiņiem?

Nora DeGold ZZZZZSSSJ 300Vai Tev nav gadījies tā, ka dzīve ir lieliska, vienkārši burvīga, taču ir kāds nepatīkams traucēklis – neciešami kaimiņi?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas pēc iespējas ātrāk ir jādara pēc tam, kad mājās norisinājies nepatīkams strīds?

Nora DeGold artt 300Protams, kad mājās gadās sastrīdēties ar mīļoto cilvēku vai savas ģimenes locekļiem, ir ļoti, ļoti nepatīkami, bet pirms kaut ko sākt darīt lietas labā, vispirms jātiek skaidrībā, kālab strīds vispār ir noticis.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kāpēc ir mantas un priekšmeti, kuriem pat negribam pieskarties un likt lietā?

mantatammm 300Jā, dzīves laikā mēs visi ātri vien apaugam ar lietām un mantu, jo tās mums ir vajadzīgas pilnvērtīgai eksistencei un dažādām ērtībām.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. ASTOŅU DEBESPUŠU ENERĢĒTISKĀ ATTĪRĪŠANA- MĀJAI, RITUĀLOS,...

dbeesssssppppp 300Katram cilvēkam ir savas labās un sliktās domas, bet tās visas ir enerģija, tāpat kā jebkurš pateiktais vārds. Mēs visi daudz domājam, daudz runājam, bet visas šīs domu un vārdu enerģijas uzkrājas telpās, kurās atrodamies.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā likt lietā graustu un pamesto māju enerģētiku maģijas praksēs?

1 DEEE 300Nezinu kā Tev, bet personiski mani ļoti piesaista pamestas un graustu mājas, jo es, nonākot ar tām kontaktā, jūtu vairāk, nekā cilvēki, kuri vienkārši paskrien garām visam, tai skaitā arī savai dzīvei.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Par mājas pamatiem un rituāls jaunas un labākas mājas piesaistīšanai

patiesaaa 300Jā, manu mīļo lasītāj, dzīvojam manuprāt dīvainā pasaulē, kurā ne visiem ir savas mājas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko nozīmē, ja īpašumam ir salauzts vai bojāts žogs?

pie vartiem 300Manu mīļo lasītāj, šoreiz pievērsīsimies pavisam ikdienišķai un it kā maznozīmīgai tēmai – žogi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas svarīgs ir jāzina par kaltētiem ziediem?

zalumaa 300Manu mīļo lasītāj! Kā redzi, šajā fotogrāfijā savās rokās turu divus nokaltušus ziediņus, lai par šo tēmu Tev pastāstītu kaut ko interesantu.

Lasīt tālāk ...

MĀJAS MAĢIJA: Nora DeGold. Kadiķa vārdi un metode mošķu padzīšanai no mājām

kadikis 300Mana mīļā esošā vai topošā miljonāre un zvaigzne! Jau sirmā senatnē mūsu senči zināja, cik svarīgi ir enerģētiski attīrīt savu māju no mošķiem. Bet kas tad ir tie mošķi, kas nereti apsēž mūsu mājas?

Lasīt tālāk ...

MĀJAS MAĢIJA. Nora DeGold. Māja – mūsu spēka avots vai māja – ikdienas, pelēcības un degradācijas vieta? Kā tik pie savas mājas bez kredītsaistībām?

majaaaa 300Jā, vieta kur mēs dzīvojam, ir vairāk nekā svarīga. Mājoklis jeb mājas var būt vieta, kas dod ne tikai mieru, drošību un atjauno spēku. Mājas attīsta augstu pašapziņu un dod svarīgo dzīves pamatu, kur atsperties.

Lasīt tālāk ...

MĀJAS MAĢIJA: Nora DeGold. Kā zināt, vai tava māja nav nopietni enerģētiski “aptaisīta”? Un ko darīt?

apt 300Manu mīļo lasītāj! Ir ļoti svarīgi kārtot un attīrīt no enerģētiskajiem “aptaisījumiem” ne tikai savu iekšējo pasauli, bet arī savas mājas. Arī mājām ļoti bieži tiek uzlikta melnā maģija, tās tiek “aptaisītas” un pat nolādētas.

Lasīt tālāk ...

MĀJAS MAĢIJA: Nora DeGold. Kālab cilvēki, kad beidz īrēt dzīvokli, nereti atstāj tajā kaut kādas mantas?

MM 300Dzīvokļu īpašnieki ir ievērojuši – kad īrnieki izvācas, viena daļa telpas kārtīgi iztīra, visu nevajadzīgo savāc un izmet, atstājot aiz sevis tīrību un kārtību, bet ir cilvēki, kuri aiz sevis atstāj ne tikai netīrumus un “bardaku”, bet atstāj arī kaut kādas savas lietas.

Lasīt tālāk ...

MĀJAS MAĢIJA: Nora DeGold. Kālab ar dažiem īpašumiem ir problēmas?

PI NDGDroši vien esat ievērojuši tādas mājas, kuras atrodas ļoti labās vietās, taču ir nolaistas un izpostītas. Tāpat dzīvē ir arī neskaitāmas tiesvedības par īpašumiem, kur lietas nekust ne no vietas.

Lasīt tālāk ...

MĀJAS MAĢIJA: Fen šui brīnumi

b55Fen šui, kurā klātesoši arī mistikas elementi, veselais saprāts un laba gaume, tulkojumā no ķīniešu valodas nozīmē „vējš un ūdens”. Par Fen šui pirmatklājēju uzskata Konfūciju. Saskaņā ar viņa mācību, pasaulē pastāv spēki, kas sasaista cilvēku ar apkārtējo pasauli - CI (tulkojumā „gars, enerģija” vai „kosmosa elpa”).

Lasīt tālāk ...

MĀJAS MAĢIJA: Kā panākt pozitīvas izmaiņas dzīvē izmantojot fen šui?

b531. Atbrīvojiet apziņu un zemapziņu!

Īpaši svarīgs „ārstniecības līdzeklis” ir - atbrīvot māju no drazām. Ja jūs to visu nogrūdīsiet, paslēpsiet pagrabā, pieliekamajā vai antresolos, tad ar to piesārņosiet savu zemapziņas domāšanu.

Lasīt tālāk ...

MĀJAS MAĢIJA: Kas ir ļoti slikti no Fen šui viedokļa

b51Izmantot spoguļa flīzes, tās sadalīs jūsu attēlu un tas nozīmē, arī dzīvi.

Apvienot kabinetu un guļamistabu. Dažāda veida enerģijas saskriesies un mazinās jūsu veiksmi abās jomās.

Lasīt tālāk ...