Nora DeGold. Vai tā ir taisnība, ka ar godīgu darbu bagāts nevar tikt?

Nora DeGold bagatibas pasaulee 300Manu mīļo lasītāj! Pasaule ir bezgala plaša, tā sastāv no daudzām dažādām karalistēm un katrai no tām ir savi vergi, dzimtcilvēki un protams, arī brīvie galma ļaudis.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold sasodīti vērtīgais padoms naudas iegūšanai

Nora DeGold naudas iegusana 300Tev taču patīk nauda, vai ne? Varbūt saki: “nu, tā…”? Ai, beidz, es zinu, ka gar smalkām kleitu un somiņu bodēm dodies garām ar skaudības pilnu aci!

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Par naudas likumiem

Nora DeGold NNNSSPPP 300Kurš gan šajā pasaulē nesapņo par lielu naudu!

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Nolādējums uz naudu

Nora DeGold NOLADEJUMS UZ NAUDU 300Ja cilvēkam ir uzlikts nolādējums uz naudu, tad pēkšņi viņam sāk neveikties naudas lietās un nekas vairs nav tā, kā ir bijis līdz nolādējuma uzlikšanai.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab šajā pasaulē ir tik maz bagātu cilvēku un kālab ir tik grūti nopelnīt daudz naudas? Kā no tā izrauties?

Nora DeGold NAUDAS DEMONS KAS IZNICINA SISTEMAS SPEKU 300Kurš gan šajā pasaulē nesapņo par bagātību un kaudzi naudas? Mēs katrs taču apzināmies, ka tieši nauda ir tās lielās durvis uz ērtu un brīvu dzīvi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Neliels noslēpums, kas spēj uzlabot materiālo situāciju un vispārējo dzīves līmeni

Nora DeGold naudas noslepums 300Mēs katrs gribam ne tikai dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi, bet arī saņemt un baudīt to labāko, ko spēj sniegt materiālā pasaule.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai tā ir tiesa, ka patiesi materiāli bagāts var kļūt tikai tad, ja pārdod savu dvēseli Velnam?

Nora DeGold NVVVV 300Nu kurš gan šajā dzīvē negrib kļūt pa īstam materiāli bagāts, lai beidzot varētu piepildīt visus savus sapņus?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Naudas vārdi

Nora DeGold naudasvardiii 300Tāda nu reiz ir šī pasaule, ka bez naudas cilvēks nekur tālu nevar tikt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab visu dzīvi naudas ir par maz?

Nora DeGold NAUDDAAAAA 300Jā, nauda ir enerģija un īsts brīnumlīdzeklis, kas šajā pasaulē atver neskaitāmas durvis un padara mūsu dzīvi patīkamu, drošu, stabilu, unikālu un īpašu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā cilvēks visvairāk dzīvē atgrūž naudu? Kā to labot?

Nora DeGold NAUDAAAAAA 300Cilvēki var teikt ko grib. Kā jau zini, viņu domas un viedoklis mani neinteresē, jo man svarīgas ir tikai un vienīgi manas domas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Praktiskā tehnika, kas uzlabos attiecības ar naudu

nnnnnnjjj 300Jā, manu mīļo lasītāj, patīk vai nepatīk, bet mūsdienu modernajā pasaulē cilvēks bez naudas nekur tālu vairs nevar tikt. Jo tās naudiņas ir mazāk, jo mazākas ir iespējas un grūtāk risināmas problēmas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ar ko jāsāk, lai uzlabotu materiālo situāciju?

vvvvvvvvvbffgb 300Protams, tas ir tikai normāli un cilvēcīgi, ja gribi aizvien vairāk naudas un saproti, ka tikai ar veco labo mīlestību šajā pasaulē nekur tālu nav iespējams tikt. Ar ko tad būtu jāsāk?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai tiešām var sataisīt uz nabadzību? Neliela praktiskā tehnika

kkkkkppppppp 300Kamēr Tu vēl šaubies, strādā maģija vai nestrādā, kamēr nevari izlemt, mācīties maģiju vai nemācīties, tikmēr reālajā dzīvē maģijas mākslās zinoši cilvēki taisa līdzcilvēkiem uz nabadzību.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold atklāj galveno noslēpumu, kā ātri kļūt bagātai

nnnnnnnnnnnnnnnnsssssss 300Pirms dodamies tālāk manā jaunajā literārajā gara lidojumā, atklāšu Tev, manu mīļo un centīgo lasītāj, kādu noslēpumu par naudiņu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas svarīgs jāzina par naudas piesaistīšanu savam naudas makam? Kā pareizi atbrīvoties no sava vecā naudas maciņa?

MAKAMMMMM 300Cilvēki reti kad aizdomājas par to, cik ļoti daudz naudas maks var pastāstīt par savu īpašnieku un viņa attiecībām ar naudu. Ja godīgi, tad tas var pastāstīt un parādīt pilnīgi visu ainu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā atbrīvoties no nabadzības programmām zemapziņā?

NABBBBBBBBBBBBBBBBBBBB 300Cilvēki var teikt cik grib, ka nauda nav svarīga un šajā pasaulē svarīgākas ir citas lietas, taču visi mani dzīves vērojumi ir sekojoši – pasaule ir iekārtota tā, ka viss, patīk mums vai nepatīk, sākas ar naudu, atduras pret naudu un arī beidzas ar naudu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas veido tavu finansiālo situāciju?

TTTTTTTTTTTTTTTTT 300Tu jau zini, ka nauda šajā pasaulē ir ļoti svarīga, jo tā atver gandrīz visas durvis.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Viens no ļoti svarīgiem iemesliem, kas atgrūž naudu

naudai ar herog 300Manu mīļo lasītāj! Es domāju, ka bieži esi meklējis atbildes uz jautājumu, kā vairot savu naudu, jo tāda nu reiz ir mūsu mazliet dīvainā pasaule – jo vairāk naudas, jo labāka un ērtāka ir tava dzīve.

Lasīt tālāk ...

NAUDA: Nora DeGold. Simbols, kas dod bagātību, uzplaukumu un iznīcina ļaunos spēkus

doddddddddddd 300Nu ko, manu mīļo lasītāj! Šoreiz gribu Tevi iepazīstināt ar ļoti spēcīgu simbolu, kas sastāv no pasaules visvecākajiem vēdiskās tradīcijas simboliem. Šādi kopā savienoti, tie dod iespēju iegūt bagātību, uzplaukumu un iznīcināt ļaunos spēkus.

Lasīt tālāk ...

NAUDA: Nora DeGold. Ko darīt ar pirkuma čekiem - dedzināt vai izmest? Kā tie ir saistīti ar tavu labklājību?

ceki 300Jā, ir vērts parunāt arī par čeku tēmu, jo ar tiem mēs saskaramies gandrīz katru dienu. Šajā rakstā runāšu par tiem gadījumiem, kad veicat pirkumus sev (nevis biznesa vai darba vajadzībām).

Lasīt tālāk ...