MANTRAS: Nora DeGold. Viena no pasaules senākajām mantrām, kas dāvina uzplaukumu un atbrīvo no nāves

Mritjundzaja mantra 300Šoreiz, manu mīļo lasītāj, gribu Tevi iepazīstināt ar īpašu mantru, ko sauc Mahāmritjundžaja mantra.

Lasīt tālāk ...

MANTRAS: Kā ikdienā veikt pareizo izvēli un pieņemt lēmumus, kas nesīs veiksmi?

LOLOLOLOKatra diena cilvēka dzīvē rada daudzveidīgas situācijas un tikšanās ar dažādiem cilvēkiem. Katru dienu cilvēkam ir jāpieņem svarīgāki un mazāk svarīgi lēmumi.

Lasīt tālāk ...

MANTRAS: Kā padarīt savas garīgās mācības vēl efektīvākas?

FGFHGKJHJKVēdiskā tradīcija stāsta, ka brīdī, kad cilvēks dodas mācīties pie sava garīgā skolotāja, viņš uzzina ne tikai Visuma noslēpumus un labāk saprot dzīvi, bet arī mācību procesa laikā tiek enerģētiski ļoti spēcīgi attīrīts. 

Lasīt tālāk ...

MANTRAS: Mantra, kas attīra enerģētiski netīras vietas, kurās pulcējas daudz cilvēku

IIIIIIIIIIIIHJHGJHKJJPasaulē eksistē daudz vietu, kas enerģētiski ir ļoti netīras un kurās pulcējas un/vai mitinās liels cilvēku skaits. 

Lasīt tālāk ...

MANTRAS: Mantra, kas palīdz ieraudzīt dzīvē gaismu un pozitīvo

KAPNESSSSKatrs cilvēks savā dzīvē piedzīvo brīžus, kad viņu nomāc nospiedošs un depresīvs garastāvoklis, kad indivīds savai dzīvei vairs neredz jēgu, piedzīvojot bezizejas, nolemtības un izmisuma sajūtas.

Lasīt tālāk ...

MANTRAS: Mantras un jantras

b26Tantras prakšu vairākums ir saistīts ar mantru izmantošanu. Vārds mantra cēlies no vārda manas - prāts, jeb nosacītā apziņa un traijati - atbrīvot. Par mantrām tiek sauktas skaņas vai vārdi, kuri spēj ietekmēt ķermeņa, enerģijas un apziņas stāvokli. Ar mantru palīdzību attīra iekšējo telpu, lai tajā varētu ienākt Dievs.

Lasīt tālāk ...

MANTRAS: Jantras nozīme

b27Tāpat kā mandala ir ilustrēts iekšējā tēla priekšstats, jantra ir šī iekšējā tēla abstrakts matemātisks priekšstats. Līdz ar izpratnes iespiešanos arvien dziļākos apziņas līmeņos, mainās arī iekšēji piedzīvotais. Tēli kļūst daudz abstraktāki un universālāki, tādi, kādi tie ir dabā. Daba nav koki, upes, okeāni un debesis, vismaz ne tādi, kādus mēs tos redzam. Tā ir plašāka forma. Bet aiz šīs plašākās formas stāv abstrakta smalkā forma un tieši to izpauž jantra.

Lasīt tālāk ...

MANTRAS: Mantras brīnumainā ieteikme uz cilvēku

Tāpat kā katrai domai atbilst kāds tēls vai forma, tāpat arī katram tēlam vai formai ir atbilstoša nada, vibrācija jeb skaņa. Šīs skaņas zināmas ar nosaukumu mantras.

Lasīt tālāk ...

MANTRAS: Jantras un mantras spēks

Jantras ir vizuāli instrumenti, kas kalpo uzmanības koncentrēšanai vai simboliski attēlo dažādu dievību enerģētiskās struktūras, kā tās redz redzīgie gudrie. "Kularnava-tantrā" ir teikts:


JANTRAM MANTRA MAIJAM PROKTAM
MANTRATIM DEVATAIV HI DEHAT MANOR JATHA BHEDO JANTRA DEVATAIJOSTATHA

Lasīt tālāk ...

MANTRAS: Mantras un lūgšanas

Mantru dziedāšana ļoti līdzinās lūgšanu skaitīšanai. Var dziedāt arī Kristiešu lūgšanas, tādas kā Jēzus lūgšana: “Jēzus Kristus, Dieva Dēls esi žēlsirdīgs pret mani, grēcinieku", bet “Tēvs mūsu” nav dziedāšanai domāta lūgšana. Vērojama atšķirība starp dažām mantrām un lūgšanām: Mantra ir vārdu salikums, kas sastāv no skaņu kombinācijām, ar īpašu gandrīz mehānisku efektu uz smalkajiem esības līmeņiem, kas ļauj veikt izmaiņas. Lūgšana ir emocionāla darbība; tas ir ticības apliecinājums, kas parāda Dievam jūsu mīlestību un uzticību.

Lasīt tālāk ...

MANTRAS: Jantras

Piedēklis 'tra' Sanskritā nozīmē “instruments”. Jantra ir dievišķā ģeometriskais attēls, Dieva grafiskais simbols. Mantra ir vibrācija, kas atbilst Dieva vai Dievietes būtībai. Jantra ir palīgierīce, kas bez mantras nedarbojas. Dievības prānas (dzīvības spēka) piesaukšana, atkārtojot mantru, ir nepieciešama strādājot ar jantrām. Mantra ir pati dievība un Jantra ir dievības ķermenis, krāsas un līnijas, kas atbilst specifiskajai dievībai. Jantru vietā, ja jums meditācijā nepieciešami vizuāli stimuli, var izmantot dievības attēlu vai statueti. Attēli un dievību skulptūriņas, sauktas ’murti’ ir daudz lielākas un rupjākas formas, savukārt jantras ir izsmalcinātākas formas.

Lasīt tālāk ...

MANTRAS: Mantra ir enerģija

Lūgšana ir enerģija, to var izmantot, lai radītu labo vai ļauno, atkarībā no cilvēka nodomiem, pati šī enerģija ir neitrāla. Ir jāsaprot viens svarīgs princips: kad cilvēks skandē mantru tikai pašlabuma gūšanai, tā palīdzēs tikai viņam, turpretī, ja viņš lūdz dāvanas citiem, lūgšana palīdz gan tam, par kuru aizlūdz, gan pašam lūdzējam.

Lasīt tālāk ...

MANTRAS: Sajūtiet vibrācijas

Viss pasaulē esošais ir dažāda blīvuma vibrāciju lauks. Katrai esošai lietai ir vibrācijas lauks un to var iespaidot citi lauki. Vibrācijas var būt ļoti blīvas – fiziskā ķermeņa vibrācijas vai ļoti smalkas, tomēr tās visas var sajust intuitīvi.

Lasīt tālāk ...

MANTRAS: Enerģijas principi- mantras

Jūsos ir visa enerģija, kas spēj radīt brīnumus jūsu dzīvē, bet šīs enerģijas un spēka avots ir dziļi apslēpts jūsu būtības kodolā. Nav vienkārši atrast vietu, kur glabājas šis dārgums. Lai atrastu meklējamo spēku nepieciešama īpaša tehnika- mantru prakse.

Lasīt tālāk ...

MANTRAS: Pareizās mantras izvēle garīgajā praksē

Mantras prakse atmodina jūsu aizmigušās spējas. Tā atmodina radošo prātu, iekšējo redzi un iekšējo gara uguni, kas pārpilda personību ar magnētismu.

Lasīt tālāk ...

MANTRAS: Skaņas alķīmija

Visuma plāni/līmeņi un apziņas plūsmas ir raksturojami ne tikai ar dažādu gaismas vibrācijas intensitāti, bet arī ar dažādas intensitātes skaņas vibrācijām. Skaņas, tēli, vibrācijas, spēki, būtība, emanācija – tie ir dažādi viena un tā paša Esamības okeāna dažādie aspekti, kuri izpaužas dažādi un ar dažādu intensitāti, atkarībā no plāna/līmeņa.

Lasīt tālāk ...

MANTRAS: Mainiet savu pagātni vai nākotni ar mantrām

Mantru meditācija paceļ domas un apziņu Gara augstumos; un atrodoties šajā augstumā jūs varat redzēt īsto realitāti. Kad prātu nepiesārņo bezjēdzīgu domu, jūtu un kaislību troksnis, cilvēks nonāk pilnīgas garīgās skaidrības un laimes valstībā.

Lasīt tālāk ...

MANTRAS: Lieciet savām vēlmēm piepildīties ar mantru spēku

Piepildījuma ideja balstās vēlmes principā. Pareizi: lai mantra darbotos jūsu labā, jums jāvēlas, lai jūsu vēlme piepildās. Jums jānododas vēlmei pilnīgi, kaislīgi un nešaubīgi.

Lasīt tālāk ...

MANTRAS: Atlaidiet savas sāpes ar mantru

Runājot enerģijas terminos, slimība sākas ķermenī, kad tajā ir par daudz negatīvās enerģijas, naida, skaudības, sevis noliegšanas utt.

Lasīt tālāk ...

MANTRAS: Bīdžu mantras

Vārds “Bīdža” nozīmē “sēkla” un apzīmē mantru, kas parasti sastāv no vienas vai dažām zilbēm. Katra sēklas mantra ir dievišķā būtība. Visas skaņas kopā atspoguļo dievišķo pilnību.

Lasīt tālāk ...