Klausies audio meditāciju 7. čakrai

aa19SAHASRĀRA ČAKRA

Kā uzskata vēdiskā tradīcija, ja Sahasrāra čakra ir pamodusies un enerģētiski tīra, tā cilvēkam dāvā apgaismību, bezgalīgo Dievišķo apziņu, padara par Dievieti/Dievu.

Audio meditācija Jūs ievedīs ļoti dziļā meditatīvā stāvoklī, kuras laikā iepazīsiet šo čakru un tā attīrīsies no negatīvajām enerģijām, palīdzot atmosties Sahasrāras violetajam lotosam.

 

Lasīt tālāk ...

Klausies audio meditāciju 6. čakrai

aa18ĀGJĀ (trešā acs) ČAKRA

Kā uzskata vēdiskā tradīcija, ja Āgjā čakra ir pamodusies un enerģētiski tīra, tā cilvēkam dāvā gaišreģa un pareģa spējas.

Audio meditācija Jūs ievedīs ļoti dziļā meditatīvā stāvoklī, kuras laikā iepazīsiet šo čakru un tā attīrīsies no negatīvajām enerģijām, palīdzot atmosties Āgjā zilajam lotosam.

Lasīt tālāk ...

Klausies audio meditāciju 5. čakrai

aa17VIŠUDDHA ČAKRA

Kā uzskata vēdiskā tradīcija, ja Višuddhas čakra ir pamodusies un enerģētiski tīra, tā cilvēkam dāvā spēju skaisti runāt un iespēju kļūt par oratormākslas un komunikāciju meistaru.

Audio meditācija Jūs ievedīs ļoti dziļā meditatīvā stāvoklī, kuras laikā iepazīsiet šo čakru un tā attīrīsies no negatīvajām enerģijām, palīdzot atmosties Višuddhas gaiši zilajam lotosam.

Lasīt tālāk ...

Klausies audio meditāciju 4. čakrai

aa16ANĀHATA ČAKRA

Kā uzskata vēdiskā tradīcija, ja Anāhata čakra ir pamodusies un enerģētiski tīra, tā cilvēkam dāvā mīlestību un veiksmīgas attiecības ar pretējo dzimumu, iemāca iemīlēt sevi un pasauli.

Audio meditācija Jūs ievedīs ļoti dziļā meditatīvā stāvoklī, kuras laikā iepazīsiet šo čakru un tā attīrīsies no negatīvajām enerģijām, palīdzot atmosties Anāhatas zaļajam lotosam.


 

Lasīt tālāk ...

Klausies audio meditāciju 3. čakrai

aa15MANIPŪRAS ČAKRA

Kā uzskata vēdiskā tradīcija, ja Manipūras čakra ir pamodusies un enerģētiski tīra, tā cilvēkam dāvā Dievišķu varu pār sevi un citiem.

Audio meditācija Jūs ievedīs ļoti dziļā meditatīvā stāvoklī, kuras laikā iepazīsiet šo čakru un tā attīrīsies no negatīvajām enerģijām, palīdzot atmosties Manipūras dzeltenajam lotosam.

Lasīt tālāk ...

Klausies audio meditāciju 2. čakrai

aa14SVADHIŠTHĀNA ČAKRA

Kā uzskata vēdiskā tradīcija, ja Svadhišthāna čakra ir pamodusies un enerģētiski tīra, tā cilvēkam dāvā finansiāli brīvu dzīvi, piesaista daudz naudas, padara harmonisku.

Audio meditācija Jūs ievedīs ļoti dziļā meditatīvā stāvoklī, kuras laikā iepazīsiet šo čakru un tā attīrīsies no negatīvajām enerģijām, palīdzot atmosties Svadhišthānas oranžajam lotosam.

Lasīt tālāk ...

Klausies audio meditāciju 1. čakrai

aa12MŪLĀDHĀRA ČAKRA

Kā uzskata vēdiskā tradīcija, ja Mūlādhāras čakra ir pamodusies un enerģētiski tīra, tā cilvēkam dāvā stabilu dzīvi, veiksmi un panākumus.

Audio meditācija Jūs ievedīs ļoti dziļā meditatīvā stāvoklī, kuras laikā iepazīsiet šo čakru un tā attīrīsies no negatīvajām enerģijām, palīdzot atmosties Mūlādhāras sarkanajam lotosam.

 

Lasīt tālāk ...