MŪZIKA: Klausies mūzikas albumu: "TEN NATURAL WONDERS"

10brinumiRES 400Daudzās garīgajās tradīcijās tiek uzskatīts, ka cilvēka māte ir pati daba un dzīvošana saskaņā ar dabu un tās ritmiem ir vienīgais ceļš, kā iemantot ilgu mūžu un labu veselību.

Lasīt tālāk ...

MŪZIKA: Klausies mūzikas albumu: "HEAVEN ROADS"

HEAVENNN 400Kā uzskata daudzas garīgās tradīcijas, tikai Dievs cilvēkam dāvā debesu jeb veiksmes ceļus. Savukārt Tumsas spēki cenšas cilvēku aizvedināt neveiksmes un posta ceļos.

Lasīt tālāk ...

MŪZIKA: Klausies mūzikas albumu: "BĀLĀ TRIPURA SUNDARĪ. Skaistule, kura harmonizē trīs pasaules"

baalaaa 400Vēdiskajā tradīcijā tiek uzskatīts, ka Dievība Bālā Tripurī Sundari atbrīvo no neglītā un dāvā skaistumu gan garīgajā, gan materiālajā pasaulē.

Lasīt tālāk ...

MŪZIKA: Klausies mūzikas albumu: “Dvēseles Tehno”

DVESELES TEHNO WEB 300· ATBRĪVO PRĀTU NO LIEKĀM DOMĀM ·
· IEVED DZIĻĀ RITUĀLĀ NOSKAŅOJUMĀ ·

Lasīt tālāk ...

MŪZIKA: Klausies mūzikas albumu: “Reiki Elpa”

REIKI ELPA WEB 300REIKI ir sistēma, kurā REIKI meistars - skolotājs atver cilvēkam Dievišķās enerģijas kanālu. Tam pateicoties, cilvēks atgūst sākotnējo saikni ar Dievišķo un iegūst dziedināšanas spējas. Atvērts Dievišķās enerģijas kanāls cilvēkam nodrošina veiksmīgu un harmonisku dzīvi, kad viņš dzīvē vairāk netērē savu personisko enerģiju, bet spēkus smeļas Dievišķajā enerģijā.

Lasīt tālāk ...

MŪZIKA: Klausies mūzikas albumu: “Spēka Vārds”

POWER WORD WEB 300Vēdiskajā tradīcijā tiek uzskatīts, ka katrs vārds ir vai nu dievišķā, vai arī dēmoniskā enerģija. Ikdienā lietojot negatīvos jeb dēmoniskos vārdus, tie iemiesojas cilvēka dzīvē, nesot vienīgi ciešanas un nepatikšanas.

Lasīt tālāk ...

MŪZIKA: Klausies mūzikas albumu: “Dziednieks”

dzdzzzzzzzzzzzzzzdzVēdiskās mūzikas albumā ir apkopotas ļoti senas un spēcīgas mantras, kuras spēcīgi palīdz vēdiskajam dziedniekam viņa darbā. Mantras palīdz saslimušajiem atbrīvoties no slimību dēmoniem un saprast saslimšanas cēloni, dod spēku atbrīvoties no slimības.

Lasīt tālāk ...

MŪZIKA: Klausies mūzikas albumu: “Dārgās atmiņas par Austrumiem”

d.a.p.a 300Kā uzskata daudzas garīgās tradīcijas, tieši Austrumos meklējamas augstākās zināšanas un spēcīgākās svētvietas, tāpēc tiek uzskatīts, ka Austrumi ir vieta, kur cilvēks var atbrīvoties no negatīvās karmas, sakārtot savu enerģētisko sistēmu un atgūt dvēseles mieru.

Lasīt tālāk ...

MŪZIKA: Klausies mūzikas albumu: “Gājatrī Maģija 1”

gajatri 300Vēdiskajā tradīcijā tiek uzskatīts, ka Gājatrī mantra ir vissenākā mantra un tā ir visu mantru māte. Ne velti tiek uzskatīts, ka cilvēks ar Dieviem, Dievībām un dievišķajām enerģijām visātrāk var savienoties tieši caur Gājatrī mantru. Šī mantra nes ļoti pozitīvas un ātras izmaiņas cilvēka dzīvē.

Lasīt tālāk ...

MŪZIKA: Klausies mūzikas albumu: “Kosmogrāfija”

cos 300Daudzās garīgajās tradīcijas tiek uzskatīts, ka cilvēkam regulāri ir jāatrod laiks sev un savām pārdomām, kurās tiek izanalizēta dienas notikumu gaita, sevišķi pievēršot vērību tiem notikumiem, kur kaut kas nebija izdevies vai tieši otrādi – kur valdīja prieks un izdošanās.

Lasīt tālāk ...

MŪZIKA: Klausies mūzikas albumu: “Mantras Alķīmija”

mantras alkimija 300Vēdiskajā tradīcijā tiek uzskatīts, ka mantru prakse ir ātrākais veids, kā sakārtot savu dvēseli, prātu, ķermeni, likteni un dzīvi. Šajā mūzikas albumā skaistas mūzikas pavadībā skan ļoti senas un spēcīgas mantras.

Lasīt tālāk ...

MŪZIKA: Klausies mūzikas albumu: “Okeāna Sfēra”

CDokeana sfera 350Okeānam visos laikos mistiķi un viedie ir piedēvējuši dievišķas īpašības. Okeāns simbolizējas ar vietu, kur dzimusi dzīvība. Tas simbolizē dvēseles bezgalību, tās dziļumu un plašumu. Klausoties šo unikālo instrumentālo mūziku, tā aplīdzēs Jums nodibināt daudz dziļāku kontaktu ar sevi,....

Lasīt tālāk ...