Nora Degold. Cilvēka laimīgie un nelaimīgie skaitļi

SKAITLII 300Droši vien esi ievērojusi, ka vieni skaitļi Tev nes laimi un panākumus, bet citi tieši otrādi – vilšanos, sāpes un ciešanas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Šokējoša patiesība par skaitli 13!

13ndgggg 300Manu mīļo lasītāj! Skaitlis 13 neatstāj vienaldzīgu nevienu, pat to, kas tic vienīgi seksam un šķīvim ar ceptiem kartupeļiem un hormonu uzpūstai vecas gaļas šķēlei no lielveikala plaukta.

Lasīt tālāk ...

NUMERLOĢIJA: Noras DeGold 2016. gada numeroloģiskā prognoze un veiksmi nesošais skaitļu kvadrāta simbols

2016simbols 300Šeit, manu lasītāj, ielūkosimies manā numeroloģiskajā prognozē par Jauno – 2016.gadu un uzzināsim, par ko tā vēsta.

Lasīt tālāk ...

NUMERLOĢIJA: Vēdiskā numeroloģija. Skaitļu enerģētika un vēstījums pasaulei

UINHUVēdiskā numerloģija mums vēstī, ka visu pasauli ir iespējams izteikt caur skaitļiem. Viss, kas notiek kosmosā un cilvēka dzīvē, ir cieši saistīts ar precīzām likumsakarībām.

Lasīt tālāk ...

NUMERLOĢIJA: Ezoteriskā naudas numeroloģija

shutterstock 123255049Kā kļūt turīgai, veiksmīgai un nosargāt gūto bagātību? Šķiet, ka šie jautājumi bijuši aktuāli jau tad, kad radās pirmā naudiņa.

Lasīt tālāk ...

NUMEROLOĢIJA: Seksa numeroloģija. Izzini mīļotā vīrieša slēptās vēlmes

AA95Vai esat kādreiz nokļuvusi situācijā, kad emocionālā saikne ar partneri ir tuvu ideālam, bet līdz fiziskajai tuvībai nonākt ir problemātiski. Aptauja, kas nesen veikta starp sievietēm Lielbritānijā apstiprina, ka šāda un līdzīga veida sarežģījumi starp pāriem sastopami bieži.

Lasīt tālāk ...

NUMEROLOĢIJA: Līdzīgo skaitļu vēstījums.

d87Cilvēki senatnē uzskatīja, ka vienādu skaitļu atkārtošanās uzskatāma par īpašu zīmi, kuru cilvēkam sūta Fortūna. Šodien vienādu pāru skaitļus visbiežāk mēs ievērojam tad, kad palūkojamies pulkstenī vai mobilajā tālrunī, lai uzzinātu precīzu laiku.

Lasīt tālāk ...

NUMEROLOĢIJA: Fen šui numeroloģija

Ķīniešu tradicionālā numeroloģija

Tradicionālajā ķīniešu numeroloģijā skaitļi tiek iedalīti divās grupās – IŅ un JAŅ. Par veiksmīgākajiem un labvēlīgākajiem tiek uzskatīti nepāra skaitļi. Vēlams, lai pāra un nepāra skaitļi būtu pārstāvēti vienādā mērā, jo nepieciešams ieturēt līdzsvaru starp enerģijām.

 

Lasīt tālāk ...

NUMEROLOĢIJA: 21.gs “nelaimīgo” un “laimīgo” skaitļu ģeogrāfija

b22Katrs no mums būs dzirdējis nostāstus par neticamām skaitļu sakritībām, “laimi” nesošiem un “nelaimīgiem” skaitļiem. Cilvēkus šīs sakritības fascinējušas kopš seniem laikiem un iespējams, ka tā radās numeroloģija. Interesanti, bet katrai tautai ir savi “laimīgie” un “nelaimīgie” skaitļi. To vēstījumi var diametrāli atšķirties, jo vienā valstī tie var vēstīs par “nelaimi”, bet citā kalpos par veiksmes talismaniem.

Lasīt tālāk ...

NUMEROLOĢIJA: Numeroloģijas noslēpumi

Pasaule iekārtota tā, ka vairums notikumu norisinās likumsakarīgi un loģiski. Cilvēku uzdevums nebūtu mainīt un pakļaut esošas likumsakarības, bet iemācīties ievērot tās un pieņemt.

Lasīt tālāk ...

NUMEROLOĢIJA: Kas ir numeroloģija ?

b98Visas norises Visumā saistītas ar kopējām likumsakarībām – tā apgalvo maģija. Nozari, kas uzskata, ka šīs kopsakarības iespējams izteikt ar skaitļiem, sauc par numeroloģiju. Numeroloģija balstās uz pieņēmumu, ka Pasaule ir vibrācijas, kas var tikt izteiktas simboliskā veidā – ar skaitļiem.

Lasīt tālāk ...

NUMEROLOĢIJA: Neliels ieskats numeroloģijas noslēpumos

Daudzi ļaudis ir pārliecināti, ka visi dzīves līkloči tiek noteikti no augšas, cilvēka liktenis ir jau iepriekš noteikts un lai ko cilvēks darītu, to nevar mainīt! Tā uzskatīja franču rakstnieks Balzaks. Tieši viņš teica, ka katram cilvēkam ir iepriekš noteikts un izskaitļots bēdu daudzums, kas jāpārcieš.

Vai tomēr var uzzināt, cik bēdu un nelaimju nolemts un cik laimīgu dienu mums pienākas?

Lasīt tālāk ...