Nora DeGold. Kā domas padarīt par sēklām, kas ātri uzdīgst citos cilvēkos?

Nora DeGold DOMU SEKLAS 300Manu mīļo lasītāj! Jebkura tava doma ir liela un jaudīga sēkla. Iesējot to otrā cilvēkā, tā izdīgs, izaugs un realizēsies viņa dzīvē.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai negatīva doma var kalpot par spēcīgu enerģētisko aptaisījumu?

Nora DeGold svveeeecccc 300Ja godīgi, šajā pasaulē nav daudz cilvēku, kuri bez speciālu rituālu palīdzības vai citām maģiskām darbībām, tikai ar negatīvas domas palīdzību spēj veikt nopietnu enerģētisko aptaisījumu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kad cilvēks piedzīvo pozitīvos brīnumus, bet kad tie izpaliek?

Nora DeGold ddddk 300Mēs katrs tik ļoti gribam savā dzīvē piedzīvot kādus patiesi labus, pozitīvus brīnumus. Kāds grib satikt savu mūža mīlestību, kāds grib iegūt savā īpašumā māju, cits grib atrast zelta podu, cits - izārstēties no neārstējamas slimības utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā neapjukt daudzu cilvēku domās un viedokļos?

Nora DeGold VIEDDDKKK 300Jā, šī pasaule ir burtiski pārbāzta ar cilvēku domām un viedokļiem. To ir tik daudz un tie ir tik dažādi! Nereti tie ir ļoti pretrunīgi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas notiek brīdī, kad par kādu domājam vai runājam kaut ko labu vai sliktu?

Nora DeGold RRBRUKSANAAA 300Ir tāda interesanta lieta – mēs visi šajā pasaulē enerģētiski esam cieši saistīti. Tiklīdz mēs par kādu sākam domāt vai runāt, tā acumirklī enerģētiskajā un zemapziņas līmenī ar viņu savienojamies.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai visas domas, kuras domā, ir tavējās?

Nora DeGold domassss 300Kas tik nenotiek cilvēku galvās un domu pasaulē! Jā, patiesībā tur ir viss – gan domas, kas ceļ spārnos, aicina neapstāties, rada jaunas idejas un labas emocijas, gan domas, kuras dzen depresijā, mudina visu pamest un padoties vai apgalvo, ka esi neglīts, nekam nederīgs neveiksminieks utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Viens no biežākajiem iemesliem, kālab cilvēku apciemo negatīvas domas

Nora DeGold DDDOOMMMM 300Tu jau zini, cik svarīgi ir pozitīvi domāt par sevi, savu dzīvi un nākotni, jo tavas domas ir kā ķieģeļi, ar kuriem Tu būvē savu dzīvi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā visspēcīgāk var ielikt jeb iedzīvināt domu jebkurā cilvēkā?

rrrrrrrhhh 300Jā, katra doma ir enerģija. Tā ir sēkla, kas vienu dienu izaug un kļūst par dzīves realitāti un neatņemamu tās sastāvdaļu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā cilvēks sabojā savu nākotni un kā to apturēt?

nakk 300Jā, kas tik pagātnē nav piedzīvots! Katram no mums ir kas slikts, negatīvs, sāpīgs, pieļautas kļūdas, piedzīvoti smagi kritieni, sastrādātas muļķības utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Spēka vārdi, kas padzen šaubas. Kas ir šaubu avots?

Nora DeGold STTTKK300Tu jau zini, manu mīļo lasītāj, ka šajā dzīvē šaubas cilvēks nedrīkst pat pazīt, kur nu vēl par tām runāt vai domāt. Jā, arī es savā laikā pazinu šaubas un ar tām ņēmos tik daudz gadu no savas dzīves, ka pat baisi atcerēties.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā vienmēr panākt, lai dzīvē nostrādātu viss, ko Tu izdari rituālos un darbā ar sevi?

Nora DeGold MMARST 300Mums katram dzīvē ir tik daudz dažādu vēlmju, sapņu, mērķu, ieceru utt., kuras vēlamies piepildīt! Jā, tur jau tā lieta, ka viss sākas ar rituālu un darbu ar sevi. Ja godīgi, tad jebkurš darbs ar sevi ir liels rituāls, visa dzīve ir svēts rituāls.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko svarīgu mēs dažreiz aizmirstam, gaidot dzīvē pārmaiņas?

Nora DeGold PPPPP 300Jā, manu mīļo lasītāj, mēs katrs tik ļoti gaidām pozitīvās pārmaiņas dzīvē, gaidām ko jaunu un nebijušu, kas liks atkal smaidīt un būt laimīgiem.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas vājina domas spēku?

NNNNDG 300Mēs visi zinām, ka domas ir enerģija, kas materializējas. Droši vien arī Tevi ir nodarbinājis jautājums, kālab visas domas tomēr tā arī nematerializējas vai arī šis process velkas gadiem ilgi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā pareizi jādomā par sevi, lai nepazaudētu savu veiksmes atslēdziņu?

ar balto meteli 300 oooManu mīļo lasītāj! Ir tāda lieta, ka par citiem Tu vari domāt, ko vien gribi, turklāt bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem, tomēr par sevi gan nedrīkst domāt ko un kā pagadās.

Lasīt tālāk ...

POZITĪVĀ DOMĀŠANA: Nora DeGold. Kā ieraudzīt cilvēkus, kuri “nošūpo prātu”, kā rezultātā zūd pārliecība? Simbols darbam ar šo problēmu

Nora DeGold PRATA LIDZSVAROSANAS SIMBOLS 300Manu mīļo lasītāj! Droši vien esi ievērojis, ka ik pa laikam ar Tevi notiek kāda savāda lieta. Tātad, radusies kāda vērtīga ideja par to, ko vēlies darīt vai mainīt.

Lasīt tālāk ...

POZITĪVĀ DOMĀŠANA: Nora DeGold.UGUNS VĀRDI, KAS SADEDZINA ĻAUNU CILVĒKU DOMAS

ugunsvardiiiii 400Šie vārdi ir ļoti spēcīgi! Tos skaitot, Tu izsauksi uguns palīdzību un spēku, kas sadedzinās visu to ļauno cilvēku domas, kuri Tev tās sūta.

Lasīt tālāk ...

POZITĪVĀ DOMĀŠANA: Nora DeGold. Spēka vārdi pozitīvām domām par sevi

svardi 300Nu ko, manu lasītāj, tā ir milzīga problēma, ka mēs tik bieži mēdzam domāt negatīvi. Esi godīgs un atbildi sev, ko parasti mēdz nodomāt, kad ieraugi kādu uz ielas, kas piemēram, ir sliktāks ģērbts par Tevi un piedevām dīvaini uzvedas?

Lasīt tālāk ...

POZITĪVĀ DOMĀŠANA: Nora DeGold. Kā var sevi aizsargāt no citu cilvēku sūtītajām ļaunajām domām?

300 NNNNNNNNNNTas tiešām ir tik skumīgi, ka šajā pasaulē ir cilvēki, kuru domas ir pilnas ar ļaunumu. Un šie cilvēki to vien dara, kā citiem cilvēkiem sūta ļaunas domas.

Lasīt tālāk ...

POZITĪVĀ DOMĀŠANA: Nora DeGold. Kā dzīvot zaļi?

zali 300Šoreiz, manu mīļo lasītāj, parunāsim par to, kā dzīvot zaļi. Ko es domāju, sakot šādus vārdus? Es domāju, ka tas nozīmē darīt savā dzīve visu, ko vēlies un baudīt pilnīgu garīgo un materiālo brīvību.

Lasīt tālāk ...

POZITĪVĀ DOMĀŠANA: Nora DeGold. Kā viegli vairot sevī un savā dzīvē pozitīvo?

ziedi 300Kā jau zini, pozitīvais dzīvē piesaista pozitīvo. Jo esi pozitīvāks, jo tava dzīve ir gaišāka un jaukāka. Bet negatīvais, kas ir Tevī, kā magnēts pievelk negatīvo un nepatīkamo.

Lasīt tālāk ...