Noras DeGold lielie procesi Maskavā (2017.g. novembris)

maskavaaa 300Tā nu man te iet, manu mīļo lasītāj - kā parakstīju to lielo kontraktu ar…, tā man pa to dzīvi sāk klāties īpaši smalki.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold Nicā, Parīzē un Margaritas salā (2017.g. augusts)

GHHHHHHHHHHH 300Nu ko, ar Augstāko spēku palīdzību un grand izmēra svētību šī gada brīnumjauko vasariņu mūsu pašu Sūnu ciematiņā man tā arī nesanāca izbaudīt, jo ceļoju pa tālām un īpaši smalkām zemēm.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold burvīgie mirkļi Ventimiglijā (Itālija. 2017. gads)

italijaa 300Jā, šis nu gan man ir bijis varens ceļojumu gads! Pat augstākie spēki visu sabīdīja tā, ka pavadīju burvīgu un neaizmirstamu laiku arī kādā ļoti vēsturiskā un īpašā Itālijas pilsētā Ventimiglijā. T

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold Marokā (2017. g. Jūlijs)

MAROKAAAAAA 300Jā, jūlijs manā dzīvē izvērtās par lielu un traku notikumu, jo tas viss aizritēja Marokā.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold Parīzē (2017. g.jūnijs)

1Z 300Ielūdzu apskatīties manus īpašos mirkļus Parīzē, kura fascinē ar savu plašumu un skaistumu un kuru caurstrāvo Napoleona uzvaras gars!

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold ceļojums uz Nepālu 2008.gadā

1Q 3002008. gadā mana dzīve sagrozījās tā, ka jau otro reizi devos apmeklēt Nepālu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ceļojums uz Indiju 2010.gada janvārī

INDDDDD 3002010. gadu iesāku maģiskajā Indijā, kur pavadīju gada pirmo mēnesi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold Ēģiptē (2009. gads)

EGIPPPP 300Ielūdzu Tevi apskatīties bildes no mana burvīgā brauciena uz Ēģipti, kuru caurstrāvo Ēģiptes visvareno Dievu gars un maģija.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold Amsterdamā (2016). Un ko es domāju par…

amster 300Jā, manu mīļo lasītāj, nu jau kādu laiciņu atpakaļ sabiju slavenajā Amsterdamā.

Lasīt tālāk ...

VIRTUĀLĀ FOTOIZSTĀDE: ”Nora DeGold ciemos pie vulkāna Teide Kanāriju salās” (2016)

TEIDE 300Ielūdzu Tevi aplūkot manas fotogrāfijas no nesenā ceļojuma pa Kanāriju salām. Vulkāns Teide ir šo salu un mana ceļojuma centrālais tēls un spēks, kura klātbūtne ir jaušama ik mirkli, jo lavas akmeņi par to atgādina ik uz soļa.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold Portugāles svētceļojums (2015)

PORTUGALE 300Svētceļojums ir brīdis, kad cilvēks paliek ar sevi un Dievu. Šajā laikā starp Dievu un cilvēku notiek dziļa un spēcīga saruna. Atgriežoties no svētceļojuma cilvēks jau ir mainījies, jo ceļā piedzīvotais, iepazītais un redzētais uz visiem laikiem izmaina viņa priekšstatu gan par sevi, gan pasauli. 

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold divi mēneši Himalajos kopā ar misteru X! Brauciens, kas izmainīja ne tikai manu vizuālo tēlu, bet arī visu manu likteni! (2014)

220Nu ko, manā dzīvē atkal bija pienākusi kārtējā reize doties uz Indiju. Vai braucu vienkārši tāpat? Tak zināt mani - kārtējo reizi man bija egoistiski nolūki. Indijas Dievi atkal bija tik ļoti sailgojušies mani redzēt, ka pat sapņos uzstājīgi lūdza apmeklēt viņu tempļus.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold svētceļojums Šrilankā (2014)

srilanka 300Šrilanka vārda vistiešākajā nozīmē ir Baltās un Zelta Buddas paradīze zemes virsū!

Aicinu aplūkot manu svētceļojumu pa Šrilanku. Tā ir vieta, kur attīrīt savu prātu un saprast tā dabu.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold liktenīgais svētceļojums Dienvidindijas štatā Tamilnadu (2014)

tamilnaduPagājušo gadu es pavadīju ilgu laiku Dienvidindijas štatā Tamilnadu, kur devos veikt senās un ļoti mistiskās svētvietās rituālus, skaitīt mantras, lūgt dievišķos spēkus, meditēt,...

Šajā laikā es pārvērtēju dzīvi, vērtības, ieguvu vēl lielāku dievišķo spēku, izmainīju sevi kā personību un gatavojos nākamai dzīves mācību stundai, lai vēl vairāk sevī sasniegtu iekšējās izmaiņas. Gatavojos Anglijas periodam …

Lasīt tālāk ...

Ko Nora DeGold sadarīja Anglijā, Skotijā un Velsā??? ...(2014)

angilja ndgPar Lielbritāniju varu teikt to, ka tā savā ziņā ir pat ļoti mistiska zeme ar tikai sev raksturīgo seno enerģētiku, saviem stāstiem un nostāstiem. Tur ierodoties, pirmais ko sev pateicu - es šo zemi mīlu! Man viņa patīk!

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold mistiskais svētceļojums pa Keralas Dienvidindijas štata spēka vietām (2014)

keralaaaaPar Keralu var pateikt tikai vienu, katra zemes pēda šajā zemē ir svētīta. Esot Keralā Tu nokļūsti pasakā, kuru var nosaukt par Dievu paradīzi. Bet tā nav pasaka, tā ir īsta realitāte ar kuru tiecies katru mirkli. Šīs spēka vietas Keralā, kā es uzskatu vienozīmīgu, uzlabo cilvēka likteni un attīra to no negatīvās karmas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold Turcijas svētvietās (2013)

turcija 300Daudziem Turcija asociējas tikai ar atpūtas kompleksiem jūras krastā. Bet patiesībā šī zeme ir ļoti bagāta ar savām senajām rituālajām vietām. Ja dodies uz Turciju, noteikti apskati šīs īpašās vietas, caur kurām Tu turku zemi ieraudzīsi vēl nebijušā skatījumā!

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold Ķīnā! Pasaules bagātākajā valstī! (2013)

kina300Ielūdzu apskatīties manas Ķīnas brauciena fotogrāfijas. Un kā man jauki gāja šajā īpašajā svētceļojumā, kurš norisinājās 2013. gadā. Šis brauciens man ļoti daudz nozīmēja, un manās atmiņās palicis kā īpaši skaists mirklis no manas dzīves…

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold svētceļojums (2010.g) Kādi tad patiesībā ir visu apspriestie maģiskie Indijas Himalaju kalni?

HIM 300Ielūdzu Tevi apskatīties mana 2010. gada jūnija un jūlija svētceļojuma fotogrāfijas no Indijas Himalajiem. Par šiem mistiskajiem kalniem tiek runāts tik daudz, bet kādi tad Himalaji ir patiesībā, uzzināsi, apskatot šīs bildes.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold Romā

roma 300Dalos ar savām spilgtākām atmiņām no Romas! Roma ir pilsēta, kas iedvesmos ikvienu tās apmeklētāju! 

Aicinu izbaudīt Romas burvību un maģisko noskaņojumu! Roma ir pilsēta, kura varētu būt interesanta ikvienam ezoteriski domājošam cilvēkam! Jo Roma savā laikā bija ļoti slavena ar savām spēcīgajām viduslaiku maģijas skolām.

Lasīt tālāk ...