Nora DeGold. Kā es ieguvu savu spēku, kā atradu dzīvei jēgu un saturu, kā atradu drosmi sekot savai sirdij un būt šajā mazliet dīvainajā pasaulē

Nora DeGold RRREEESSS 3001997. gads bija man liktenīgs, jo tad es satiku savu pirmo garīgo skolotāju un uzzināju, ka dzīve ir kas vairāk, nekā tikai ēdiens, darbs, izklaides, televizors, grāmatas, seks, veikali, utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold - kas īsti es esmu un ko daru šajā pasaulē? Neliels ieskats biogrāfijā

par mani700Ja godīgi, ļoti ilgi domāju, ko rakstīt par to, kas īsti esmu un ko daru šajā pasaulē.

Lasīt tālāk ...

Lasi interviju ar mani! Nora DeGold - svētā vai … ?

intervija ndg 300Nora! Par Jums pieejama ļoti pretrunīga informācija. Vieni Jūs dēvē par svēto, otri par brīnumdari, citi par izcili gudru sievieti, vēl citi par krāpnieci un cilvēku “slaucēju”... Kas īsti Jūs esat?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold- mana iegūtā akadēmiskā izglītība

diiiiiNora DeGold- mana iegūtā akadēmiskā izglītība

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā atbrīvoties no zaļā pūķa?

pukis 300Šajā savas dzīves atmiņu stāstā, manu mīļo lasītāj, šoreiz pakavēšos pie zaļā pūķa jeb alkoholisma tēmas. Tajā dzīves periodā, kad tikko biju uzsākusi darbu ar cilvēkiem, pie manis, kā jau pie speciālista, cilvēki griezās pēc palīdzības arī dzeršanas jautājumos.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Metode, kā ātri tikt pie sava jaunā džipa (16. STĀSTS)

dzi 300Šoreiz, manu mīļo lasītāj, vispirms sākšu ar stāstu, kā es tiku pie šīs unikālās metodes. Ceļojot pa Indiju, vienā no ceļojumu reizēm biju aizbraukusi līdz Daramsalai Himalaju kalnos.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Par to, kā Indijā satikos ar īstu verdzeni no Latvijas, kā Nepālā man tika pareģota milzu slava un to, kā piedzīvoju savas dzīves lielākās slavas un neslavas stundiņas (15. STĀSTS)

es nep 300Manu mīļo lasītāj! 2006. gada maijā es pirmo reizi nokļuvu vietā, kur dzimis Buda - svētajā zemē Nepalā. Šajā braucienā biju plānojusi vairāk kā mēnesi pavadīt laiku Indijā, lai kārtējo reizi apmeklētu skolotājus, svētos un protams, uzņemtu spēku svētvietās. Toreiz man pat nebija tādas domas, ka brauciena laikā došos uz Nepālu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā es liktenīgi ieguvu pašu naudas formulu? (14. STĀSTS)

euro 300Manu mīļo lasītāj! Tas viss ar mani notika nu jau pirms daudziem gadiem. Tas bija liktenīgs piedzīvojums jeb augstāko spēku sagatavotas mācības, kas uz visiem laikiem izmainīja manas attiecības ar naudu, attiecīgi – arī mana naudas maka biezumu jeb izmēru.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā manā priekšā parādījās Jaunava Marija? Un svētceļojums uz Aglonas Baziliku (13. STĀSTS)

aglona 300Manu lasītāj, kad pirmo reizi dzīvē tikos ar Vissvētāko Jaunavu Mariju, mazajai Noriņai bija tikai 5 gadiņi. Bērnībā Noriņa ar vecākiem dzīvoja Liepājā, Klaipēdas ielas kooperatīvajā dzīvoklī.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Mana pirmā tikšanās ar Valsts ieņēmumu dienesta darbiniecēm, kuras gandrīz tika nosistas manu acu priekšā (12. STĀSTS)

juea 300Pēc sava pirmā Indijas brauciena sapratu, ka neesmu “Māte Terēze”, kura ir gatava par pliku “paldies” glābt visus pasaules nelaimīgos. Es labi sapratu - ja gribu mācīt cilvēkus un viņus individuāli konsultēt komfortablos un 21. gadsimta rietumu cilvēkam cienīgos apstākļos, tad man ir jāņem par savu darbu samaksa.

Lasīt tālāk ...

Lielākās un labākās atsauksmes par Noras DeGold spējām, zināšanām un darbu

ndggg 300Esi laipni lūgts izlasīt garo anekdoti, kuru mani iedvesmoja uzrakstīt daži fakti no manas dzīves!

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Mana mistiskā tikšanās Indijā ar svēto Sai Babu. (11. STĀSTS)

pedeas 300Gandrīz katrs ir dzirdējis par Indijas svēto - Sai Babu, kas tiek uzskatīts pat par paša Dieva Sirdi Sai Babas inkarnāciju, kurš esot varējis veikt dažādus brīnumus. Viņš bija pazīstams ar to, ka spējis no zila gaisa materializēt svētos pelnus, kas palīdzējuši cilvēkiem atgūt veselību, iemantot laimi un brīvību.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Šokējoši un jauni fakti par NLP (10. STĀSTS)

nnnn 300Manu lasītāj, turpinu rakstīt savas atmiņas par savu dzīvi. Kā jau solīju, soli pa solim atklāšu arī manas zemes ezoteriskā biznesa “smirdīgo virtuvi”…
Droši vien esi ir dzirdējis par NLP (neirolingvistisko programmēšanu) un iespējams, ka esi šo zinātni pat mācījies.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas tālāk notika ar septiņām Indijā izvēlētajām Dieva svētajām masām pēc atgriešanās no Indijas liktenīgā brauciena? (9. STĀSTS)

7MASAS 300Kā jau atceries no mana 5.atmiņu stāsta, mana pirmā Indijas brauciena laikā, kurš notika 2004. gada marta sākumā, tika izvēlētas septiņas svētās māsas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā es augšāmcēlu mironi un atgriezu to dzīvē? (8. STĀSTS)

sauleeeeTas bija laiks, kad man pašai bija savs garīgais centrs, kurā tika piedzīvoti dažādi sirdi plosoši pārsteigumi un piedzīvojumi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Mana tikšanās aci pret aci ar pašu Sātanu! (7. STĀSTS)

s 300Lai saprastu par ko ir stāsts, manu mīļo lasītāj, vispirms sāc ar maniem iepriekšējiem stāstiem, ja gadījumā vēl neesi tos izlasījis. 1.-6. stāsti, meklē sadaļā: Par Noru DeGold

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kādas spēlītes ar mani izspēlēja dievišķie spēki, atgriežoties mājās pēc pirmā Indijas brauciena? (6. STĀSTS)

lido 300Lai saprastu par ko ir stāsts, manu mīļo lasītāj, vispirms sāc ar maniem iepriekšējiem stāstiem, ja gadījumā vēl neesi tos izlasījis. 1.-5. stāsti, meklē sadaļā: Par Noru DeGold

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā es kļuvu par garīgo skolotāju? Un prātam neaptveramie brīnumi, kurus es piedzīvoju savā pirmajā Indijas braucienā. (5. STĀSTS)

indijaaaaaaaaaaaaaaaa 300Bija pienākusi brauciena lielā diena. Ja godīgi, Indija tajā laikā man bija vistālākā un eksotiskākā zeme, kur līdz šim biju bijusi savā vēl ne tik garajā tad dzīvē.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Manas dzīves liktenīgākie notikumi studiju gados...(4. STĀSTS)

zieds 300Šis ir ļoti interesants manas topošās grāmatas fragments, kas atspoguļo to laiku, kad es vēl biju atkarīga no citu domām un sabiedrības galvenās vērtību sistēmas. Tā ir sabiedrības piedāvātā izglītības sistēma.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā sākās mans ceļš raganiskajās praksēs? Kā kļuvu par raganu jeb viedo sievieti? (3. STĀSTS)

sivasakmens ndg 300Bērnībā un vēlāk - pusaudžu gados gadījās dzirdēt, ka es esot raganas meita, bet mana māte esot pati ragana. Manai mātei tiešām ir dabas dots ļoti liels psihiskais spēks, tas arī viss.

Lasīt tālāk ...