Nora DeGold. Kā zināt, vai man nav uzlikts nāves lāsts? Un kā no atbrīvoties?

nnn 3300 ntJā, laikam jau nevar būt nekā briesmīgāka par uzliktu nāves lāstu.

Un ko tik mūsdienās cilvēki nemāk un nevar tā visa sakarā sastrādāt! Es jau arī savā laikā vai pusi sūnu ciema esmu apmācījusi ne vienā vien nejaucībā, arī tādās, kuras var pilnībā pazudināt cilvēku un viņa dzīvi.
Nu tad tiksim skaidrībā, vai Tev ir vai nav uzlikts tas nāves lāsts. Teikšu uzreiz – lai to noskaidrotu, nav jāiet ne pie gaišreģa, ne kārtējās dziednieces-šarlatānes. Tātad, visus tos, kuriem uzlikts nāves lāsts, šad un tad (vai pat regulāri) piemeklē domas par nevēlēšanos dzīvot. Gribas nomirt, gribas doties prom no šīs dzīves uz visiem laikiem. Izrādās, ka visas šīs nejaukās pašnāvnieciskās domas cilvēkā izsauc nāves lāsta programma. Ja šādas domas Tev nav un nekad nav bijušas, tad vari uzelpot – šis bīstamais un dzīvi izpostošais lāsts Tev ir pagājis secen.
Bet ja nu Tu saproti, ka tas skāris arī Tevi, es iesaku ņemt manas šī raksta brīnumjaukās mākslas fotogrāfijas un pie tām 21 dienu pēc kārtas dedzināt melnas sveces, papildus noskaitot vārdus: KĀ SADEG MELNĀS SVECES, TĀ DEG MANI NĀVES LĀSTI! Šis nelielais rituāls sagatavos Tevi un iekustinās enerģijas, ar kurām jau varēs noņemt pašu nāves lāstu. Lāsta noņemšanai būs vajadzīgi jau citi rituāli un tehnikas, bet par to vairāk citu reizi. Kā saka, nav ko laikam skriet pa priekšu – vispirms ir jāsagatavojas, bet pēc tam var doties tālāk.
Arī par manu galvu ir gājuši neviens vien nāves lāsts. Esmu pat dienām ilgi gulējusi paralizēta gultā un nebija vairs spēka ne aiziet pēc ēdiena, ne padzerties. Bija tikai viena doma – ļauties, lai nāve izdzēš manu eksistenci uz visiem laikiem. Tālab es zinu, cik tas ir bīstami un briesmīgi. Tomēr Augstākie spēki bija paredzējuši ne tikai izvilkt mani no visiem nāves lāstiem, bet arī parādīja ceļu un veidu, kā dot citiem iespējas no tā atbrīvoties.

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold