Nora DeGold. Kā efektīvi apturēt savus ienaidniekus, izmantojot fotogrāfijas un kapu maģiju?

Nora DeGold KAPU VĀRDI300Nu ko, manu mīļo lasītāj, laiks atkal padarboties vecajos labajos kapiņos! Tiek uzskatīts, ka maģijas nodarbēm kapi ir viena no spēcīgākajām vietām, lai sariebtu saviem ienaidniekiem un tos apturētu uz visiem laikiem.

Maģija vēsta sekojošo – ja pats neko nedarīsi, var paiet visa dzīve, gaidot, ka Dieviņš beidzot sāks rīkoties un noliks tos neliešus pie vietas. Tikmēr paši neko nedarām un rezultātā visas lietas tā arī stāv uz vietas.
Atgādināšu vēlreiz – beidz baidīties no Dieva soda! Tās ir vienas no vislielākajām muļķībām, kas iesētas lētticīgu cilvēku prātiņos. Nepievienojies šai cilvēku sugai! Pievienojies tiem izcilajiem un drosmīgajiem, kuri nebaidās ne paša Velna! Nebaidies arī Tu un sauc to talkā, kad ir vajadzība!
Kā tad tos ienaidniekus apturēt ar kapu spēku? Ja godīgi, nekas daudz nav jāzina, vien sociālajos tīklos jāsameklē savu ienaidnieku fotogrāfijas, tās jāizdrukā un jānorok kapos. Lai maģija nostrādātu vēl spēcīgāk, rakšanas laikā noskaiti sekojošus manus vārdus:

KĀ JŪSU BILDES TIEK NORAKTAS KAPOS, TĀ PATI TUMSAS PASAULE NOROK JŪSU DZĪVES! KĀ SAPŪST ŠĪS FOTOGRĀFIJAS, TĀ SAPŪST VISA JŪSU DZĪVE!

Maza piezīme pie tehnikas. Ja gribi savu ienaidnieku dzīvēs izsaukt vēl lielākas nelaimes un sagraut viņus vēl ātrāk, lejuplādē manu attēlu ar spēka vārdiem un pie tā 21 dienu (dienu un nakti) lukturītī dedzini melnu sveci. Tad tavi ienaidnieki piedzīvos vēl nebijušas nebeidzamas šausmas un nelaimes, kuras viņus pilnībā pazudinās un pirms laika aizraidīs tajā saulītē.

LEJUPIELĀDĒ VĀRDUS UZ SAVU DATORU: 

Nora DeGold KAPU VĀRDI2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold