Nora DeGold. Neliela tehnika, kas atbrīvo no negatīvās enerģijas

Nora DeGold udenskrit 300Kad Jūti, ka negatīvās enerģijas Tevī ir uzkrājies par daudz un tā jau Tevi nopietni traucē, ir svarīgi no tās pēc iespējas ātrāk atbrīvoties.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Naudas kanāla atvēršanas meditācija

Nora DeGold NMADITACIJA 300Manuprāt viss, ko mēs redzam un piedzīvojam katrā meditācijā, spēj spēcīgi mainīt gan mūs pašus, gan mūsu dzīves. Nu ko, laiks ar meditācijas palīdzību nedaudz piestrādāt pie finansiālās situācijas, lai to uzlabotu!

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Neliela metode, kā ātri atgūt dzīvē zaudēto līdzsvaru

Nora DeGold DIVASSVECES 300Ja pārņem sajūta, ka dzīvē kaut kas nu galīgi nav tā, kā gribētos, kaut kā ir pārāk daudz vai pārāk maz, tas nozīmē, ka diemžēl ir zudis līdzsvars.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Tehnika, kas palīdzēs zemapziņā saņemt atbildi uz sev svarīgu jautājumu

Nora DeGold atslegassss 300Cilvēka zemapziņa ir unikāla, jo tā zina pilnīgi visas mums interesējošās atbildes, bet pats interesantākais ir tas, ka caur zemapziņu mēs esam vienoti ar visiem cilvēkiem.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Mīlestības visvarenais spēks un tehnika, kas atver spēju mīlēt

sirdsssatv 300Jā, manu mīļo lasītāj, mīlestība ir patiesi varens spēks! Kur mājo mīlestība, tur valda uzplaukums, saticība un mīļi smaida pati Laimes māte.

Lasīt tālāk ...

MEDITĀCIJA: Nora DeGold. Tikšanās ar dižo burvi

burve 300Iztēlojies, ka esi mājās viena un kārtējo reizi pārdomā un pārskati savu dzīvi. Ir tāda sajūta, ka tavā dzīvē atkal ir noslēdzies kāds svarīgs etaps.

Lasīt tālāk ...

MEDITĀCIJA: Nora DeGold. Kā sadziedēt salauztu sirdi?

putniniii 3000Manu mīļo lasītāj, šoreiz parunāsim par salauztām sirdīm, jo šī tēma ir tik aktuāla tik daudziem! Ja godīgi, tad to, ko īsti nozīmē salauzta sirds, saprot tikai tas, kurš no visas sirds un patiesi ir mīlējis otru cilvēku, bet tad kaut kādu iemeslu dēļ zaudējis šīs attiecības.

Lasīt tālāk ...

MEDITĀCIJA: Nora DeGold. Melnā un baltā puķe jeb kā patiesībā šobrīd jūtas tava dvēsele

MELNA BB PUKE 3000Un tagad, manu lasītāj, iztēlojies, ka atrodies ļoti lielā alā, kuru izgaismo gar alas sienām sakārtās daudzās degošās lāpas. Tu stāvi pašā alas vidū un dzirdi, kā plašajā telpā ieplūst maģiski un mistiski dziedājumi valodā, kuru dzirdi pirmo reizi.

Lasīt tālāk ...

MEDITĀCIJA: Nora DeGold. Septiņas durvis, kas cilvēkam ir jāatslēdz, lai iegūtu jauno un skaisto dzīvi

ATSLEGAS 300Un tagad, mana mīļā lasītāja, iztēlojies, ka atrodies ļoti skaistā mājā ar septiņām greznām istabām un visa šī māja pieder Tev. Un tagad iztēlojies, ka ej pa savas mājas koridoriem un vēlies atvērt pirmās durvis, kas Tev gadās ceļā.

Lasīt tālāk ...

MEDITĀCIJA: Apgūsti meditācijas praksi! (1. lekcija)

hryryutuIkviens vismaz reizi mūžā ir dzirdējis kaut ko par meditāciju. Kas tā ir, ko spēj mums dot, un kā to mācīties? Meditāciju ietērpt vārdos ir grūti – cilvēki, kas ar to nopietni nodarbojas, saka, ka jebkurš vārds liekas par rupju, lai to aprakstītu.

Lasīt tālāk ...

MEDITĀCIJA: Apgūsti meditācijas praksi! (2. lekcija)

hklhlhlTik daudz labumu, pie kam par baltu velti! Burvīgi! Kāpēc gan neveltīt tam laiku? Ar meditācijas palīdzību var ietaupīt līdzekļus, ko iespējams citi tērē zālēm, psihoterapeitiem utt.

Lasīt tālāk ...

MEDITĀCIJA: Apgūsti meditācijas praksi! (3. lekcija)

sdfafaElpošanas vingrinājums ir ļoti svarīgs un sagādās jums patiesu prieku. Elpošana saista ķermeni ar prātu. Reizēm prāts ir aizņemts ar domām par kādu lietu, un ķermenis tajā brīdī dara kaut ko citu, līdz ar to prāts un ķermenis nav vienoti.

Lasīt tālāk ...

MEDITĀCIJA: Apgūsti meditācijas praksi! (4. lekcija)

DGSHSHPastaigas meditācija ir domāta, lai izbaudītu pastaigāšanos. Pastaiga ir tikai pasataiga pastaigas pēc, nevis došanās kaut kur ar noteiktu mērķi. Mērķis ir dzīvot šai brīdī, veicot elpošanas vingrinājumu, un pastaigājoties izbaudīt katru soli.

Lasīt tālāk ...

MEDITĀCIJA: Kas svarīgs ir jāzina par dusmām un kā no tām var atbrīvoties?

jjkljkljklDusmas ir nepatīkama izjūta. Tās sadedzina paškontroli un liek runāt un rīkoties tā, ka pēc tam nākas nožēlot. Kad kāds dusmojas, ir skaidrs, ka viņš “atrodas ellē”.

Lasīt tālāk ...