Noras DeGold sasodīti vērtīgais padoms naudas iegūšanai

Nora DeGold naudas iegusana 300Tev taču patīk nauda, vai ne? Varbūt saki: “nu, tā…”? Ai, beidz, es zinu, ka gar smalkām kleitu un somiņu bodēm dodies garām ar skaudības pilnu aci! No naida, ka Tev šādā veikalā nepietiek naudas pat vienai kurpju šņorei, Tu pat neesi spējīga tur ieiet. Nu tā tas ir... Protams, nevienam jau neatzīsies, ka naudu gribi daudz vairāk, kā seksu! Tad nu gaidi uz debesu brīnumiem un ceri, ka kāds to vienkārši iedos, ka beidzot tavs priekšnieks sapratīs, ka Tu jūties vairāk kā sūdīgi, ejot uz darbu ar veco kleitu no tirgus vai humpalām. Tu ceri, ka miljonus pelnošā kompānija beidzot izmaksās pieklājīgu algu, lai beidzot vari apmeklēt cilvēku cienīgos veikalus, nevis tikai kašāties pa nožēlojamo lēto lupatu plauktiem. Tikmēr gadi iet un Tu skaties, ka priekšniekam vāģis paliek aizvien smalkāks, bet tavai lētajai kleitai uzrodas aizvien vairāk caurumu un ielāpu, arī grumbu vīles sejā ir nelāgi padziļinājušās.
Tad nu īsi par to padomu. Padoms ir sasodīti vienkāršs – beidz gaidīt uz brīnumiem! Beidz gaidīt, ka kāds Tev vienkārši iedos naudu! Kā dara bagāti cilvēki? Tie nekautrējoties un neko nejautājot, paņem citu cilvēku naudu. Paskaties, kā kompānijas burtiski iztukšo cilvēku makus! Paskat, kā visā pasaulē nodokļu bodes no visiem brutāli un bez diskusijām paņem savu klaušu daļu un klaji aplaupa cilvēkus, pasniedzot to visu kā līdzekļu vākšanu cēlu ideju realizācijai nāciju labā.
Tātad, noskati bagātus cilvēkus un vienkārši izdomā labu plānu, kā paņemt viņu naudu! Turklāt tādu, lai neizskatītos pēc nozieguma un kādu dienu nenāktos rakstīt nepatīkamu paskaidrojumu, vai gauži raudāt un taisnoties, ka likumu neesi pārkāpusi. Lai Tev nebūtu jāskaidrojas ar kādu īpaši nejauku policisti – vientuļo māti, kura ikdienā spiesta ēst tikai lētā gala makaronus, lai izaudzinātu savu vienīgo bērnu. Tāda no bada ir gatava uz līdzenas vietas apēst katru, kurš tiek viņas nagos.
Tātad, iemaini kaut ko pret bagātu cilvēku naudu un tas būs tavs bizness. Ja Tev ir seksīga kājstarpe, iemaini to pret naudu! Tev ir vecas un caurumainas kleitas? Pasniedzot tās kā vēsturiski nozīmīgu objektu, iemaini tās pret milzu naudu. Tev patīk vienai naktīs klīst pa tumšiem mežiem un parkiem? Iemaini šo savādo hobiju pret lielu naudu utt. Vienkārši bezkaunīgi paņem naudu no otra maka, konta vai kompānijas konta. Pretī iesmērē kaut vai pēdējo sūdu un iestāsti otram, ka patiesībā pa kapeikām pārdodi vairākus kilogramus tīra zelta, bez kura cilvēka dzīve nav iedomājama.

Nora DeGold naudas iegusana 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold