Nora DeGold. Kā ātri un efektīvi ienest otra mājā vai birojā nelaimi?

Nora DeGold NELAIMES VĀRDI SPOGULIM 300Nu ko, iedošu Tev vienu nelielu, bet traku praktisko tehniku, kā atbrīvoties no savām nelaimēm un pie reizes ienest tās otra cilvēka mājās.

Gan jau Tev ir draugi, radi un paziņas, kurus mēdz apciemot, kaut patiesībā nemaz negribētu viņus satikt. Bet, tā kā dzīvojam īstā Sūnu ciemā ar gadu tūkstošiem vecām tradīcijām, tad bieži vien nākas iet tur, kur negribētos. Ja otra mājā vai birojā ienes lielu nelaimi, tad tici man, cilvēkam būs ko darīt un viņam vairs nebūs nekādas intereses par Tevi!
Tātad, dodoties ciemos, paķer līdzi mazu melnu svecīti un sērkociņus. Kamēr neviens neredz, noskati kādu spoguli, aizdedzini svecīti un apļo to pret spoguli pretēji pulkstenim, skatoties spogulī ar īpaši ļaunām acīm. Tu jau zini, ka uz šīs planētas melošana ir svēta lieta, tālab, ja šo nodarbi nav iespējams izdarīt slepus, tad īpaši efektīvi ir samelot – sastāstīt mājas saimniecei, ka pie šī spoguļa pabursies uz viņas laimi. Muļķīte arī noticēs, nemaz nenojaušot, ka pašu nelaimi būsi ienesusi viņas mājā.
Lai tas viss nostrādātu kā nākas, pie reizes noskaiti sekojošus manus vārdus:

VISVARENĀ NELAIME! TU, KAS ESI MELNĀKA PAR DARVU UN MELNU NAKTI! ŠO SPOGULI ES TEV IEZĪMĒJU KĀ CEĻU, CAUR KURU TU DIENĀM UN NAKTĪM NĀKSI IEKŠĀ ŠAJĀ VIETĀ, PAZUDINOT ŠĪS MĀJAS SAIMNIEKUS UN IEMĪTNIEKUS UZ MŪŽĪGIEM LAIKIEM!
VĒL NEBŪS ŠODIEN NORIETĒJUSI SAULE, KĀ NELAIME JAU BŪS APSĒDUSI ŠO MĀJU!

LEJUPIELĀDĒ VĀRDUS UZ SAVU DATORU:

Nora DeGold NELAIMES VĀRDI SPOGULIM2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold